zadluzenia.com
zamknij

Spotkanie z Michałem Pazdanem w Citi Handlowy

 

Wszyscy, którzy chcą na żywo poznać Michała Pazdana, Nemanja Nikolić i Tomasza Jodłowiec mają dzisiaj niepowtarzalną okazję. Piłkarze Legii Warszawa będą czekać na swoich kibiców w CH Arkadia o godzinie 17.

 

Spotkanie organizuje bank City Handlowy w swoim Smart oddziale. To kontynuacja serii „Spotkania z Gwiazdami City Handlowy”, w której do placówek banku na terenie całego kraju, zapraszani są ludzie ze świata kultury i sportu. Do tej pory w oddziałach Citi Handlowy mogliśmy spotkać między innymi Mateusza Kusznierewicza, Marka Krajewskiego czy Jerzego Dudka.

 

 

W czasie dzisiejszego spotkania będzie można sobie zrobić zdjęcie z piłkarzami i zdobyć autograf. Każdy z zawodników będzie do dyspozycji uczestników przez godzinę.

 

Dodatkowo będzie okazja do zdobycia piłki z autografamicałej drużyny Legii Warszawa. W tym celu należy skorzystać z dwóch produktów Banku Citi Handlowy. Nagrody czekają na pierwszych 80 Klientów.

 

Szczegółowe informacje:

 

21 lipca CH Arkadia w Warszawie

17:00 – 18:00 Michał Pazdan

18:00 – 19:00 Nemanja Nikolić

19.00 - 20.00 - Tomasz Jodłowiec

 

Skomentuj artykuł
captcha
~othman

Pazdek już się bankowi sprzedał. Ja tam uważam, że w reklamach powinni grać aktorzy, a piłkarze na boiskach, piosenkarze na scenach itp itd. Mnie w żaden sposób nie zachęci do kupienia odkurzacza Małgorzata Foremniak ale zachęcą mnie specyfikacje danego produktu. Myślę, że mało kto wybiera daną firmę tylko dlatego że reklamuje ich ktoś znany. Bezzsens   Odpowiedź

~murphy

Spokojnie, ale po co się tak spinać? Mnie ten bezwłosy jegomość ani ziębi ani grzeje i tyle   Odpowiedź

~(L)ukasz

bum tarara rara :) euro nadal trwa! kogo chcesz dziewczyno? Ja wiem! - Pazdana! :) haha pazdan wygrał życie   Odpowiedź