Aventus to grupa wszechobecna na polskim (i nie tylko polskim) rynku pożyczkowym. Spółka zarządza aż sześcioma popularnymi firmami oferującymi usługi pozabankowe. Które firmy podlegają grupie Aventus? 

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 16.08.2018
Udostępnij:

Aventus Group działa na polskim rynku już od 2012 roku i sukcesywnie poszerza swoje działania. Zarządza zarówno firmami, które oferują pożyczki ratalne, jak i chwilówki. Oferta jest w gruncie rzeczy podobna, ale liczy się marka – Klient może skorzystać z sześciu różnych firm i dać zysk jednemu przedsiębiorcy. 

Mnogość firm należących do jednego większego koncernu to nie wyjątek – taką praktykę stosuje w Polsce wiele firm. Dzięki posiadaniu różnych marek oferujących podobne produkty o wiele łatwiej zwiększyć swój udział w rynku. 

Jakie firmy podlegają Aventus Group?

Firma zarządza sześcioma mniejszymi przedsiębiorstwami:
1. Pożyczka Plus
2. Rata na Plus
3. Niewielka Pożyczka
4. Lew Pożyczki
5. Smart Pożyczka
6. Finansowe Posiłki.
Jak widać – nawet nazwy tych firm są dość podobne. Oferują także podobne produkty. Jedynie Rata na Plus charakteryzuje się nieco inną działalnością pożyczkową, niż pozostałe z tej spółki. 

Wartości Aventus Group

Aventus Group w swojej działalności pożyczkowej kieruje się głównymi zasadami, które pośrednio przyświecają także każdej firmie będącej we władaniu spółki. Misje spółki to:
1. Pożyczanie czynimy prostym – zgodnie z tą zasadą wszystkie transakcje i formalności odbywają się jedynie za pośrednictwem Internetu, a sama umowa nie jest obarczona koniecznością okazywania wielu dokumentów.
2. U nas liczy się Klient – czyli proklienckie podejście spółki – dotyczy zarówno wszystkich pracowników, jak i samej oferty, która ma być prosta i dostosowana do potrzeb Klienta.
3. Etyczne i uczciwe podejście – zgodnie z tą zasadą pożyczki udzielane są jedynie tym, którzy są bezwzględnie wiarygodni, co oznacza, że Klienci wszystkich firm pożyczkowych grupy Aventus muszą mieć zdolność finansową i kredytową.
4. Bezpiecznie i zgodnie z prawem – czyli z myślą o pełnej ochronie danych Klienta. Grupa Aventus zapewnia, że wszystkie dane przechowuje i przetwarza zgodnie z przepisami prawa.

Sukcesy grupy Aventus w liczbach

300000 – liczba zadowolonych Klientów
1 411 – średnia wartość pożyczki w Polsce w złotych

3,5 – liczba pożyczek przypadających na Klienta pożyczkodawców Aventus Group

55 – liczba zatrudnionych na etacie w spółce
6 000 0000 000 – wartość rynku pożyczkowego w Polsce
 

Grupa Aventus na rynku europejskim i azjatyckim

Spółka może pochwalić się całkiem sporym zasięgiem – 6 firm w Polsce to nic w porównaniu z zagraniczną działalnością. Firmy będące we władaniu tej spółki znajdziemy w pięciu krajach Europy i jednym kraju azjatyckim. Ekspansywność to jeden z nadrzędnych przyszłościowych celów spółki. 

Aventus – kontakt 

Adres: 
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B
15-888 Białystok

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 85 871 00 49

Mapa dojazdu: 


 

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 5 / 5, łącznie 1 ocen
Komentarze (0)

chwalą sie dbaniem o klienta i uczciwościa ale ciakwe jakie rrso wolaja dla swoich pozyczek ha ha ha nie ufam zadnym chwilowkom bo wszyscy chca nas zrobic w balona!!!!