Chcesz sprawdzić, w jakich godzinach przelewy wychodzą z kont w banku Credit Agricole? A może chcesz wiedzieć, o jakiej porze pieniądze są dostarczane do tego banku? Sprawdź sesje wchodzące i wychodzące Elixir w Credit Agricole.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 20.08.2018
Udostępnij:

Sesja przychodząca określa czas, w którym pieniądze powinny fizycznie pojawić się na rachunku w Credit Agricole.

Sesja wychodząca określa czas, w którym pieniądze powinny zostać wysłane z rachunku w Credit Agricole.

CREDIT AGRICOLE SESJE PRZELEWÓW

Credit Agricole – sesje przelewów przychodzących

Pieniądze trafią na konto w Credit Agricole w godzinach:

11:00-12:00

15:00-16:00

17:00-18:00

Credit Agricole – sesje przelewów wychodzących

Pieniądze zostaną wysłane z konta w Credit Agricole o godzinie:

8:00

12:00

14:30

Prezentowane dane dotyczą Klientów detalicznych. 

Sesje Elixir to system rozliczeń międzybankowych obsługiwany przez Krajową Izbę Rozliczeń. System odpowiada za realizowanie przelewów bankowych w Polsce. Większość instytucji bankowych w naszym kraju dysponuje trzema sesjami wychodzącymi i przychodzącymi. W dni robocze gotówka przelana do innego banku powinna zostać dostarczona tego samego dnia. Inaczej sprawa wygląda w weekendy i święta. Przekazy pieniężne wykonane w te dni internetowo zostaną zaksięgowane dopiero w najbliższym dniu roboczym.

Credit Agricole Bank Polska należy do francuskiej międzynarodowej grupy bankowej. Jest polskim bankiem uniwersalnym mającym na celu głównie przyciągnięcie do siebie Klientów do długotrwałej współpracy. Za profesjonalizm banku odpowiada przeszkolona obsługa zajmująca się prowadzeniem ponad 450 placówek stacjonarnych i niemal 350 biur kredytowych CA Express. Credit Agricole umożliwia Klientom całodobowe kontaktowanie się z obsługą poprzez serwis telefoniczny dostępny w języku polskim, francuskim oraz angielskim. Oferta banku kierowana jest głównie do Klientów indywidualnych, do małych i średnich firmach, a także do rolników i korporacji.

Źródło – strona Credit Agricole:
https://www.credit-agricole.pl/pytania-i-odpowiedzi/konto/w-jakich-godzinach-odbywaja-sie-ksiegowania-sesji-przychodzacych-i-wychodzacych

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 3.14 / 5, łącznie 7 ocen
Komentarze (6)

Bardzo toporny bank, oplaty nie wiadomo skad, niepotrzebne smsy (mam zagraniczny numer i zeby zrobic jakakolwiek transakcje musze pisac do rodziny zeby podali mi kod bo nr zagranicznych nie akceptuja!!!) Ciagle przerwy techniczne itp..

uwielbiam ten bank dzieki niemu pieniadze sa na koncie bardzo szybko pozdrawiam
informajce dobre

Credit agricole – mecze sie juz 10 lat, zaluje ze konto firmowe w nim zalozylem. Interfejs dramat , po 22 niemal codziennie prace konserwacyjne i nie mozna skorzystac, brak wyszukowania po nazwisku. Toporny strasznie interes www. Od lat nic nie usprawniaja, Odradzam bo mozna siwych wlosow dostac. Do tego przelew za granice 100zl oplata a nawet nie informuja o tym przy robieniu przelewu!!!

Hmmm.. To jak to mozliwe ze przelew z tytulu wynagrodzenia dostaje o 14:30~14:50 a przelew idzie z ing???

za mało sesji .karty płatnicze master cart nie honorowane w większosci sklepów w holandii

jest ok potwierdzam