Promocja: „Zdobądź Xiaomi Redmi Notę 9 z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowy

Promocja: „Zdobądź Xiaomi Redmi Notę 9 z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowy

author
Patryk Byczek
11 lipca 2021

W Citi Handlowy trwa kolejna edycja promocji z kartą kredytową, w której w zamian za wyrobienie narzędzia płatniczego i spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć nowy smartfon Xiaomi Redmi Notę 9. Promocja trwa do 9 sierpnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Citi Handlowy przygotował kolejną edycją promocji wyłącznie dla nowych Klientów banku. Regulamin określa takich Uczestników jako osoby nieposiadające od 1 stycznia 2020 roku żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Trzeba również spełniać warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby zainteresowane promocją, które spełniają wyżej wypisane warunki powinni wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Należy wiedzieć, że w trakcie wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody. Ten warunek trzeba spełnić maksymalnie do 9 sierpnia 2021 roku.

Jak zdobyć nagrody

Aby zgarnąć główną nagrodę, którą jest smartfon Xiaomi Redmi Notę 9, należy spełnić proste warunki:

– zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
– aktywować kartę z poziomu bankowości Citi Mobile,

– dokonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 1000 złotych.

Pierwszy warunek Klienci muszą spełnić maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Trzeci warunek należy spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest smartfon Xiaomi Redmi Note 9 warty blisko 899 złotych –  według cen rynkowych. Gwarancja na wygrany telefon będzie wynosiła 24 miesiące.

Przyznanie nagrody

Urządzenie zostanie przekazane Zwycięzcom promocji najpóźniej w drugim miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jednak najpierw o wygranej bank poinformuje Klientów w wiadomości e-mail.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie: https://www.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/xiaomi-note/?prid=livesmarter&epi=210711120509dd3b&ECID=AFLSNPLCCAPLXiaominote&cmids=25966053_5135543_304672893_497251079_154179098&dclid=CjgKEAjwraqHBhCo0fn04MX0viQSJADXEr5_Pf0KzHxnxO8emCJ7aqrpRNn2xTJg1DyCEqYLPpVHIvD_BwE.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt a brak zameldowania
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
03 listopada 2020

Kredyt a brak zameldowania

Kasa Stefczyka Zawiercie
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 października 2020

Kasa Stefczyka Zawiercie

Kredyt hipoteczny Świebodzin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
23 czerwca 2017

Kredyt hipoteczny Świebodzin

Aplikacja T-Mobile Usługi Bankowe
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
18 lipca 2014

Aplikacja T-Mobile Usługi Bankowe

Cyfrowy Polsat – kontakt, infolinia
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
09 listopada 2020

Cyfrowy Polsat – kontakt, infolinia

Ile kosztuje Allegro Smart!
Ile kosztuje
author
Aleksandra Gościnna
12 grudnia 2021

Ile kosztuje Allegro Smart!

Porównaj