Bank Millennium promuje Konto 360° i aplikację mobilną

Bank Millennium promuje Konto 360° i aplikację mobilną

author
Patryk Byczek
22 marca 2021

Kilka dni temu Bank Millennium wystartował z emisją nowej reklamy telewizyjnej, która promuje zarówno Konto 360°, jak i aplikację mobilną instytucji. Konto można otworzyć za pomocą aplikacji, a korzystać z niego można z poziomu aplikacji oraz bankowości internetowej. Sprawdzamy szczegóły.

Ponadto instytucja promuje usługę goodie cashback, dzięki której Klienci mogą oszczędzać na zakupach. Dostęp do tej usługi Klienci otrzymują w momencie założenia Konta i zainstalowania aplikacji mobilnej.

Konto 360°

Produkt Banku Millennium to innowacyjny rachunek, pozwalający Klientom nie tylko na wygodne zarządzanie finansami, ale również, między innymi, na korzystanie z pomocy medycznej i technicznej – te możliwości wchodzą w skład korzystnego pakietu assistance. Aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta, karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów, Klienci muszą wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem w miesiącu oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych. Całkowicie bezpłatne przez cały okres prowadzenia konta darmowe są:

– polecenia zapłaty,
– przelewy krajowe w PLN realizowane z poziomu aplikacji mobilnej i bankowości internetowej,
– przelewy na numer telefonu komórkowego,
– zlecenia stałe.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Bank Millennium księgowanie przelewów

Sprawdź numer infolinii Banku Millennium

Bank Millennium – kod SWIFT, BIC, IBAN

[/sekcja-szara-logo]

Aplikacja mobilna

Usługa na urządzenia mobilne oferuje zarówno usługi finansowe, jak i usługi dodatkowe, na przykład goodie cashback Aplikacja posiada rozbudowane możliwości personalizacji. Narzędzie pozwala na:

– płatności bezdotykowe,
– płatności BLIK,
– płatności za bilety komunikacji miejskiej oraz parkingi,
– przelewy.

Dodatkowo dzięki aplikacji Użytkownicy mogą opłacić przejazdy autostradami, dzięki czemu nie muszą stać w kolejce do pobrania biletu. Otwarta bankowość w Banku Millennium umożliwia korzystanie z usługi Finanse 360°, dzięki której Klienci sprawdzą stan konta oraz historię transakcji na rachunku w innym banku. Usługa pozwala również na potwierdzenie dochodu w procesie wnioskowania o kredyt poprzez logowanie do jednego z ośmiu innych banków.

Aplikacja Banku Millennium działa w oparciu o technologię rozszerzonej rzeczywistości do zakładania lokaty, pozwala na wykupienie ubezpieczenia OC za pomocą skanowania kodu Aztec czy ubezpieczenia turystycznego. Z poziomu aplikacji Klienci zaktualizują dane dokumentu tożsamości i skorzystają z dostępnych produktów kredytowych.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=nowa-reklama-tv-konta-360%25C2%25B0-i-aplikacji-mobilnej-banku-millennium-19.03.2021&news_articleId=29653627

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jesienny konkurs Ferratum Bank
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
14 listopada 2017

Jesienny konkurs Ferratum Bank

T-Mobile Usługi Bankowe w Jarosławiu
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Jarosławiu

PKO BP w Mosinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 sierpnia 2019

PKO BP w Mosinie

Promocja: „Z nami najlepiej – IV edycja” w Alior Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
03 czerwca 2020

Promocja: „Z nami najlepiej – IV edycja” w Alior Banku

SKOK Chmielewskiego Radom
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
30 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Radom

Porównaj