Webinary o Tarczy Finansowej PRF od BNP Paribas

Webinary o Tarczy Finansowej PRF od BNP Paribas

author
Patryk Byczek
05 maja 2020

Bank BNP Paribas wraz ze spółką PFR Portal PPK i Polskim Funduszem Rozwoju przygotowali serię szkoleń online na temat Tarczy FInansowej PFR. Materiały pomogą przedsiębiorcom uzyskać informacje o tym, jak skorzystać z tej formy pomocy. W niedalekiej przyszłości zorganizowane będą kolejne spotkania przeznaczone dla mikro, małych i średnich firm oraz korporacji.

Kolejne webinary będą realizowane w związku z bardzo dużym zainteresowaniem tematyką pomocy dla firm. Przypomnijmy, że 28 kwietnia 2020 roku na pierwszym webinarium, które dotyczyło wsparcia dla przedsiębiorców udział wzięło blisko 2000 Uczestników.

Program Tarczy Finansowej PFR skonstruowany jest w taki sposób, aby polskie firmy mogły uzyskać pomoc jak najszybciej. Z tego powodu procedury weryfikacji danych przez PFR zostały uproszczone i np. w przypadku mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w dużej mierze, opierają się na weryfikacji zgodności oświadczeń firmy z rejestrami publicznymi. Poprawne przygotowanie wniosku przyspieszy ten proces. Ważne jest również, żeby potencjalni beneficjenci programu wiedzieli, jakie warunki muszą spełnić oraz w którym momencie przystąpić do programu, aby zmaksymalizować kwotę finansowania, a po roku skorzystać z umorzenia jak największej części spłaty. Dlatego wspólnie z pracownikami PFR oraz PFR Portal PPK organizujemy serię webinariów, aby pomóc przedsiębiorcom dobrze się przygotować.

– mówił cytowany w komunikacie Przemysław Stańczyk, Dyrektor Zarządzający Pionu Rozwoju Biznesu i Organizacji Banku BNP Paribas.

Pierwsze szkolenie

Pierwsze webinarium odnosiło się do:

– definicji programu,
– ogólnej charakterystyki programu,
– ogólnych zasada programu dla dużych przedsiębiorstw,
– procesu składania wniosku w systemie bankowości elektronicznej Biznes [email protected],
– wielkości finansowania, rozliczania, umarzania i częściowego zwrotu subwencji (mikro, małe i średnie firmy).

Kolejne wirtualne spotkanie odbyły się 4 maja 2020 roku o godzinie 9:30, a następne zaplanowano na 11 maja 2020 roku na godzinę 14:00.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/506062/bnp-paribas-we-wspolpracy-z-pfr-i-pfr-portal-ppk-organizuje-webinary-o-tarczy-finansowej-prf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Pucku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
15 maja 2019

Alior Bank w Pucku

Aasa Polska sponsorem GKS Katowice
Blog
autor wpisu
Wozniak
30 września 2016

Aasa Polska sponsorem GKS Katowice

BZ WBK płaci 100 zł za wypłaty z bankomatów
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
01 sierpnia 2016

BZ WBK płaci 100 zł za wypłaty z bankomatów

Konto firmowe w EnveloBank
Banki
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
28 września 2017

Konto firmowe w EnveloBank

PKO BP w Lubsku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
10 września 2019

PKO BP w Lubsku

“Inwestuj z domu” – akcja Biura Maklerskiego Alior Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
07 kwietnia 2020

“Inwestuj z domu” – akcja Biura Maklerskiego Alior Banku

Porównaj