Od 10 września bieżącego roku, fani i użytkownicy aplikacji Goodie będą mieli do dyspozycji nową funkcję - cashback. Projekt Banku Millennium będzie oferował Klientom zwrot za wykonane zakupy w prawie tysiącu e-sklepach.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 07.09.2018
Udostępnij:

Aplikację, według danych, Użytkownicy pobrali już ponad 500 000 razy. Aplikacja, jak wiele innych, zezwala na dostęp do aktualnych gazetek ofertowych i promocyjnych. Na tle pozostałych programów wyróżnia ją jednak to, że dzięki niej korzystać można z wielu rabatów do sklepów (nigdzie indziej niedostępnych), a także zakładać można karty lojalnościowe.


 

Zwroty za zakupy
 

Przedstawiciele spółki Goodie informowali, że cashback w aplikacji Goodie ma być najkorzystniejszym moneybackiem na rynku. Użytkownicy aplikacji będą mogli otrzymać nawet do 25% zwrotu wartości towaru, który zakupili przy wykorzystaniu aplikacji. Pieniądze mają być wypłacane po 30 dniach od dokonania transakcji pod warunkiem, że Klient uzbiera kwotę wynoszącą minimalnie 20 złotych.

Jak działa cashback w Goodie ?
 

Aby pieniądze za zakupy wróciły na konto, należy przede wszystkim dokonać zakupów w sklepie partnerskim. Na potrzeby przykładu przyjmijmy, że Użytkownik aplikacji zrobił zakupy w e-sklepie na kwotę 500 złotych, objętym dziesięcioprocentowym cashbackiem. Internetowy sklep partnerski, w ramach skierowania Klienta do tegoż sklepu wypłaca aplikacji 50 złotych, które następnie przekazywane są Klientowi. W skrócie:
 

1. Zrób zakupy w sklepie partnerskim aplikacji Goodie, który jest objęty cashbackiem.
2. Sklep internetowy w ramach nakierowania Klienta wypłaca pieniądze aplikacji (w zależności od % cashbacku).
3. Pieniądze są przekazywane z Goodie na konto Klienta.

Goodie

Aplikacja wystartowała jako startup spółki przynależnej do Banku Millennium. Od momentu założenia, czyli od 2016 roku, program został pobrany przez Użytkowników ponad 550 000 razy. Aplikacja pozwala na szybki dostęp do obowiązujacych obecnie zniżek, gazetek oraz kart lojalnościowych. Program jest dostępny za darmo w sklepach internetowych urządzeń z każdym systemem.
 

Komentarze