Bank Millennium z nową reklamą aplikacji mobilnej

Bank Millennium z nową reklamą aplikacji mobilnej

author
Patryk Byczek
17 lipca 2020

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym o starcie nowej reklamy telewizyjnej, zaplanowanym na 17 lipca 2020 roku. W reklamie udział weźmie Radek Kotarski, który opowiada o możliwościach, jakie daje aplikacja mobilna Banku Millennium.

Cały spot ma na celu pokazać Klientom, że mogą oni cieszyć się swobodą mobilności podczas korzystania z aplikacji.

Nie każdy wie, że mobilne hotele – kampery, cieszą się popularnością już od stu lat. Za mobilność i poczucie niezależności kochamy je zwłaszcza teraz, gdy znów możemy poczuć swobodę. Za to samo można pokochać aplikację mobilną Banku Millennium. Zapłacisz nią bezdotykowo, zdalnie uregulujesz rachunki i przejedziesz autostradą bez zatrzymywania się przy bramkach.

– mówi w reklamie Radek Kotarski.

Aplikacja dopasowana do Użytkownika

Aplikacja mobilna Banku Millennium umożliwia swobodny i wygodny dostęp do swoich finansów w dowolnym czasie i miejscu. Program posiada wiele przydatnych funkcji, a każdy Użytkownik może aplikację dowolnie spersonalizować według własnych potrzeb i upodobań. Aplikacja pozwala na, między innymi:

– płatności bezdotykowe,
– płatności za bilety komunikacji miejskiej i parkingi,
– przelewy,
– zapłacić za autostradę bez stania w kolejce i pobierania biletu.

Aplikacja Banku Millennium korzysta z technologii rozszerzonej rzeczywistości podczas zakładania lokaty. Ponadto pozwala wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego wykorzystując kod Aztec widniejący w dowodzie rejestracyjnym oraz ubezpieczenia turystycznego z nowoczesną usługą „Pomoc w podróży”.

W aplikacji jest dostępny również specjalny przycisk, który nie potrzebuje połączenia z Internetem i pozwala na:

– bezpośredni kontakt telefoniczny z ubezpieczycielem ,
– wysłanie do wiadomości SMS do ubezpieczyciela z prośbą o oddzwonienie.

Należy dodać, że treść SMSa generuje się automatycznie i zawiera lokalizację Klienta oraz numer polisy. Ubezpieczyciel natychmiast otrzymuje informacje o lokalizacji danej osoby, dzięki czemu w najkrótszym możliwym czasie jest w stanie zorganizować potrzebną pomoc.

Nową reklamę Banku Millennium można obejrzeć na ogólnopolskich stacjach, kanale Banku Millennium w serwisie YouTube oraz na wybranych kanałach tematycznych. Promocja spotu będzie również miała miejsce w Internecie. Za:

– kreację odpowiedzialna jest agencja Change Serviceplan,
– produkcję odpowiedzialny jest Corner Shop,
– Media odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom.

Wszelkie informacje o rozwiązaniach proponowanych i dostępnych w Banku Millennium dostępne są na stronie: https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/bankowosc-mobilna/aplikacja-mobilna-klienci-indywidualni-biznes.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=nowa-reklama-aplikacji-mobilnej-banku-millennium-16.07.2020&news_articleId=28853858

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

KredytOK w Wejherowie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
28 stycznia 2017

KredytOK w Wejherowie

Kredyt hipoteczny Skarżysko-Kamienna
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
03 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Skarżysko-Kamienna

Konkurs: „ #BLIKchallenge” w Alior Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 października 2019

Konkurs: „ #BLIKchallenge” w Alior Banku

Ile kosztuje Empik Premium?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
13 lipca 2020

Ile kosztuje Empik Premium?

„Bezpieczny Playroom” od PZU i Hasbro
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
21 października 2019

„Bezpieczny Playroom” od PZU i Hasbro

Walentynkowy konkurs – do wygrania bilety do Multikina
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
01 lutego 2019

Walentynkowy konkurs – do wygrania bilety do Multikina

Porównaj