Bank BNP Paribas we Francuska Office Centre

Bank BNP Paribas we Francuska Office Centre

author
Aleksandra Gościnna
22 grudnia 2019

Katowickie Centrum Biurowe Francuska ma nowego najemce. Wkrótce pojawi się tam Bank BNP Paribas. Transakcji dokonano za sprawą wsparcia ekspertów z Działu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Przeprowadzka zaplanowana jest na koniec roku 2019.

Bank BNP Pairbas, jeszcze przed końcem roku, wprowadzi się w nowe miejsce. Tym razem będzie to kompleks biurowy Francuska Office Centre. W skład katowickiego Centrum Biurowego Francuska wchodzą dwa budynki biurowe klasy A. Powierzchnia całego kompleksu wynosi aż 23 tysiące kilometrów kwadratowych.

Jest to doskonałe miejsce, przede wszystkim ze względu na świetną lokalizację, gdyż znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od dworca PKP, ścisłego centrum miasta, a także do zjazdu z autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 86. W budynkach znajdują się również dwie inne placówki bankowe, kiosk oraz restauracja.

Właścicielem katowickich biurowców jest, działająca od końca XX wieku, Grupa GTC. To czołowy przedsiębiorca w branży nieruchomości przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczych. Agencja BNP Paribas Real Estate Poland wspierała Bank w zawarciu umowy, a firma Colliers stronę wynajmującą.

Sprawę skomentował Head of Leasing w Grupie GTC – Grzegorz Boczek:

"

Bardzo się cieszymy, że tak wymagający najemca, jakim jest Bank BNP Paribas wybrał nasz budynek na swoją siedzibę w Katowicach. Takie transakcje potwierdzają nie tylko jakość oferowanej powierzchni, ale również standard zarządzania aktywami. Wierzymy, że pracownicy Banku BNP Paribas docenią zalety budynku i będą się w nim czuli komfortowo.


Sprawdź także, na czym polega promocja ,,Premia na zimę” w BNP Paribas.

Nowe miejsce dostosowane do zapotrzebowań Banku

Bank BNP Paribas, ze względu na charakter prowadzonej działalności, posiadał pewne wymagania w kwestii miejsca. W znalezieniu odpowiedniej przestrzeni, a także w dokonaniu transakcji, pomogli specjaliści z Działu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu udało się miejsce, które spełnia wszelkie wymagania Banku.

BNP w murach Francuska Office Centre zagości jeszcze w tym roku. Łącznie wynajętych zostało aż 3360 metrów kwadratowych, rozmieszczonych na dwóch piętrach budynku.

Na temat tego wydarzenia wypowiedział się Starszy Konsultant, Działu Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland – Tomasz Skrzypek:

"

Nasz klient poszukiwał powierzchni spełniającej szereg wymagań stawianych przez jego linie biznesowe. Dotyczyły one między innymi lokalizacji, standardu budynku, infrastruktury technicznej oraz liczby miejsc parkingowych przy zachowaniu  elastycznych warunków najmu. To wszystko znaleźliśmy w kompleksie Francuska Office Centre, gdzie właściciel budynku – Grupa GTC – wyszedł naprzeciw oczekiwaniom najemcy.


Źródło: http://bnpparibas.media.pl/81612-bank-bnp-paribas-wprowadzi-sie-do-francuska-office-centre-w-katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Otwarta Platforma Finansowania w Banku Pekao
Aktualności
author
Patryk Byczek
08 października 2018

Otwarta Platforma Finansowania w Banku Pekao

Coraz więcej internautów używa e-bankowości
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
06 czerwca 2019

Coraz więcej internautów używa e-bankowości

SKOK Chmielewskiego Łańcut
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Łańcut

Neuro-Różnorodni – konferencja Fundacji ING
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
23 marca 2019

Neuro-Różnorodni – konferencja Fundacji ING

Nowa oferta mobilna SGB-Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
08 kwietnia 2020

Nowa oferta mobilna SGB-Banku

Pożyczki bez BIK Zakopane
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Zakopane

Porównaj