Emirates kontakt – infolinia

Emirates kontakt – infolinia

author
Dominika Byczek
12 stycznia 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z konsultantem linii lotniczych Emirates jest infolinia. Sprawdzamy numery oraz inne dostępne formy kontaktu.

Na większość najpopularniejszych pytań zadawanych konsultantom linii lotniczych Emirates odpowiedź znajdziemy w sekcji pytań i odpowiedzi na stronie internetowej przewoźnika: https://www.emirates.com/pl/polish/help/.

W pozostałych sprawach odpowiedź najszybciej uzyskamy właśnie poprzez Infolinię. W Polsce oferowany jest tylko jeden ogólny numer infolinii linii Emirates.

Emirates infolinia

Infolinia linii lotniczych Emirates dostępna jest w dwu językach – jednym z nich jest język polski.

Emirates kontakt – numer

numer kontaktowy:  +48 22 306 08 08

koszt połączenia: zgodny z taryfą operatora, bez dodatkowych opłat

czynne: całodobowo przez siedem dni w tygodniu

dostępne języki infolinii:

  1. polski
  2. angielski


Połączenie z infolinią Emirates

Bezpośrednio po skontaktowaniu się z infolinią Emirates, usłyszymy komunikat powitalny w języku angielskim. Następnie automatyczna sekretarka zaproponuje nam wybór języka, w którym chcemy prowadzić rozmowę. Na klawiaturze numerycznej naszego telefonu wybieramy:

1 – jeżeli chcemy rozmawiać po polsku,

2 – jeżeli chcemy rozmawiać po angielsku.

Jeśli wybierzemy język i pozostaniemy na lini, po kilku sekundach automatyczna sekretarka poinformuje nas, że nasza rozmowa może być nagrywana w celach jakościowych i szkoleniowych. Poinformuje nas także o kwestii przetwarzania naszych danych osobowych.

Następnie zostaniemy poproszeni o wybranie na klawiaturze numerycznej naszego telefonu konkretnej cyfry (w zależności od tego, jako kto dzwonimy). Wybieramy:

1 – jeżeli jesteśmy członkami Skywards,

2 – jeżeli jesteśmy agentami biura podróży,

* – jeżeli nie spełniamy warunku nr 1 lub nr 2 (opcja dla wszystkich pozostałych).

Następnie musimy wybrać temat naszej rozmowy. Klikamy:

1 – jeśli podróżujemy w klasie pierwszej lub business,

2 – jeżeli chcemy zmienić lub anulować rezerwację,

3 – jeżeli chcemy dokonać nowej rezerwacji,

4 – jeżeli chcemy uzyskać informację o przylotach i odlotach,

5 – dla innych zapytań.

Po wybraniu odpowiedniej cyfry musimy już jedynie poczekać na zgłoszenie się konsultanta.


Czas oczekiwania na połączenie z infolinią Emirates

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Emirates? Po wysłuchaniu wszystkich komunikatów (około 50 sekund) oczekiwanie może trwać od kilku sekund do nawet kilku minut. W naszym oczekiwanie na zgłoszenie się konsultanta zajęło jedynie 2 minuty.


Emirates kontakt Facebook Messenger

Z Emirates Airlines możemy również skontaktować się poprzez wiadomość na Facebooku. Oficjalne konto ma nazwę Emirates (@Emirates). Po wejściu na nie wystarczy wybrać opcję kontaktu przez wiadomość prywatną.

źródło zrzutu ekranu: https://www.facebook.com/Emirates/

W naszym przypadku na odpowiedź na pytanie na Facebooku musieliśmy czekać dużo dłużej niż podczas kontaktu telefonicznego. Odpisanie zajęło konsultantom aż kilka godzin.


Emirates kontakt Twitter

Linie lotnicze Emirates na stronie internetowej reklamują swoje konto na Twitterze jako konto z całodobową obsługą w kwestiach pomocy. Konto to nazywa się Pomoc Emirates (@emiratessupport).

źródło: https://twitter.com/EmiratesSupport

Uwaga! Konsultanci porozumiewają się tylko w języku angielskim i arabskim.

Mimo tego, że informacja o obsłudze 24/7 widnieje niemalże w każdym miejscu na stronie internetowej Emirates i na koncie supportu na Twitterze, na odpisanie na nasze wiadomości musieliśmy czekać kilka godzin.


Emirates biuro obsługi

Z obsługą Emirates w Polsce możemy skontaktować się również osobiście podczas wizyty w biurze. W naszym kraju linie lotnicze Emirates obsługują Klientów we własnym biurze tylko w jednym miejscu – w Warszawie na lotnisku Chopina.

Centrum Obsługi Klienta jest czynne codziennie w godzinach 8:30 – 21:30, a kasa biletowa czynna jest również każdego dnia, ale jedynie w godzinach 10:00-14:00.

Dokładny adres placówki:

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina
Terminal A
ul. Żwirki i Wigury 1,
00-906 Warszawa


Źródło:

https://www.emirates.com/pl/polish/help/

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Sprzedaż pożyczek w 2019 roku

Jak wynika z najnowszego Newslettera BIK o rynku pożyczkowym, polscy konsumenci coraz częściej sięgają po niskowlotowe pożyczki pozabankowe. Niestety spadki zapotrzebowania na finansowanie powyżej 5 tysięcy złotych wpływają na ujemną dynamikę sprzedaży w ujęciu wartościowym. Bilans sprzedaży pożyczek w roku 2019 można uznać za stabilny, choć przyszłość rynku wciąż stoi pod znakiem zapytania. 

author
Halszka Gronek
02 lutego 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Najbardziej zadłużone sektory gospodarki

Biuro Informacji Kredytowej poinformowało, że największe problemy finansowe w ubiegłym roku miały trzy sektory: handel, przemysł oraz budownictwo. Łączne długi polskich przedsiębiorstw na koniec 2018 roku wyniosły ponad 29,5 mld zł.

author
Aneta Jankowska
13 lutego 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Alior Bank w Żarach

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w naszym kraju. Sprawdzamy oddziały i placówki w Żarach – zapoznaj się z godzinami otwarcia, danymi kontaktowymi i opiniami.

author
Aleksandra Gościnna
01 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Alior Bank w Rawie Mazowieckiej

Jednym z największych banków detalicznych w Polsce jest Alior Bank. Sprawdzamy placówki i oddziały w Rawie Mazowieckiej – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
09 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Ile kosztuje kilogram bursztynu?

Bursztyn to piękny szlachetny surowiec wykorzystywany głównie w jubilerstwie. Dla wielu osób zbieranie bursztynu stało się stałym źródłem dochodu. Sprawdziliśmy, ile kosztuje kilogram bursztynu w 2023 roku.

author
Dominika Byczek
28 grudnia 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Bank Millennium ze szczególnym wyróżnieniem w plebiscycie The Innovators 2021

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że usługi otwartej bankowości instytucji zdobyły szczególe wyróżnienie w plebiscycie The Innovators 2021, który organizuje magazyn Global Finanse. Sprawdzamy szczegóły.

author
Patryk Byczek
13 maja 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj