Firmy pożyczkowe
Feniko – opinie
Firmy pożyczkowe

Feniko – opinie

author
Aleksandra Gościnna
18 listopada 2021

Feniko.pl to firma pożyczkowa, która oferuje szybkie i bezpieczne pożyczanie bez wychodzenia z domu – przez Internet. Zasady pożyczania są bardzo proste, bez konieczności dopełniania… View Article

Kategorie:

Rachuneo – opinie

Rachuneo to popularna platforma ułatwiająca zarządzanie rachunkami. Czy rzeczywiście pomaga? Czy Klienci są zadowoleni z usług oferowanych przez Rachuneo? Sprawdź opinie innych i zostaw swoją.

SuperGrosz

SuperGrosz to firma pożyczkowa specjalizująca się w szybkich pożyczkach dostępnych przez Internet i przez telefon. Maksymalna kwota pożyczki w tej firmie to aż 15 000 zł, które możemy spłacić w nawet 48 ratach. Wszystkie koszty pożyczki w SuperGroszu są jasno przedstawione jeszcze przed podpisaniem umowy.

LendUp – pożyczka online do 15 000 zł

LendUp to nowa pożyczka dostępna w całości przez Internet. Maksymalna kwota to 15 000 zł, a do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty. Średni czas otrzymania pożyczki to tylko 16 minut. Sprawdzamy szczegóły oferty.

Provident szuka Mistrzów Sprzedaży Bezpośredniej

Provident Polska rekrutuje do swych szeregów nowych Doradców Klienta. Zatrudnieni aplikanci zajmą stanowiska Mistrzów Sprzedaży Bezpośredniej.  Sprawdziliśmy, co warto wiedzieć przed zgłoszeniem swojej kandydatury.

Provema Credit – opinie

Provema Credit to nowa firma oferująca pożyczki ratalne przez Internet. Maksymalna kwota to tylko 1500 zł, ale spłata zawsze rozłożona jest na 6 miesięcy. Prześwietlamy ofertę.

MoneyDot – nowa pożyczka ratalna

MoneyDot to pożyczka ratalna dostępna w całości przez Internet. Klienci mogą otrzymać od 100 do nawet 12 000 zł. Pożyczkę można wziąć na zupełnie dowolny cel.Klientom, którzy mają problem ze spłatą, firma umożliwia późniejszą spłatę pożyczki.

Lendon Raty – nowa oferta

LendOn to firma udzielająca szybich pożyczek ratalnych, które można podjąć całkowicie przez Internet. Klienci firmy mogą skorzystać z oferty zaczynającej się od 1000 złotych, a kończącej się na 10 000 złotych.

Zylion – nowa pożyczka

Zylion to nowa pożyczka dostępna w całości przez Internet. Klienci mogą otrzymać od 100 do 3500 zł i w przypadku pierwszej pożyczki dostać ją zupełnie za darmo. Pieniądze można przeznaczyć na zupełnie dowolny cel. Jasne zasady, minimum formalności - to dewizja Zylion.pl. Sprawdzamy ofertę pożyczkową.

Amigo Loans pożyczki

Amigo Loans to pożyczka ratalna dostępna dla osób z Wielkiej Brytanii. Klienci mogą otrzymać od  £500 do nawet £10 000 zł. Pożyczkę można wziąć na zupełnie dowolny cel, a spłatę rozłożyć nawet na 60 miesięcy.

Cash On – pożyczka dla zadłużonych firm

Cash On to pożyczka dla zadłużonych przedsiębiorców. Pieniądze możemy przeznaczyć na spłatę zaległości w ZUS i US lub na rozwój firmy. Maksymalna kwota to aż 500 000 zł.

Instytucje udzielające pożyczek – firmy pożyczkowe

Firmy pożyczkowe, często nazywane parabankami, są częścią sektora „shadow banking". Należą do niego przedsiębiorcy świadczący usługi zbliżone do czynności bankowych, takie jak przyjmowanie depozytów czy udzielanie kredytów. Istotą shadow banking jest działalność poza sektorem bankowym, w konsekwencji firmy pożyczkowe nie są objęte nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.