zadluzenia.com
zamknij

PKO BP z największym zaufaniem Polaków

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez „OBOP ARC Rynek i Opinia”, największym zaufaniem wśród banków działających w Polsce cieszy się PKO BP. Wskazało go aż 40% respondentów.

 

PKO BP cieszy się zaufaniem zwłaszcza kobiet (43%). Z kolei osoby młode, w wieku 15-24 lat w równym stopniu ufają bankom PKO BP i mBank.

 

PKO BP to największy polski Bank, który jednocześnie zajmuje czołowe miejsce „Najcenniejszych Marek” dziennika „Rzeczpospolita”.

 

Jak wskazuje Agnieszka Kielichowska, dyrektor Biura Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej w PKO BP,  „Markę PKO Banku Polskiego tworzy zespół ludzi! Ich wiedza, profesjonalizm, doświadczenia i pomysłowość bezpośrednio przekładają się na efekty rynkowe. Wszyscy wychodzimy z założenia, że naszym najważniejszym szefem jest klient i zależy nam na tym, aby był zadowolony! Wygląda na to, że dobrze wykonujemy swoje zadania, bo możemy szczycić się doskonałą marką i co najważniejsze zaufaniem klientów”

 

PKO BP prowadzi także najwięcej rachunków osobistych Klientów i udziela największej ilości kredytów gotówkowych i hipotecznych.

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~kika

Komentujemy i wypełniamy ankietę na temat preferencji statystycznego: miliony-polakow.pl w akcji comperii.   Odpowiedź

~nitrox

haha no jak twoja babcia ma u nich konto to jest ok, to jest wyznacznik jakosci   Odpowiedź

~martaP

mnie to nie dziwi. Moja babcia miała u nich konto, moja mama, i ja mam od studiów. Oczywiście wiadomo że kiedyś nie mieliśmy wyboru ale naprawdę nie widzę powodu by zmieniać zaufany i to najwięszy polski bank na jakieś mniejsze zagraniczne filie. Bank musi zarabiać więc to że chwilowo jakiś alior czy millenium mają tańsze prowadzenie konta to nie jest dla mnie wystarczający bodziec   Odpowiedź