Gang Fajniaków 2020. Ile zapłacimy za maskotki?

Gang Fajniaków 2020. Ile zapłacimy za maskotki?

author
Dominika Sobieraj
27 sierpnia 2020

Biedronkowy gang pluszaków powraca – tym razem w zupełnie nowej, bliskiej naturze odsłonie. Zamiast Gangu Słodziaków czy Świeżaków mamy… Gang Fajniaków, zupełnie nowe 10 maskotek dostępnych tylko w sklepach sieci Biedronka. Sprawdzamy, jak zdobyć Gang Fajniaków 2020, jakie maskotki są do wyboru oraz ile kosztuje każda z nich.

Gang Powraca z nowymi fajniakami

W tegorocznej edycji Gangu na Klientów sklepów sieci Biedronka czekają zupełnie nowe wzory maskotek. Pluszaki nie mają już nic wspólnego z dostępnymi rok temu Słodziakami. Względem ubiegłego roku pojawiła się także jeszcze jedna innowacja – nie będzie maskotek-miniaturek, wszystkie pluszaki będą pełnowymiarowe.

Nowe maskotki z Biedronki przypominają swoim wizerunkiem wszystko to, co jest bliskie naturze. W ofercie pojawiła się Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Jarzębina Julka, Dąb Dyzio, Ważka Wiola, Piesek Piotruś, Foka Frania, a także złowrogi Smog Stefek.

Gang Fajniaków 2020 – od kiedy

Tegoroczny Gang Fajniaków ruszył 27 sierpnia 2020 roku, czyli już w najbliższy poniedziałek. Naklejki będzie można zbierać do 18 listopada.

Nagrody (maskotki oraz książki) będzie można odbierać oczywiście przez cały czas trwania akcji oraz dodatkowo w okresie od 19 listopada do 2 grudnia, o ile zapasy maskotek nie zostaną wcześniej wyczerpane. Zdarza się czasem tak, że w tym okresie dostępne są już tylko wybrane modele maskotek.

Fajniaki oraz nową książkę “Gang Fajniaków i miasto marzeń” można tradycyjnie odebrać za darmo po uzbieraniu 15 naklejek albo kupić w cenie regularnej (9,99 zł).

Gang Fajniaków 2020 – maskotki

W tegorocznej edycji Biedronka oferuje tylko zwykłe duże maskotki. Nie ma pomniejszonych wersji, które były w ofercie rok temu. Dobra jest natomiast informacja dla tych, którzy chcieliby kupić maskotkę bez zbierania naklejek – cenę regularną wyznaczono o 10 zł mniejszą niż rok temu. Fajniak kosztuje 39,99 zł (a nie – jak rok temu – 49,99 zł).

Fajniaki 2020 – lista maskotek


1. Kropla Ksenia


2. Słońce Sonia


3. Drzewo Dobromir


4. Smog Stefek


5. Foka Frania


6. Piesek Piotruś


7. Dąb Dyzio


8. Jarzębina Julka


9. Ważka Wiola


10. Chmurka Celinka

Jak zdobyć Gang Fajniaków 2020?

Maskotki z Gangu Fajniaków, podobnie jak w poprzednich edycjach akcji promocyjnej Biedronki, odbieramy zupełnie za darmo po uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek. Naklejki zbieramy na karcie kolekcjonerskiej, a karty są wydawane w Biedronkach od dnia 27 sierpnia 2019 roku aż do końca trwania akcji. Zasady zbierania naklejek są bardzo proste.

Każdy 1 punkt równa się jednej naklejce. Punkt otrzymujemy za każde jednorazowe zakupy na kwotę 50 zł – warto zwrócić uwagę na tę zmianę, ponieważ dotychczas w akcjach Biedronki jedna naklejka przysługiwała już za zakupy za 40 zł.

W przypadku wydania wielokrotności kwoty 50 zł otrzymujemy oczywiście zwielokrotnioną liczbę naklejek, na przykład przy zakupach za 100 zł naklejki wydawane są podwójnie, a przy zakupach za 150 zł już potrójnie.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na 500+ – wypłata nawet w 15 minut

Przy każdych zakupach możemy dostać także dodatkowe punkty. Są one przyznawane wtedy, kiedy:

– okażemy kartę Moja Biedronka,

– wśród naszych zakupów znajdzie się owoc lub warzywo z grupy produktów “Kupuj co polskie”,

– kupimy produkty specjalne o wartości minimum 10 zł.

Warunki te są więc takie same jak w ubiegłym roku, z tym że dodano dodatkowo punktowaną opcję zakupu warzywa lub owoca z oferty “Kupuj, co polskie”.

W przypadku spełnienia wszystkich warunków za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 50 zł, o ile w zakupach tych znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc z oferty dowolnej oraz 1 warzywo lub owoc z oferty “Kupuj co polskie” oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będziemy mogli za taki jeden zakup otrzymać 5 naklejek. Przy analogicznych zakupach na kwotę minimum 100 zł, liczba punktów wzrasta do 10.

Ile zapłacimy za maskotki z Gangu Fajniaków?

W regularnej cenie Fajniaka można kupić za 39,99 zł. Ci, którzy nie uzbierają kompletu naklejek, mogą natomiast kupić Fajniaka w niższej cenie – po uzbieraniu 40 naklejek cena Fajniaka maleje o połowę (można go kupić za jedyne 19,99 zł). Darmowego Fajniaka można otrzymać jedynie po uzbieraniu 60 naklejek.

Poprzednie edycje – Gangi Słodziaków i Świeżaków

W poprzednich edycjach akcji promocyjnych Biedronka oferowała Klientom zupełnie inne wzory. W akcji Gangu Świeżaków można było zbierać pluszowe owoce i warzywa, a potem – w dwóch edycjach Gangu Słodziaków – pluszowe zwierzątka.

Kolekcje maskotek nie powtarzają się, a zatem ten, kto w poprzednich edycjach uzbierał wszystkie maskotki, może bez przeszkód zbierać naklejki na kolejne pluszaki i tym samym powiększyć swoją kolekcję o nowe wzory dużych członków gangu.


Źródło:

https://gangfajniakow.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Credit Agricole w Gryficach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
19 lipca 2019

Credit Agricole w Gryficach

Promocja: „Kawa za darmo” w McDonald’s Polska
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
03 października 2018

Promocja: „Kawa za darmo” w McDonald’s Polska

Inspektorat ZUS w Jarocinie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
19 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Jarocinie

ING: Tydzień Różnorodności i Włączania
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
17 czerwca 2019

ING: Tydzień Różnorodności i Włączania

Kreditech Polska ze zmienioną nazwą
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
12 maja 2020

Kreditech Polska ze zmienioną nazwą

Coraz większa liczba Klientów ING Commercial Finance
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
08 maja 2020

Coraz większa liczba Klientów ING Commercial Finance