„Działam dalej”- sprzedaż online z ING Bankiem Śląskim

„Działam dalej”- sprzedaż online z ING Bankiem Śląskim

author
Patryk Byczek
18 maja 2020

ING Bank Śląski wystartował z nową kampanią dla firm „Działam dalej”. Instytucja chce wesprzeć swoich Klientów chcących rozwijać swój biznes w Internecie, dlatego też akcji promocyjnej towarzyszy promocja założenia i prowadzenia e-hurtowni lub e-sklepu.

Dzięki kampanii za e-sklep lub e-hurtownie Klienci przez pierwsze trzy miesiąca nie poniosą jakichkolwiek opłat.

Wybuch epidemii spowodował, że duża część aktywności Polaków przeniosła się do internetu. Dotyczy to również firm. Z badań wynika, że epidemia przyspieszyła automatyzację i cyfryzację przedsiębiorstw. Aż 46% ankietowanych firm przyznało, że może częściowo lub całkowicie prowadzić działalność online, z czego połowa już się na to zdecydowała lub zrobi to w najbliższych trzech miesiącach*. W ING chcemy pomóc im w tej transformacji. Wiemy, że doświadczenia ostatnich miesięcy są trudne ale nie powinny powstrzymywać przedsiębiorczych Polaków przed działaniem. Przygotowaliśmy ofertę, która pomoże im w łatwy sposób zacząć sprzedawać w internecie: sklep gotowy w niecały tydzień, wsparcie w jego skonfigurowaniu i co najważniejsze brak opłat na starcie.

– mówiła cytowana w komunikacie Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski przygotował dla swoich Klientów dwie oferty, których celem jest prowadzenie biznesu e-commerce:

1. Oferta dla nowych Klientów, którzy chcą przenieść swój biznes do sieci, sklep i bramkę płatniczą imoje za darmo; wsparcie w uruchomieniu sklepu internetowego w pięć dni,

2. Dla Klientów prowadzących już działania e-commerce niekorzystających z imoje Bank oferuje 0% za bramkę płatniczą przez trzy miesiące.

e-commerce i zdalne prowadzenie biznesu wspieramy od dawna – jako pierwszy bank wprowadziliśmy płatności internetowe: imoje oraz Twisto. Staramy się być jak najbliżej naszych klientów i oferować im to czego na danym etapie potrzebują. Teraz, w czasie ogromnego zainteresowania firm możliwością działania w internecie, proponujemy wsparcie w transformacji modelu sprzedaży, która pozwoli firmom szybko rozpocząć działalność e-commerce i rozwinąć ich biznes.

– mówił cytowany w komunikacie Rafał Zych, Dyrektor Innovation Lab w ING Banku Śląskim.

Klienci ING Banku Śląskiego mają możliwość korzystania z indywidualnej i profesjonalnej pomocy w uruchomieniu i skonfigurowaniu e-sklepu. Pomocy bez dodatkowych opłat świadczy firma Codarius. Firma ponadto oferuje wsparcie w przeprowadzeniu kampanii marketingowych i wygenerowaniu pierwszych zamówień internetowych. Kiedy darmowe trzy miesiące dobiegną końca, do upłynięcia pierwszego roku umowy, Klienci z ING Banku Śląskiego mają możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków cenowych. Dzięki temu Klienci mogą zaoszczędzić ponad 8000 złotych netto.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/513202/dzialam-dalej-zaczne-sprzedawac-w-internecie-z-ing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank partnerem MFF Nowe Horyzonty
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
26 lipca 2021

mBank partnerem MFF Nowe Horyzonty

Kredyt konsolidacyjny Krotoszyn
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2022

Kredyt konsolidacyjny Krotoszyn

Santander Bank Polska w Ujściu
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 maja 2019

Santander Bank Polska w Ujściu

Bank Spółdzielczy w Głogówku sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 września 2019

Bank Spółdzielczy w Głogówku sesje przychodzące i wychodzące

PKO BP tworzy Chmurę Krajową
Aktualności
author
Halszka Gronek
03 listopada 2018

PKO BP tworzy Chmurę Krajową

Porównaj