Firmy pożyczkowe
Instytucje udzielające pożyczek – firmy pożyczkowe
Firmy pożyczkowe

Instytucje udzielające pożyczek – firmy pożyczkowe

author
Patryk Byczek
03 lutego 2023

Firmy pożyczkowe, często nazywane parabankami, są częścią sektora „shadow banking". Należą do niego przedsiębiorcy świadczący usługi zbliżone do czynności bankowych, takie jak przyjmowanie depozytów czy udzielanie kredytów. Istotą shadow banking jest działalność poza sektorem bankowym, w konsekwencji firmy pożyczkowe nie są objęte nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.

Kategorie:

Feniko – opinie

Feniko.pl to popularna pożyczka dostępna w całości przez Internet. Maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł, które możemy rozłożyć maksymalnie na 6 miesięcy. Ciekawostką jest pierwsza darmowa pożyczka na 61 dni, bez dodatkowych kosztów. Sprawdź ofertę i opinie Klientów.

Rachuneo – opinie

Rachuneo to popularna platforma ułatwiająca zarządzanie rachunkami. Czy rzeczywiście pomaga? Czy Klienci są zadowoleni z usług oferowanych przez Rachuneo? Sprawdź opinie innych i zostaw swoją.

SuperGrosz

SuperGrosz to firma pożyczkowa specjalizująca się w szybkich pożyczkach dostępnych przez Internet i przez telefon. Maksymalna kwota pożyczki w tej firmie to aż 15 000 zł, które możemy spłacić w nawet 48 ratach. Wszystkie koszty pożyczki w SuperGroszu są jasno przedstawione jeszcze przed podpisaniem umowy.

LendUp – pożyczka online do 15 000 zł

LendUp to nowa pożyczka dostępna w całości przez Internet. Maksymalna kwota to 15 000 zł, a do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty. Średni czas otrzymania pożyczki to tylko 16 minut. Sprawdzamy szczegóły oferty.

Provident szuka Mistrzów Sprzedaży Bezpośredniej

Provident Polska rekrutuje do swych szeregów nowych Doradców Klienta. Zatrudnieni aplikanci zajmą stanowiska Mistrzów Sprzedaży Bezpośredniej.  Sprawdziliśmy, co warto wiedzieć przed zgłoszeniem swojej kandydatury.

Provema Credit – opinie

Provema Credit to nowa firma oferująca pożyczki ratalne przez Internet. Maksymalna kwota to tylko 1500 zł, ale spłata zawsze rozłożona jest na 6 miesięcy. Prześwietlamy ofertę.

MoneyDot – nowa pożyczka ratalna

MoneyDot to pożyczka ratalna dostępna w całości przez Internet. Klienci mogą otrzymać od 100 do nawet 12 000 zł. Pożyczkę można wziąć na zupełnie dowolny cel.Klientom, którzy mają problem ze spłatą, firma umożliwia późniejszą spłatę pożyczki.

Lendon Raty – nowa oferta

LendOn to firma udzielająca szybich pożyczek ratalnych, które można podjąć całkowicie przez Internet. Klienci firmy mogą skorzystać z oferty zaczynającej się od 1000 złotych, a kończącej się na 10 000 złotych.

Zylion – nowa pożyczka

Zylion to nowa pożyczka dostępna w całości przez Internet. Klienci mogą otrzymać od 100 do 3500 zł i w przypadku pierwszej pożyczki dostać ją zupełnie za darmo. Pieniądze można przeznaczyć na zupełnie dowolny cel. Jasne zasady, minimum formalności - to dewizja Zylion.pl. Sprawdzamy ofertę pożyczkową.

Amigo Loans pożyczki

Amigo Loans to pożyczka ratalna dostępna dla osób z Wielkiej Brytanii. Klienci mogą otrzymać od  £500 do nawet £10 000 zł. Pożyczkę można wziąć na zupełnie dowolny cel, a spłatę rozłożyć nawet na 60 miesięcy.

Aventus Group – opinie

Aventus to grupa wszechobecna na polskim (i nie tylko polskim) rynku pożyczkowym. Spółka zarządza aż sześcioma popularnymi firmami oferującymi usługi pozabankowe. Które firmy podlegają grupie Aventus? 

LoanMe

LoanMe to dynamicznie rozwijająca sie firma pożyczkowa, która oferuje pożyczki gotówkowe. Klienci mogą otrzymać od 1000 do nawet 11 000 zł. Pożyczkę można wziąć na zupełnie dowolny cel i - jak zapewnia firma - szybko i dyskretnie.

Karta Pożyczkowa Trzynastka

Karta Trzynastka to wyjątkowa oferta pożyczkowa, w której pożyczamy wtedy, kiedy chcemy. To wszystko za sprawą formuły pożyczkowej - pożyczkobiorca dostaje kartę płatniczą i płaci nią jedynie w razie konieczności. Koszt za każde pożyczone 100 zł to niecałe 5 groszy w skali jednego dnia. Karta Trzynaska pozwala na pożyczenie nawet 8000 zł.

Kredyt1000 – pożyczka online

Kredyt1000 to pożyczka chwilówka dostępna w całości przez Internet. W przeciwieństwie do konkurencji, firma wymaga od Klientów potwierdzenia dochodów. Sprawdź ofertę i najważniejsze informacje.

Mozipo pożyczki

Mozipo to pożyczka ratalna dostępna w całości przez Internet. Klienci mogą otrzymać od 100 do nawet 10 000 zł. Pożyczkę można wziąć na zupełnie dowolny cel i cieszyć się pieniędzmi już po 10 minutach od złożenia wniosku.

Bocian Pożyczki – oferta i opinie

„Najlepsze pożyczanie tylko w polskim Bocianie”. Bez wątpienia Bocian Pożyczki to jedna z najpopularniejszych pożyczek pozabankowych w Polsce. Sprawdzamy ofertę i opinie Klientów. Zobacz, kto może otrzymać pożyczkę, listę dokumentów oraz wymagania.

Wonga – pożyczka ratalna

Wonga oferuje Klientom pożyczki dostępne w całości przez Internet. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 20 000 zł. Sprawdź, jak otrzymać pożyczkę w firmie Wonga. 

Visset – pożyczka online

Visset oferuje pożyczki dla Klientów Indywidualnych i dla przedsiębiorców. Pierwsza pożyczka w Visset jest całkowicie darmowa. Sprawdź, kto i na jakich warunkach może otrzymać pożyczkę w Visset.

Aforti Finance – pożyczka dla firm

Aforti Finance to pożyczki gotówkowe dla firm dostępne w całości przez Internet. Klienci mogą otrzymać nawet 150 000 zł dla swojej firmy. Sprawdź, kto może otrzymać pożyczkę w Aforti Finance. 

Motokasa – pożyczka online

Motokasa to pożyczka dostępna w całości przez Internet. Klienci mogą otrzymać nawet 15 000 zł na naprawę lub zakup nowego samochodu. Pożyczkę można otrzymać bez zaświadczeń o dochodach nawet w ciągu 15 minut.

Funeda – nowa pożyczka ratalna

Funeda to nowa pożyczka ratalna, dostępna w całości przez Internet. Klienci mogą otrzymać nawet 12 000 zł, bez zaświadczeń o dochodach. Pożyczka dostępna jest na dowolny cel, nawet w ciągu 15 minut.

Porównaj