Bank PKO BP ze specjalną ofertą dla służb mundurowych
pko bp dla służb mundurowych

Bank PKO BP ze specjalną ofertą dla służb mundurowych

author
Dominika Sobieraj
30 kwietnia 2023

PKO Bank Polski, jako jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce, zdaje sobie sprawę z wagomiernej roli, jaką odgrywają służby mundurowe. Dlatego też, z myślą o tych osobach, bank wprowadził specjalną ofertę dla czynnie służących w Siłach Zbrojnych RP, Policji, Straży Granicznej, Służbie Celnej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojskowej Ochronie Przeciwpożarowej.

W niniejszym artykule bliżej przyjrzymy się szczegółom oferty PKO Banku Polskiego skierowanej do służb mundurowych oraz omówimy, jakie korzyści płyną z jej wykorzystania. Dowiemy się także, jakie produkty i usługi są dostępne w ramach tej oferty oraz jakie warunki trzeba spełnić, aby z niej skorzystać.

Oferta dla służb mundurowych w PKO BP

PKO Bank Polski stworzył specjalną ofertę dla służb mundurowych, dzięki której klienci z tej grupy mogą skorzystać z wielu korzyści. Jedną z nich jest możliwość otwarcia PKO Konta bez Granic, którego pierwszy rok użytkowania jest darmowy. To doskonała opcja dla osób często wyjeżdżających za granicę w celach służbowych lub prywatnych, ponieważ konto to pozwala na korzystanie z bankomatów i dokonywanie płatności bez dodatkowych opłat za granicą.

Klienci reprezentujący służby mundurowe mają również dostęp do preferencyjnych warunków limitu odnawialnego. To rodzaj pożyczki, który pozwala na elastyczne korzystanie z dodatkowych środków finansowych, bez konieczności składania wniosku o kolejną pożyczkę. Preferencyjne warunki dotyczą również karty kredytowej, która pozwala na bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności. Klienci z grupy służb mundurowych mogą także skorzystać z preferencyjnych warunków kredytów gotówkowych oraz kredytów hipotecznych.

Uwaga! Oferta specjalna, którą stworzył PKO Bank Polski dla służb mundurowych, jest dostępna do 31 stycznia 2024 roku w oddziałach banku.

“Osoby w czynnej służbie mundurowej to szczególny rodzaj klientów, którym chcemy zapewnić dostęp do dopasowanych produktów bankowych, finansowania na specjalnych warunkach oraz wygodnych rozwiązań, jakie daje aplikacja mobilna IKO i serwis internetowy iPKO. PKO Konto bez Granic, które proponujemy w ramach specjalnej oferty przez rok bez opłaty za prowadzenie, to m.in. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz karta wielowalutowa do płatności zagranicznych i internetowych. Obok dopasowanego rachunku służby mundurowe mogą skorzystać z pożyczki gotówkowej, czy kredytu hipotecznego na specjalnych warunkach. Kompleksowo podchodzimy do każdego rodzaju klienta dając mu dopasowane produkty, doradztwo oraz narzędzia ułatwiające codzienne bankowanie, czy załatwienie codziennych spraw: od zakupów przez internet, przez wybór ubezpieczenia, czy opłacenie parkowania lub przejazdu autostradą. Wszystko to i wiele innych zrobi przez aplikację IKO”

– wskazuje Tomasz Frąckowiak, dyrektor Pionu Klienta Detalicznego w PKO Banku Polskim.

Szczegóły oferty PKO BP dla służb mundurowych

W ramach oferty specjalnej dla osób w czynnej służbie mundurowej dostępne są:

  • PKO Konto bez Granic,
  • limit odnawialny (nawet do 150 tys. zł),
  • Przejrzysta karta kredytowa,
  • pożyczka gotówkowa,
  • kredyt hipoteczny,
  • lokata.

Poniżej opisujemy bardziej szczegółowo korzyści, na które mogą liczyć mundurowi w PKO BP.

Konto bez Granic – oferta dla mundurowych

PKO Bank Polski oferuje klientom korzystającym z PKO Konta bez Granic wiele korzyści, które ułatwiają zarządzanie finansami. Darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, darmowe wpłaty i wypłaty w placówkach banku, a także karta debetowa z funkcją wielowalutową pozwalają na bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności zagranicznych i internetowych bez dodatkowych kosztów.

Przejrzysta karta kredytowa – oferta dla mundurowych

Klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z Przejrzystej karty kredytowej, mogą skorzystać z dodatkowych korzyści. Oferuje ona limit do 20 tys. zł oraz okres bezodsetkowy, który trwa do 55 dni. Dodatkowo, przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z karty kredytowej nie pobierana jest opłata za jej obsługę. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z karty kredytowej bez dodatkowych kosztów.

Kredyt hipoteczny – oferta dla mundurowych

Klienci zainteresowani kredytem hipotecznym również znajdą atrakcyjne warunki w ofercie PKO Banku Polskiego. Prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego wynosi 0 proc., pod warunkiem skorzystania z oferowanego przez bank ubezpieczenia na życie. To bardzo korzystna opcja dla osób planujących zakup nieruchomości.

Oferta specjalna PKO Banku Polskiego dla służb mundurowych jest dostępna w oddziałach banku. Dzięki niej klienci mogą skorzystać z wielu korzyści finansowych i ułatwień w zarządzaniu swoimi finansami, co jest szczególnie ważne w przypadku osób, które dbają o bezpieczeństwo Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Credit Agricole w Ostrowcu Świętokrzyskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 lipca 2019

Credit Agricole w Ostrowcu Świętokrzyskim

Sukces T-Mobile Usługi Bankowe
Wpisy
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
11 maja 2015

Sukces T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe w Szczecinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Szczecinie

Waloryzacja emerytur 2023 – tabela brutto/netto
Emerytura
author
Dominika Sobieraj
07 czerwca 2022

Waloryzacja emerytur 2023 – tabela brutto/netto

Santander Consumer Bank Kalisz
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
28 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Kalisz

Porównaj