Credit Agricole zaktualizował aplikację CA24 Otwórz Konto

Credit Agricole zaktualizował aplikację CA24 Otwórz Konto

author
Patryk Byczek
26 sierpnia 2021

Bank Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym o aktualizacji i wprowadzeniu nowych funkcji aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konta, która służy Klientom do zakładania oraz uruchamiania kont bankowych online. Sprawdzamy szczegóły.

Najnowsza wersja aplikacji, którą wprowadził Bank, pozwala Klientom na między innymi samodzielny wybór wizerunku karty dołączanej do konta.

Zmiany w CA24 Otwórz Konto

Zmiany w jednej z aplikacji mobilnych Credit Agricole dotyczą zwiększenia funkcjonalności działania programu, co ułatwia Klientom obsługę aplikacji. Bank uprosił takie procesy, jak na przykład:
– odblokowanie aplikacji w momencie, gdy Klient zapomni kod PIN,
– wybór promocji.
Najnowsza wersja CA24 Otwórz Konto pozwala również na indywidualne wybranie rodzaju karty do konta oraz wizerunku tej karty. Klienci posiadający Konto dla Ciebie VIP mogą wybierać między Mastercard Debit Platinum a Mastercard Debit Standard. Z kolei niezależnie od rodzaju posiadanego konta, dla karty Standard można wybrać jeden z aż 180 dostępnych w katalogu wizerunków. Po wcześniejszych zmianach wprowadzonych przez Credit Agricole, wizerunki karty nie zasłaniają już elementów personalizacji, ponieważ trafiły one na rewers karty.


W CA24 Otwórz Konto pojawiła się, widoczna na każdym ekranie, ikonka słuchawki. Jest to ułatwienie dla Klientów, którzy w trakcie zakładania konta chcieliby zadać doradcy dodatkowe pytania czy rozwiać pojawiające się wątpliwości. Gdy Klient wciśnie ikonkę słuchawki, aplikacja automatycznie wykona połączenie do CA24 Infolinia, gdzie będzie można porozmawiać z pracownikiem Credit Agricole.
Gdy Klient założy konto, otrzyma identyfikator do logowania w CA24 eBank i CA24 Mobile. W nowej odsłonię aplikacji pojawił się również przycisk, który pozwoli skopiować oraz zapisać identyfikator w bezpiecznej lokalizacji. Najpewniej identyfikator trafi do wbudowanego w telefon “schowka informacji”, z którego w każdej chwili będzie można go skopiować. Warto również zapisać sobie ten identyfikator w innym bezpiecznym miejscu, o którym będziemy pamiętali – na przykład w notatniku.

 


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.
W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2021/nowosci-w-aplikacji-mobilnej-ca24-otworz-konto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Ostrzeszów
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
22 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Ostrzeszów

Mikrorata – pożyczka online do 10 000 zł
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
20 lutego 2017

Mikrorata – pożyczka online do 10 000 zł

Gwiazdy z komornikiem:  Michał Wiśniewski
Blog
author
Aneta Jankowska
29 października 2016

Gwiazdy z komornikiem: Michał Wiśniewski

Kredyt konsolidacyjny Szamotuły
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 czerwca 2022

Kredyt konsolidacyjny Szamotuły

Gigantyczna liczba e-zwolnień
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 lutego 2019

Gigantyczna liczba e-zwolnień

Porównaj