Ferratum Bank wychodzi na przeciw swoim Klientom i przedstawia im Wielkanocną Promocję. Aby z niej skorzystać, stali Klienci firmy powinni pożyczyć dowolną kwotę pożyczki z rozłożeniem jej na dwanaście rat.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 19.03.2018
Udostępnij:

Na stronie firmowej wystarczy wejść w zakładkę promocje i złożyć wniosek o pożyczkę z ratami spłacanymi przez rok. Zobowiązanie się do regularnej spłaty może okazać się szczęśliwe, ponieważ przy regularnej spłacie jedenastu
rat, Ferratum Bank ostatnią ratę spłaci za Klienta. Promocja trwa do 31 marca.


źródło grafiki:https://www.ferratum.pl/promocja

Jak wziąć pożyczkę

Na stronie internetowej Ferratum Banku wystarczy wybrać wartość pożyczki i okres spłaty, a następnie wypełnić krótki formularz.


źródło grafiki: https://www.ferratum.pl/apply/plusloan

Wniosek można złożyć całkowicie przez Internet lub telefonicznie. Cała procedura trwa zaledwie kilkanaście minut.


źródło grafiki: https://www.ferratum.pl/apply/plusloan

Zasady promocji

Aby wziąć udział w konkursie, podjęta przez Klienta pożyczka musi być rozłożona na dokładnie 12 rat. Należy pamiętać, że promocja dotyczy tylko tych osób, które przed dniem 12 marca bieżącego roku posiadały już pożyczkę w Ferratum Banku na okres 15,30 lub 65 dni, albo pożyczkę ratalną.

Ponadto, Klient powinien spłacać każdą ratę w ustalonym terminie (Ferratum dopuszcza spłacenie jednej raty w terminie wcześniejszym niż wyznaczony). Spłacanie jedenastu rat w terminie wcześniejszym lub późniejszym, niż ustalony wyklucza możliwość wzięcia udziału w promocji.

PROMOCJA TRWA OD 12 MARCA DO 31 MARCA BIEŻĄCEGO ROKU (wnioski reklamacyjne mogą być rozpatrywane do 30 kwietnia 2018 roku.

Kto może wziąć udział

W konkursie weźmie udział osoba, która:
 

  • jest stałym Klientem banku, 

  • weźmie pożyczkę z rozłożeniem spłaty na dwanaście rat

  • spłaci jedenaście rat terminowo (w tym jedna rata może być spłacona wcześniej).

Nagrodą w konkursie, po spełnieniu wszystkich warunków, jest spłata ostatniej raty pożyczki przez bank.
 

Komentarze