zadluzenia.com
zamknij

Provident z nagrodą TVP

Biuro Reklamy TVP od kilku lat przyznaje nagrody „Złota Mowa Reklamowa” za wysoką jakość języka reklam oraz kształtowanie kultury komunikacji. Wśród narodzonych firm znalazł się Provident Polska.

Provident Polska to największa firma pożyczkowa w Polsce. Działa na rynku już od 20 lat i dokłada wszelkich starań, aby przekazywane treści reklamowe czynić maksymalnie poprawnymi pod względem językowym.

„Od wielu lat niezmiennie przekazy na wysokim poziomie językowym: poprawne pod katem gramatyki, ortografii, interpunkcji i fonetyki. Nienaganne stylistycznie, prezentujące wzorcową kulturę przekazu. Wyraźna troska o dobrą, rzetelną komunikację z odbiorcą (zamieszczanie dużych, czytelnych i zrozumiałych przypisów). Przełamywanie schematów slangu branżowego. W przypadku bardzo rzadkich mankamentów – natychmiastowa gotowość zmiany” – napisano o Providencie w uzasadnieniu do przyznanej nagrody.Dziewięciu nagrodzonych

Nagroda „Złota Mowa Reklamowa” ma docenić te firmy, które kładą szczególny nacisk na propagowanie poprawności językowej i piękna języka polskiego. TVP oceniało poczucie odpowiedzialności za słowo, wrażliwość językową oraz respektowanie wszelkich norm poprawności językowej.
 

Nagrodę TVP otrzymało 9 firm:

- Provident Polska,
- Ministerstwo Rozwoju,
- Studio Moderna Polska,
- Carat Poland,

- Five Media,
- Grupa Lotos,
- Mediacom,
- Hochland Polska,
- Media Expert.


Andrzej Zackiewicz, dyrektor Departamentu E-commerce i Komunikacji Marketingowej, wyjaśnia przyczynę sukcesu: „W Provident Polska bardzo dużą wagę przywiązujemy do jasnej i rzetelnej komunikacji z klientem. Dbamy o to, by nasze reklamy były nie tylko poprawne językowo czy atrakcyjne graficznie, ale także niosły ze sobą zrozumiały przekaz i budowały wizerunek Providenta jako marki przyjaznej konsumentowi. Bardzo cieszymy się z tego, że nasze działania w tym zakresie zostały docenione ”.
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY