BNP Paribas Talks dostępne w serwisie Spotify

BNP Paribas Talks dostępne w serwisie Spotify

author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2020

Bank BNP Paribas przenosi do internetu swój cykl spotkań z ciekawymi i inspirującymi ludźmi, który odbywał się w ramach BNP Paribas Talks. Instytucja jedynie w taki sposób może kontynuować serię popularnych wydarzeń, zachowując przy tym zasady społecznego zdystansowania obowiązującego w czasie narodowej epidemii.

Bank publikuje rozmowy w formie podcastów na oficjalnej stronie banku oraz w serwisie Spotify. Tematami rozmów prowadzonych w ramach BNP Paribas Talks będą:

– sztuka,
– finanse,
– biznes,
– ekologia,
– ważne obszary życia społecznego.

Główną ideą BNP Paribas Talks jest umożliwienie ludziom kontaktu z wielkimi artystami, inspirującymi ludźmi i rozmowa na ważne tematy w niezobowiązującej konwencji. Dlatego spotkania odbywały się w oddziałach banku w całej Polsce. Nie chcieliśmy, aby pandemia pokrzyżowała te plany. Naturalnym było więc przeniesienie rozmów do kanału zdalnego. Wybraliśmy podcasty, ponieważ w BNP Paribas Talks najważniejsze jest słowo.

– mówiła cytowana w komunikacie Banku Izabela Tworzydło, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Banku BNP Paribas.

BNP Paribas Talks

BNP Paribas Talks jest cyklem rozmów z ciekawymi, inspirującymi i wyjątkowymi osobami. Bank do akcji zaprasza:

– pisarzy,
– reżyserów,
– podróżników,
– prekursorów nurtów ekologicznych.

Są to zazwyczaj osoby nieszablonowe, które opowiadają o swoich życiowych doświadczeniach, inspirując nimi do zmian i podejmowania nowych, ciekawych wyzwań. Cykl spotkań zapoczątkowano w warszawskim Sezamie, ale w krótkim czasie zaczęły się one odbywać również w oddziałach Banku BNP Paribas poza Warszawą. Przerzucenie akcji do serwisu Spotify i udostępnianie tam podcastów jest ściśle związane z troską o bezpieczeństwo, zdrowie i życie zarówno zapraszanych gości, jak i widzów.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródła: https://media.bnpparibas.pl/pr/501500/bnp-paribas-talks-na-spotify

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Prawie nikt nie jest zadowolony ze służby zdrowia
Blog
author
Aneta Jankowska
13 kwietnia 2018

Prawie nikt nie jest zadowolony ze służby zdrowia

Ile kosztuje akademik w Częstochowie?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
05 września 2019

Ile kosztuje akademik w Częstochowie?

Kasa Stefczyka Wieluń
Oddziały
author
Patryk Byczek
29 października 2020

Kasa Stefczyka Wieluń

Provident z tytułem Finansowej Marki Roku
Aktualności
author
Patryk Byczek
01 marca 2018

Provident z tytułem Finansowej Marki Roku

Ceny żywności – raport BNP Paribas
Blog
author
Alicja Uzarowicz
11 kwietnia 2019

Ceny żywności – raport BNP Paribas

Porównaj