Bank Millennium wyróżniony Dźwigaczem Kultury

Bank Millennium wyróżniony Dźwigaczem Kultury

author
Patryk Byczek
17 maja 2021

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym o zdobyciu szóstego już wyróżnienia jakim jest Dźwigacz Kultury, wręczany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe za mecenat nad festiwalem Sacrum Profanum. Zdobyte wyróżnienie jest kolejnym, które Bank Millennium otrzymał w bieżącym roku za wspieranie wydarzeń kulturalnych. Sprawdzamy szczegóły.

To już szósty Dźwigacz Kultury, który otrzymał Bank Millennium. Nagroda jest symbolicznym podziękowaniem ze strony Krakowskiego Biura Festiwalowego wszystkim sponsorom, partnerom i mecenasom za całoroczną pracę włożoną we współtworzenie wydarzeń kultury.

Nieprzerwanie wspieramy Festiwal Sacrum Profanum już od 2012 roku. Nie mogło być inaczej w minionym, trudnym dla nas wszystkich roku. Wspieranie działalności kulturalnej w czasie pandemii, wydaje nam się szczególnie istotne. Niezmiernie nam miło, że nasze zaangażowanie jest doceniane. Współpraca z KBF przy zeszłorocznej edycji Festiwalu, kiedy to wydarzenie zostało przeniesione do sieci, pokazała, że potrafimy wspólnie stawiać czoła wyzwaniom i wyznaczać nowe ścieżki niezależnie od okoliczności.

– mówiła cytowana w komunikacie Iwona Jarzębska, Dyrektor Departamentu Public Relations Banku Millennium.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Bank Millennium księgowanie przelewów

Bank Millennium kontakt z bankiem

Bank Millennium – kod SWIFT, BIC, IBAN

[/sekcja-szara-logo]

Wyróżnienie dla Banku Millennium

Wszyscy nagrodzeni otrzymali grafikę Dźwigacza Kultury, którą wykonała Patrycja Podkościelny. Na projekcie widoczna jest gigantka, która swoim wzrostem sięga ponad miasto, unosząc chmurę. Trzeba zaznaczyć, że dźwiganie strefy kultury w ubiegłym roku było, w związku z pandemią COVID-19, dużym wyzwaniem.

Dotychczasowa codzienność została niemal całkowicie zmieniona. Dlatego też pojawiła się na tej ilustracji symbolika dźwigania chmury, czegoś co jest z zasady lekkie i ulotne teraz stało się czymś ciężkim, masywnym. Pora dnia umyślnie jest niejednoznaczna. Niezależnie od niej zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia większej części życia w swoje cztery ściany, stąd palące się światła w oknach.

– mówiła Patrycja Podkościelny,  autorka grafiki.

Dodatkowo w tegorocznej edycji plebiscytu Złoty Bankier, od 15 lat wspierany przez Bank Millennium festiwal filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity oraz ubiegłoroczne wydarzenie Docs Against Isolation zostały docenione przez Internautów, dzięki czemu bank zajął drugie miejsce na podium w kategorii „Bank wrażliwy społecznie”.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=bank-millennium-po-raz-kolejny-doceniony-za-wspieranie-kultury-w-czasach-pandemii-14.05.2021&news_articleId=29851445

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Bolesławiec
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
08 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Bolesławiec

Asystent głosowy IKO przelał ponad 1 mln zł
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 września 2020

Asystent głosowy IKO przelał ponad 1 mln zł

Bank Pekao w Lubrańcu
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 sierpnia 2019

Bank Pekao w Lubrańcu

Promocja: „Zyskaj do 120 zł za pensje” w ING Banku Śląskim
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 sierpnia 2019

Promocja: „Zyskaj do 120 zł za pensje” w ING Banku Śląskim

PKO BP w Legnickim Polu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
16 października 2019

PKO BP w Legnickim Polu

MF: Kasy fiskalne online z nowym terminem
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 kwietnia 2020

MF: Kasy fiskalne online z nowym terminem

Porównaj