zadluzenia.com
zamknij

Platforma edukacyjna Ferratum Bank

“Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank” to platforma edukacyjna, która powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów. Bazą projektu jest poradnik o tej samej nazwie, który ma poszerzyć wiedzę o finansach, udzielić najpotrzebniejszych wskazówek dotyczących zarządzania domowym budżetem i odpowiedzieć na nurtujące pytania z zakresu pożyczek. 


ZAKRES PORADNIKA
 

Poradnik podzielony jest na trzy części:

 

 

  • POŻYCZAJ ODPOWIEDZIALNIE- wszystko o pożyczkach i ich mądrym zaciąganiu
  • DOMOWE FINANSE - porady o tym, jak oszczędzać i zarządzać domowym budżetem
  • E-BANKOWOŚĆ - wszystko o finansach w Internecie, o transakcjach, mobilnych pożyczkach i bezpieczeństwu w sieci


Poradnik udziela odpowiedzi na takie pytania między innymi“Jak zarządzać finansami?”, “Jak zwiększyć swoje szanse na kredyt?” czy “Jak zaplanować internetowe zakupy?”. Każdy rozdział napisany jest przystępnym językiem i ostrzega przed najczęściej popełnianymi błędami.

 

Jak mówi Krzysztof Przybysz - Country Coordinator Ferratum Bank - wiele osób potrzebuje wiedzy na ten temat: 
 
Wielu Polaków wciąż odczuwa potrzebę uzupełnienia swojej wiedzy dotyczącej pożyczek. Dlatego opieramy nasze działania na edukacji, profesjonalizmie i bezpieczeństwie. Jesteśmy pewni, że dzięki temu decyzje naszych Klientów, dotyczące finansów i pożyczek, będą podejmowane bardziej odpowiedzialne i świadome. Służymy specjalistyczną pomocą na każdym etapie zaciągania zobowiązania, od złożenia wniosku po moment spłaty pożyczki. Dodatkowo szkolimy naszych Klientów, by decyzja o wzięciu pożyczki była zawsze przemyślana. 

 

 

Cyfrowa wersja poradnika będzie stale dostępna na stronie www.ferratum.pl i w social media Ferratum Bank. Platformie edukacyjnej mają towarzyszyć różne konkursy, o których Ferratum Bank będzie na bieżąco informował swoich klientów. W przyszłości planowane są również kolejne edycje publikacji oraz działania edukacyjne. 

Skomentuj artykuł
captcha
~modecom

fajnie by było jakby tvp im dało czas antenowy na edukowanie. wciąż mnóstwo polaków ma nikłą wiedzę i są niestety łatwym łupem dla nieetycznych firm   Odpowiedź