zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka od Kota. Tomasza Kota

Znany i lubiany aktor został właśnie twarzą reklamową pożyczki w T-Mobile Usługi Bankowe.

 

Moda na celebrytów w reklamach produktów finansowych powraca. Jest Marek Kondrat w ING, była Agnieszka Radwańska w Vanquish Bank, teraz przyszedł czas na T-Mobile Usługi Bankowe.

 

Tomasz Kot reklamuje sztandarowy produkt Banku – pożyczkę gotówkową dostępną przez Internet.

 

Główne cechy produktu:

 

  • Pożyczka do 150 000 zł
  • Spłata maksymalnie w 10 lat
  • Bez zabezpieczeń i poręczeń
  • Pożyczka dostępna online, bez wychodzenia z domu
  • Błyskawiczna decyzja i wypłata pieniędzy

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 

Tyle w telegraficznym skrócie. Pożyczka w T-Mobile to dobry produkt. Dobry, bo tani. RRSO (czyli najważniejszy parametr kredytu) dla przykładu reprezentatywnego wynosi jedynie 10,54%. Świetny wynik.

 

Jeżeli chcecie poznać kwotę rat dla wybranego kredytu – wystarczy skorzystać z kalkulatora zamieszczonego na stronie T-Mobile. To spore udogodnienie dla Klienta, poznajemy szczegóły kredytu jeszcze przed wysłaniem wniosku.

 

Na marginesie wskażemy, że kalkulator dostępny jest od niedawna. Konkurencja wśród kredytów online (iGotówka czy mBank) mają to od dawna.

 

Jak dostać pożyczkę w T-Mobile

 

1. Wypełniamy wniosek online. Od razu uzyskujemy wstępną decyzję o przyznaniu pożyczki.

 

2.Kontaktuje się z nami konsultant Banku. W przypadku pożyczek do 20 000 zł, umowę zawieramy telefonicznie, powyżej tej kwoty przyjeżdża kurier z umową.

 

3. Wypłata środków.

 

Aby otrzymać pożyczkę nie musimy zakładać konta w T-Mobile, choć jak będziemy mieli tam konto to wypłata nastąpi w ciągu jednego dnia.

 

Więcej szczegółów o pożyczce znajdziecie w tym miejscu.

 

 

NASZA OCENA: 9/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~lepanto

kot sie sprzedal.... taki dobry aktor wydawalo by sie nie musi sie plamic w jakis reklamach a tu niestety zaskoczenie teraz wszedzie jego plakaty na miescie jak tmobile telefony reklamue   Odpowiedź

~kondominium

a co za przeproszeniem tomasz kot ma do tmobile? aktor jest od grania a d... od wiadomo czego. jak ktos z klientow pozycza tylk odlatego ze reklamuje ja znany aktor to to sa chyba jakies kompleksy   Odpowiedź

~loyola

Kot ma świetną opinię więc zatrudnienie kogoś takiego to dobry tuch ( pewnie też kosztowny ). Tak jak eurobank bodaj że Piotra Adamczyka. Czy który kolwiek polak może się oprzeć bankowi rekomendowanemu przez papieża? :)))   Odpowiedź

~laura

Kot też momentami był wszędzie. w czasach gdy był emitowany serial Niania Frania. Kot grał także w: na dobre i na złe, ciut wcześniej w skazanych na bluesa, zaraz potem były te dna muły czyli testosteron i lejdis. otwórz portfel - Kot. otwórz lodówkę... wiadomo   Odpowiedź

~hm

karolak to aktorzyna a nie aktor. niech wraca na stadion gaciami handlować   Odpowiedź

~wielorybKarolak

haha w pierwszej chwili przeczytałem że chodzi o tą tłustą gnidę Karolaka, męska plotkara   Odpowiedź

~atb

Akurat lubię tego aktora więc nie przeszkadza mi, że się sprzedał :)   Odpowiedź