zadluzenia.com
zamknij

Świetna konsolidacja od Alior Banku

Alior Bank znacząco zmienił ofertę kredytu konsolidacyjnego. Śmiało można powiedzieć, że to jedna z najlepszych konsolidacji na rynku.

 

Dlaczego promujemy ten produkt finansowy ? Bo w stosunku do konkurencji Alior Bank oferuje kredyt w większej wysokości, z dłuższym okresem spłaty, a przede wszystkim – z korzystniejszym oprocentowaniem.

 

Co więcej – w ciągu 45 dni Bank spłaca 3% wartości kredytu w ramach promocji „Spłacimy za Ciebie 3%”. Specjalna oferta obowiązuje wyłącznie do 31 stycznia 2016.

 

Przyjrzyjmy się ofercie:

 

  • Kredyt do 200 000 zł
  • Spłata nawet w ciągu 10 lat
  • Bez dodatkowych zabezpieczeń
  • RRSO od 10,70%
  • Tylko do 31 stycznia 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 

 

Co zmieniło się w stosunku do oferty standardowej

 

Bez promocji Alior Bank oferował „jedynie” 150 000 zł kredytu, teraz to aż 200 000 zł. To co najważniejsze to jednak obniżenie kosztów konsolidacji, a co za tym idzie – zmniejszenie raty.

 

Analizując poszczególny kredyt lub pożyczkę nie interesuje nas oprocentowanie Banku, lecz rzeczywista stopa rocznego oprocentowania - RRSO. To wiarygodny wskaźnik, który zawiera wszystkie koszty danego kredytu: oprocentowanie nominalne, opłaty przygotowawcze, prowizje etc.

 

Zasada jest prosta: im mniejsze RRSO, tym lepsza oferta kredytowa. Przechodząc do meritum: RRSO w promocji „Spłacimy za Ciebie 3%” to jedynie 10,70%.  Blado na tym tle wypada konkurencja, zresztą zobaczcie sami:

 

- Credit Agricole 19,70%

- Eurobank 18,21%

- mBank 17,97%

- PKO 13,98%

 

Na marginesie - jesteśmy bardzo ciekawi czy równolegle zmieni się oferta pożyczki konsolidacyjnej w T-Mobile Usługi Bankowe, które przecież należą do Alior Banku. Póki co RRSO w T-Mobile wynosi 17,68%.

 


Na czym polega promocja „Spłacimy za Ciebie 3%”

 

Alior Bank w ciągu 45 dni od udzielenia kredytu konsolidacyjnego zmniejsza go, poprzez spłatę 3% jego wartości. Promocja trwa od 12 października 2015 do 31 stycznia 2016.

 

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

 

1. Wypełniamy wniosek online.

 

2. Pracownik banku skontaktuje się z nami i wszystkie formalności zostaną załatwione telefonicznie.

 

3. Wypłata gotówki.

 


 

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,7%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 36 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 50 965,99 zł, oprocentowanie nominalne: 6,99%, całkowity koszt kredytu: 14 965,99 zł (w tym: prowizja: 4 000 zł (10%), odsetki 10 965,99 zł), 86 równych, miesięcznych rat w wysokości 592,63 zł - przykład reprezentatywny. Promocja dotyczy zobowiązań spoza Alior Banku. Z promocji wyłączone są m.in. kredyty ratalne, kredyty i pożyczki zabezpieczone hipoteką o kwotach niższych niż 10 000 zł oraz karty kredytowe i limity w koncie. Z obniżenia raty mogą skorzystać Klienci, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie promocji. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 12.10.2015r.

 

NASZA OCENA: 10/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~lewandowski

Dajecie im 10/10? Swego czasu chyba BGŻ (ale mogę się mylić a nie wiem czy uda mi się to znaleść) był gęsto polecany przez różne porównywarki jako najlepszy kredyt konsolidacyjny. Potem chyba millenium, tmobile . A teraz alior   Odpowiedź

~trynkiewicz

Nnieco ponad 10% to jezscze jakiś bank ostatnio mi się wydaje że widziałem z taką ofetą   Odpowiedź

~nihongo

konsolidacja to koło ratunkowe czy gwóźdż do trumny?   Odpowiedź

~yaguar

moim zdaniem nie jest to aż tak świetna oferta ale jak rozumiem jedna z najlepszych obecnie? ja bym wolał jeszcze niższe oprocentowanie :)) wtedy będzie świetnie jak będzie 5-6% - tyle jest okk bo rozumiem, że muszą na czymś zarabiać   Odpowiedź

~p.0.b.a

Wiem że nie na temat kredytu ale ale ten koleś z reklamy to chyba ten facet z kręconymi włosami z serialu Ratownicy   Odpowiedź

~markowski

Bardzo ciekawa sytuacja. Alior Bank oferuje kredyt konsolidacyjny na naprawdę korzystnych warunkach. Ale kto jest adresatem tej oferty? Ludzie w tzw. pętli zadłużenia. Czyli niestety uboższa część społeczeństwa. A jeszcze niedawno Alior stawiał na wizerunek banku dla bogatych, dla elity. Ciekawa zmiana kierunku.   Odpowiedź

~car

No to faktycznie pozamiatali konkurencję   Odpowiedź