PKO BP ogłosił konkurs dla przyszłych przedsiębiorców. Zasady konkursu są bardzo proste, a dla piętnastu najbardziej kreatywnych osób instytucja przewiduje tyle samo bardzo atrakcyjnych nagród, o które walczyć można bez wychodzenia z domu. 

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 01.03.2018
Udostępnij:

Nagrody, które można zdobyć w konkursie "[email protected]ładam firmę przez iPKO", to 5x 2000 złotych oraz 10x 500 złotych.  Co zrobić, by zostać jednym z laureatów? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

W konkursie są dwie pule nagród, ale żeby je zdobyć, należy spełnić różne warunki. Przypominamy, że biorąc udział w konkursie nie trzeba wychodzić z domu. Potrzebne będzie jedynie urządzenie z dostępnem do Internetu.

Aby wziąć udział w walce o 2000 złotych, należy otworzyć konto firmowe oraz wypełnić krótki formularz na stronie Banku PKO (rejestrujący biznes w CEiDG), który musi zawierać:

1. Opis naszego pomysłu na biznes


2. W kolejnych punktach uzupełnić kolejno imię, nazwisko, numer pesel


3. Ostatnim krokiem jest wpisanie naszego adresu e-mail, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank, wpisanie kodu weryfikacyjnego i wysłanie formularza

Aby walczyć o konkursowe 500 złotych, wystarczy mieć utworzony lub utworzyć Profil Zaufany.

Odbiór nagrody

Aby odebrać nagrodę, należy spełniać dwa dodatkowe warunki. Pierwszym z nich wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym. Drugim warunkiem jest potwierdzenie zgłoszenia poprzez wejście w link, który otrzymamy na naszą skrzynkę mailową.

Konto firmowe

Założenie konta firmowego w PKO daje bardzo wiele możliwości podczas zakładania firmy z bankiem. Będąc w domu można załatwić takie sprawy, jak: rejestracja firmy, rejestracja w Urzędzie Skarbowym, założenie Profilu Zaufanego, złożenie wniosku o nadanie numeru NIP oraz REGON, rejestrację w ZUS, otwarcie rachunku bankowego.

Konkurs trwa od 26 lutego do 31 marca bieżącego roku, a udział w nim mogą wziąć osoby posiadające rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP. 
 

Komentarze