zadluzenia.com
zamknij

Rekrutacja do Alior Bank Startup Accelator

Pierwsza edycja Alior Bank Startup Accelerator właśnie się rozpoczęła. Instytucja poszukuje chętnych do współpracy startupów o profilu, między innymi, fintech. Bank stawia przede wszystkim na projekty, które zaspokoją zarówno jego potrzeby biznesowe, jak i będą dostosowane do Klientów.
 

Startupy zainteresowane wydarzeniem mogą zgłaszać swoje propozycje do 15 lipca bieżącego roku. Alior Bank całe przedsięwzięcie przedstawił podczas konferencji Infoshare 2018. Instytucja chce rozwijać głównie sektor bankowo-technologiczny.Wybrane startupy

Program, którym zostaną objęte wybrane projekty będzie trwał 15 tygodni. W tym czasie startupy będą mogły liczyć na wsparcie ekspertów i mentorów Alior Banku, którzy posiadają ogromne doświadczenie w sektorze bankowo-technologicznym. Mentorzy będą wspierali projekty młodych firm, które mogą zostać wdrożone w bankowość Aliora. Wybrane projekty przejdą również szereg szkoleń i konsultacji, które mają pomóc w udoskonaleniu własnych pomysłów.

Miejscem pracy uczestników Alior Bank Startup Accelerator będzie nowobudowane miejsce w Warsaw Spire. Nowoczesne i wypełnione technologią miejsce ma sprzyjać rozwojowi startupów.Największym dla startupów pozytywem, wynikającym z uczestniczenia w Alior Bank Startup Accelerator jest głównie możliwość wdrożenia i skomercjalizowania rozwiązania w Aliorze. Każdy wybrany startup będzie miał swojego menedżera, który będzie wsparciem w dopracowaniu modelu ewentualnej współpracy między młodą firmą, a intytucją bankową. Każdy projekt musi spełniać wymagania dotyczące, między innymi, bezpieczeństwa i IT. Nad tym będą czuwać eksperci banku.Startupy będą mogły skorzystać z finansowania wynoszącego 150 000 złotych. Wsparcie odbywać się będzie w ramach pożyczki konwertowalnej, której warunki będą negocjowane podczas indywidualnych rozmów.
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY