zadluzenia.com
zamknij

Znikają bankomaty Raiffeisen Polbank

Od listopada i grudnia bankomaty Raiffeisen Polbank przejmuje Euronet. Zmiany będą mało odczuwalne dla klientów, ale warto zapoznać się ze szczegółami decyzji. 

 


Obsługę serwisowo-gotówkową bankomatów Raiffeisen, dostępnych w sieci oddziałów banku, zostaje przekazana firmie Euronet Polska Sp. z.o.o.. Co istotne dla klientów, nie wpłynie to na zmiany w ograniczeniu zakresu dostępnych usług czy też ze zmianą opłat.
 
 Podstawową sprawą jest zmiana numeru,  pod który klienci będą mogli zgłaszać problemy techniczne. Po zmianach na bankomatach znajdziemy numery telefonów do centrum obsługi klienta Euronet. To tu należy dzwonić, w razie ewentualnego problemu. 
 
Obecnie 278 maszyn Raiffeisena to bankomato-wpłatomaty. Do tej pory, pieniądze można było wpłacać tylko na rachunki prowadzone przez Raiffeisen Polbank. Po przeprowadzonych zmianach w maszynach będzie można skorzystać z nowej usługi - bez problemu dokonamy wpłat na konta w innych bankach.
 
Jeśli w listopadzie i grudniu pojawią się jakieś utrudnienia w korzystaniu z niektórych bankomatów, to bank sugeruje obsługę kasową dostępną w oddziałach. Każdy, kto potrzebuje dodatkowych informacji, może kierować pytania telefonicznie pod numerem  801 180 801 lub +48 22 549 99 99.

Skomentuj artykuł
captcha
~Art

No nie wiem, czy tak do końca bez zmian dla klientów. W bankomacie Raiffeisen mogłem dokonać wpłąty na konto bez opłat. Dziś się zdziwiłem, bo ten sam bankomat - zmienione tylko logo na ekranie i dołożona naklejka Euronetu - juz wpłąty nie przyjmuje. A szacowna infolinia odsyła mnie do innego wpłatomatu - a jakże Euronetu - gdzie zapłacę prowizję od wpłaty.....   Odpowiedź