Spotkanie w BNP Paribas umówisz przez Booksy

Spotkanie w BNP Paribas umówisz przez Booksy

author
22 maja 2020

BNP wprowadza prawdziwą rewolucję w kontaktach na linii bank-klient. Od teraz na spotkania z doradcą bankowym nie będziemy musieli umawiać się telefonicznie, nie będziemy także musieli stać w kolejkach. Wszystko załatwimy bowiem przez aplikację rezerwacyjną Booksy. Szybko, zdalnie i o dowolnej porze.

Nowy sposób umawiania spotkań z doradcami w BNP Paribas obowiązuje od środy, 20 maja 2020 roku. Poprzez Booksy można umówić się z doradcą od:

  • produktów inwestycyjnych,
  • produktów hipotecznych.

Opcja rezerwacji dostępna jest aż w stu oddziałach Banku BNP Paribas. Wszystkiego dokonujemy bardzo prosto bezpośrednio z poziomu aplikacji Booksy.

BNP Paribas – jak zarezerwować spotkanie przez Booksy?

Co najważniejsze – spotkanie może umówić każdy, niezależnie od tego, czy jest Klientem banku, czy nie. Wystarczy dosłownie jedno kliknięcie, by wybrać odpowiedni oddział, a drugim kliknięciem wybierzemy odpowiadającą nam datę i godzinę spotkania.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki dostępne w czasie pandemii – aktualne oferty firm

W drugim kroku wybieramy natomiast temat spotkania. Do wyboru z listy będą:

  • pożyczka hipoteczna/kredyt hipoteczny,
  • inwestycje,
  • oszczędności,
  • konta.

Proces ten zajmie nam nie więcej niż minutę. Bezpośrednio po umówieniu spotkania otrzymamy e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. W przeddzień spotkania otrzymamy natomiast przypomnienie o tym, na którą godzinę i w jakim oddziale się umówiliśmy.

W Booksy głęboko wierzymy, że technologia może skutecznie pomóc w walce z epidemią. Nowa sytuacja wymaga zmiany naszych zachowań i daje to olbrzymi potencjał do umawiania się przez aplikację. jest to bezpieczne, skuteczne, wygodne i bardzo proste – wskazuje cytowany w bankowym komunikacie CEO Booksy Stefan Batory – Dla Booksy to przełomowy moment. Cieszy nas bardzo, że potencjał naszej aplikacji wykorzysta wymagająca najwyższego standardu instytucja finansowa, jaką jest bank. To początek zupełnie nowego Booksy.

W przyszłości więcej miast i usług w Booksy?

Jeżeli takie udogodnienie spotka się z pozytywną reakcją Klientów i rzeczywiście będą oni korzystać z takiego rozwiązania przy rezerwowaniu godziny wizyty w banku, BNP Paribas postara się, by objąć rezerwacją pozostałe oddziały. Rozważane jest także dodanie możliwości umawiania spotkań z doradcami specjalizującymi się w innych działach bankowości.

Aplikacja Booksy jest dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Motywacją do wdrożenia e-usług jest pandemia

BNP Paribas podkreśla, że to “pandemia nadaje wielu zmianom technologicznym nową dynamikę”. Dlatego też wprowadzanie do bankowości funkcjonalności z branży e-commerce nikogo już dziś nie dziwi. Podstawą jest upraszczanie wszystkich usług i czynienie ich jak najbardziej użytecznych dla człowieka. BNP Paribas to pierwszy bank, który wszedł ze współpracę z platformą rezerwacyjną.

Nowe okoliczności wymagają nowych rozwiązań, często rewolucyjnych – jak na przykład bank dostępny na platformie dotychczas kojarzącej się z wizytami u fryzjera lub rehabilitanta. Nasza współpraca z Booksy ma wielką szansę stać się przełomem w relacjach klientów z instytucjami finansowymi.

To wynik wiary w konieczność ciągłego dostosowywania się do otoczenia i konsekwencja błyskawicznego działania w duchu startupowym. Zdiagnozowaliśmy potrzebę i wybraliśmy najbardziej efektywny sposób, by na nią odpowiedzieć – wskazuje cytowany w komunikacie BNP Paribas Przemysław Furlepa, wiceprezes banku odpowiedzialny za Obszar Bankowości Detalicznej i Biznesowej.


Źródło:

https://media.bnpparibas.pl/pr/514252/poczatek-rewolucji-w-kontaktach-klienta-z-bankiem-z-doradca-banku-bnp-paribas-umowisz-sie-za-pomoca-booksy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy Żyrardów
Kredyty miasta
author
22 listopada 2017

Kredyt samochodowy Żyrardów

Koszty zastępstwa procesowego 2019
Bez kategorii
author
13 grudnia 2018

Koszty zastępstwa procesowego 2019

PKO BP w Muszynie
Oddziały
author
30 września 2019

PKO BP w Muszynie

Promocja: „ Zgarnij nagrody z kartą kredytową” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
15 lutego 2020

Promocja: „ Zgarnij nagrody z kartą kredytową” w BNP Paribas

Biuro paszportowe w Elblągu
Biura paszportowe
author
11 lipca 2022

Biuro paszportowe w Elblągu

Rekordowa liczba kart zbliżeniowych
Wpisy
author
05 maja 2018

Rekordowa liczba kart zbliżeniowych