BNP Paribas Wealth Management wyróżniony za bankowość prywatną

BNP Paribas Wealth Management wyróżniony za bankowość prywatną

author
24 lutego 2019

BNP Paribas Wealth Management w Polsce został nagrodzonym za bankowość prywatną przez brytyjski magazyn Euromoney, który zajmuje się sektorem finansowym. W rakingu oceniany jest zakres świadczonych usług, relacje z klientami, oferta produktową, standardy jakości oraz wyniki finansowe.

Wyróżnienie dla BNP Paribas Wealth Management

Brytyjski magazyn Euromoney docenił BNP Paribas Wealth Management i przyznał instytucji wyróżnienie w prestiżowym, corocznym konkursie. Nagroda została wręczona za najlepszą jakość świadczonych usług bankowości prywatnej w Polsce.

Sprawdź najlepsze pożyczki na dowód

W światowym rankingu instytucji finansowych, które oferują dedykowane usługi dla klientów bankowości prywatnej, eksperci oceniają:

  • zakres świadczonych usług
  • relacje z klientami
  • ofertę produktową
  • standardy jakości
  • wyniki finansowe

Nagrody za bankowość prywatną przyznawane są poprzez głosowanie specjalistów zarządzających majątkiem, a część oceny stanowi również głosowanie uczestników na wybranego konkurenta, który uważany jest za wiodącego i najlepszego na rynku.

Beata Majewska, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej – BNP Paribas Wealth Management tłumaczy, że nagroda Euromoney to nie tylko wyróżnienie, ale również motywacja dla całego zespołu.

Klienci BNP Paribas Wealth Management otrzymują usługi na najwyższym światowym poziomie, świadczone przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół, w którym 70 osób posiada certyfikaty EFA i EFP. Po połączeniu z Raiffeisen Polbankiem staliśmy się liderem rynku bankowości prywatnej, a jakość usług i budowanie długotrwałych relacji to motto przewodnie naszej strategii – mówi.

BNP Paribas Wealth Management korzysta z ponad stuletniego doświadczenia, pozycji rynkowej i najlepszych praktyk Grupy BNP Paribas, która jest numerem 1. w dziedzinie Wealth Management w Strefie Euro i siódmym co do wielkości graczem Wealth Management na świecie” – czytamy w oficjalnym komunikacie instytucji.

BGŻ BNP Paribas w ramach usług Wealth Management oferuje kompleksowe rozwiązania, które najlepiej odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom klientów i dostarcza usługi najwyższej jakości oraz dzieli się bezcenną wiedzą z zakresu pomnażania i zabezpieczania majątku.

BNP Paribas – opinie

O BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego.


Źródło: InfoWire.pl, BGŻ BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ING Bank Śląski w Knurowie
Oddziały
author
11 lipca 2019

ING Bank Śląski w Knurowie

PKO BP w Jaśle
Oddziały
author
29 lipca 2019

PKO BP w Jaśle

10 najlepszych zawodów w 2018 roku
Blog
author
04 stycznia 2018

10 najlepszych zawodów w 2018 roku

Kredyt online w Alior Banku
Pod Lupą
author
10 marca 2016

Kredyt online w Alior Banku

Darmowe konto dla studenta
Pod Lupą
author
17 października 2016

Darmowe konto dla studenta