Tańsze pożyczki w Net Credit

Tańsze pożyczki w Net Credit

author
Aneta Jankowska
15 grudnia 2016

NetCredit jest międzynarodową spółką FinTech, która działa na 9 rynkach w Europie i w Meksyku. Od 16 grudnia, z okazji swoich 5 lat działalności w Polsce, firma obniża ceny pożyczek online.

Net Credit to szybka pożyczka bez zabezpieczeń i dokumentów. Dostępna jest dla wszystkich w wieku od 20 do 70 lat. Natomiast kwoty możliwe do pożyczenia sięgają minimalnie 150 złotych a maksymalnie 4000 złotych.

Jak mówi Svetlana Gaidukova, członek zarządu NetCredit, 5 urodziny są idealną okazją do obniżek cen i propozycji nowych, lepszych warunków kredytowania:

Naszym celem jest wspieranie konsumentów w korzystaniu z atrakcyjnych okazji zakupowych. Robimy to oferując błyskawiczne finansowanie pokrywające brakującą kwotę. Wiemy, że konsumenci oczekują dostępu do wielu opcji finansowania i możliwości wyboru. W końcu najlepsze okazje zakupowe zdarzają się tylko raz!

Koszt pożyczki w dół

Nie zmienia się fakt, że NetCredit nie pobiera opłat od pierwszej i zwróconej na czas pożyczki. Klienta, który pożyczy 1000 złotych i odda pożyczkę terminowo (np. w 30 dni), koszt finansowania wynosi 0.  W przypadku następnej i kolejnej pożyczki, pobierane do tej pory prowizje będą jednak ograniczone. W przypadku kwoty w wysokości 1000 złotych i 30 dni terminu, koszt prowizji przy drugiej i kolejnej już pożyczce będzie niższy nawet o 30%.

Dodatkowy czas na spłatę

Co więcej, NetCredit zwiększa ilość możliwych przedłużeń okresu spłaty – z jednej do maksymalnie trzech. Takich ofert nie ma wiele na rynku. Analizując wcześniejszy przykład pożyczki, klient będzie uprawniony do jego trzykrotnego przedłużenia. W wyjątkowych sytuacjach, oznaczać to będzie 90 dodatkowych dni na spłatę. Istotne, że w przypadku pierwszej pożyczki, koszt przedłużenia również będzie niższy, w zależności czy będzie to pierwsze, drugie czy trzecie przedłużenie, nawet do 30% taniej niż przed obniżką.

Jesteśmy obecni w 9 krajach i rozszerzamy działalność o kolejne rynki. Na każdym z nich chcemy oferować klientom bardzo konkurencyjne warunki finansowania, porównywalne lub lepsze od innych dostępnych na lokalnym rynku pozabankowym. To samo podejście staramy się stosować od pięciu lat w Polsce, gdzie rynek z kwartału na kwartał jest coraz bardziej wymagający. Rosnąca konkurencja cenowa zwiększa elastyczność firm, sprzyja innowacjom i jest korzystna dla konsumentów. Polska to dla nas ważny rynek także ze względu na swoją dynamikę i łatwość, z jaką Polacy adaptują innowacyjne usługi finansowe. Nie bez znaczenia jest też przychylność, z jaką rządy w krajach CEE odnoszą się do rozwoju branży FinTech. Stabilność i poprawa otoczenia regulacyjnego sektora FinTech jest bardzo istotna dla rozwoju branży w tej części Europy – dodaje Svetlana Gaidukova.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Jastrowie
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
01 września 2017

Kredyt hipoteczny Jastrowie

Polacy korzystają z płatności cyfrowych
Wpisy
author
Aneta Jankowska
04 grudnia 2017

Polacy korzystają z płatności cyfrowych

Alior Bank w Łaziskach Górnych
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
25 czerwca 2019

Alior Bank w Łaziskach Górnych

Ile oszczędności mają studenci?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
12 marca 2020

Ile oszczędności mają studenci?

Zwolnienia grupowe w Tesco
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
29 czerwca 2019

Zwolnienia grupowe w Tesco

W Polsce jest coraz więcej żłobków
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
02 czerwca 2019

W Polsce jest coraz więcej żłobków

Porównaj