Najczęściej komentowane
Tańsze pożyczki w Net Credit
NetCredit jest międzynarodową spółką FinTech, która działa na 9 rynkach w Europie i w Meksyku. Od 16 grudnia, z okazji swoich 5 lat działalności w Polsce, firma obniża ceny pożyczek online.
Net Credit to szybka pożyczka bez zabezpieczeń i dokumentów. Dostępna jest dla wszystkich w wieku od 20 do 70 lat. Natomiast kwoty możliwe do pożyczenia sięgają minimalnie 150 złotych a maksymalnie 4000 złotych.
Jak mówi Svetlana Gaidukova, członek zarządu NetCredit, 5 urodziny są idealną okazją do obniżek cen i propozycji nowych, lepszych warunków kredytowania:
– Naszym celem jest wspieranie konsumentów w korzystaniu z atrakcyjnych okazji zakupowych. Robimy to oferując błyskawiczne finansowanie pokrywające brakującą kwotę. Wiemy, że konsumenci oczekują dostępu do wielu opcji finansowania i możliwości wyboru. W końcu najlepsze okazje zakupowe zdarzają się tylko raz!
Koszt pożyczki w dół
Nie zmienia się fakt, że NetCredit nie pobiera opłat od pierwszej i zwróconej na czas pożyczki. Klienta, który pożyczy 1000 złotych i odda pożyczkę terminowo (np. w 30 dni), koszt finansowania wynosi 0. W przypadku następnej i kolejnej pożyczki, pobierane do tej pory prowizje będą jednak ograniczone. W przypadku kwoty w wysokości 1000 złotych i 30 dni terminu, koszt prowizji przy drugiej i kolejnej już pożyczce będzie niższy nawet o 30%.
Dodatkowy czas na spłatę
Co więcej, NetCredit zwiększa ilość możliwych przedłużeń okresu spłaty – z jednej do maksymalnie trzech. Takich ofert nie ma wiele na rynku. Analizując wcześniejszy przykład pożyczki, klient będzie uprawniony do jego trzykrotnego przedłużenia. W wyjątkowych sytuacjach, oznaczać to będzie 90 dodatkowych dni na spłatę. Istotne, że w przypadku pierwszej pożyczki, koszt przedłużenia również będzie niższy, w zależności czy będzie to pierwsze, drugie czy trzecie przedłużenie, nawet do 30% taniej niż przed obniżką.
– Jesteśmy obecni w 9 krajach i rozszerzamy działalność o kolejne rynki. Na każdym z nich chcemy oferować klientom bardzo konkurencyjne warunki finansowania, porównywalne lub lepsze od innych dostępnych na lokalnym rynku pozabankowym. To samo podejście staramy się stosować od pięciu lat w Polsce, gdzie rynek z kwartału na kwartał jest coraz bardziej wymagający. Rosnąca konkurencja cenowa zwiększa elastyczność firm, sprzyja innowacjom i jest korzystna dla konsumentów. Polska to dla nas ważny rynek także ze względu na swoją dynamikę i łatwość, z jaką Polacy adaptują innowacyjne usługi finansowe. Nie bez znaczenia jest też przychylność, z jaką rządy w krajach CEE odnoszą się do rozwoju branży FinTech. Stabilność i poprawa otoczenia regulacyjnego sektora FinTech jest bardzo istotna dla rozwoju branży w tej części Europy – dodaje Svetlana Gaidukova.
Dodaj komentarz