zadluzenia.com
zamknij

Plebiscyt Złoty Bankier 2017

Złoty Bankier, to tytuł, o który zawalczą najlepsze banki. Internetowe głosowanie w plebiscycie jest już możliwe i potrwa do 2 kwietnia. Internauci mogą zagłosować m. in. w kategorii najlepszy spot reklamowy czy bank wrażliwy społecznie.  

 

 

Złoty Bankier jest największym rankingiem, który ocenia usługi i produkty bankowe w Polsce. Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji nastąpi 20 kwietnia. Najlepsze banki zostaną wyłonione na podstawie: analizy oferty przeprowadzonej przez redakcje: Bankier.pl i „Pulsu Biznesu”, testów systemów bankowości internetowej i mobilnej jak i weryfikacji wielokanałowej jakości obsługi przeprowadzonej pod okiem partnerów rankingu: Kantar TNS i Obserwatorium.biz oraz trwającego do 2 kwietnia internetowego głosowania czytelników.

 

Internauci mogą oddać głos

 

Redakcji Bankier.pl w wyborze najlepszych instytucji pomogą czytelnicy. Mogą oni oddać swój głos w internetowym badaniu do 2 kwietnia w trzech dostępnych kategoriach:

 

1) spot reklamowy – zwycięży instytucja, która przygotowała najciekawszą kampanię reklamową
2) bank wrażliwy społecznie – zwycięży instytucja, którą cechuje wyróżniająca odpowiedzialność społeczna
3) bank w social media – zwycięży instytucja, która w najlepszy sposób komunikuje się z klientami za pomocą mediów społecznościowych

 

Aby oddać swój głos wystarczy wejść na stronę http://www.zlotybankier.pl i w terminie oddać swój głos.

 

Ocena ekspertów

 

Poza oceną internautów, która reasumuje działalność banków z zakresu CRS, komunikacji i reklamy, Złoty Bankier jest także badaniem oferty, którą oceniane instytucje kierują do klientów.  Dziennikarze portalu Bankier.pl i “Pulsu Biznesu” codziennie mają styczność z bankowością, będą analizowac szczegóły produktów w czterech kategoriach: konto osobistekredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy i karta kredytowa. Co więcej, zespół ekspertów wskaże też produkt lub usługę, która zasłużyła na miano Innowacji finansowej roku.

 

Bank nad bankami

 

O tytuł Złotego Banku instytucje walczą najbardziej. Mianem Złotego Banku określa się bank, który cechuje się najwyższą jakością obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem. W tym zakresie badanie odbędzie się pod okiem partnerów plebiscytu – Kantar TNS i Obserwatorium.biz. Natomiast tytułem Bezpiecznego Banku zostanie określona instytucja, która wyróżni się najwyższą jakością standardów w systemach bankowości internetowej i mobilnej.

 

 

Wzrost jakości obsługi w bankach

 

Grupa audytorów w I kwartale 2017 roku odwiedzi 1050 placówek, otworzy 114 rachunków osobistych wraz z aktywacją bankowości elektronicznej (Internet i mobile) oraz wykona 1710 kontaktów zdalnych z 21 kluczowymi bankami. Oceniane będzie podejście do klienta, umiejętność rozpoznania jego potrzeb i sama jakość obsługi. Zweryfikowane zostaną również wszystkie kanały obsługi oferowane przez bank jak i ich użyteczność. Celem badania jest przede wszystkim podniesienie jakości obsługi w instytucjach finansowych oraz wyszczególnienie tych obszarów, które są istotne dla klientów. 

 

Finałowa gala razem z ogłoszeniem wyników będzie transmitowana 20 kwietnia na żywo przez Bankier.tv.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY