Promocja: „Na nowe środki” – XIX edycja” w Getin Banku

Promocja: „Na nowe środki” – XIX edycja” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
08 kwietnia 2019

XIX edycja oferty specjalnej „Na nowe środki” w Getin Banku właśnie ruszyła. Klienci po raz kolejny na swoim koncie oszczędnościowym mogą zyskać oprocentowanie w wysokości 3,4% w skali roku. Promocja trwa do 19 maja 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadają lub założą konto osobiste w Getin Banku oraz dodatkowo staną się posiadaczami konta oszczędnościowego. W regulaminie zaznaczono, że chodzi o zwykłe konto oszczędnościowe, a z promocji wyłączone są takie konta oszczędnościowe jak:

– Celowe Konta,
– Konta Skarbonka,
– konta uczestniczące w promocji Family Saver.

Jeżeli ktokolwiek posiada stary rachunek tego typu, a chce wziąć udział w promocji – musi otworzyć nowe konto promocyjne.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy więc założyć konto osobiste i oszczędnościowe pamiętając o wyrażeniu zgód marketingowych. Regulamin wymaga od Uczestnika wyrażenia zgody na przesyłanie ofert handlowej za pomocą drogi telefonicznej i elektronicznej.

Regulamin podaje jednak, że „Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 08.04.2019 r. do 19.05.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Jak zdobyć nagrody

Najważniejszym warunkiem promocji jest jednak wpłacenie nowych środków na konto, które zgodnie z regulaminem będą nadwyżką nad saldo z dnia 2 kwietnia 2019 roku. W najlepszej sytuacji są zatem Klienci, którzy tego dnia w ogóle nie posiadali konta lub mieli na nim mało środków. Wówczas nowe środki zarobią 3,4% w skali roku.

Należy wiedzieć, że maksymalna kwota, którą można wpłacić na konto i zostanie ona objęta promocyjnym oprocentowaniem wynosi 400 000 złotych. Podwyższone oprocentowanie będzie trwało przez okres 122 dni.


źródło grafiki: Getin Bank

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji, którzy spełnią założone w jej regulaminie warunki mogą liczyć na oprocentowanie w skali roku wynoszące 3,4%.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu wpłacenia nowych środków będących nadpłatą salda z dnia 3 kwietnia 2019 roku przez 122 dni.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-oferty-specjalnej-na-nowe-srodki-xix-edycja.pdf.


Najlepsze konto w Getin Banku

Konto Proste Zasady. Rachunek ten jest jednym z najkorzystniejszych na rynku finansowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeżeli w miesiącu poprzednim Klient wykona przynajmniej jedną płatność BLIKiem lub kartą. Jednakże w przypadku niewykonania płatności bezgotówkowej konto kosztuje 8 złotych. Warto również wiedzieć, że opłaty dotyczą wyłącznie Klientów powyżej 26 roku życia. Osoby poniżej tej granicy mają konto w zupełności za darmo. Darmowe jest także posiadanie karty debetowej, płacenie nią oraz wypłacanie i pieniędzy we wszystkich bankomatach i wpłatomatach w Polsce.

Bank nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Płatności mogą się pojawić jednak w przypadku zbyt częstego wypłacania ulokowanych na koncie pieniędzy. Klienci nie zapłacą też za pierwszy przelew wykonany z rachunku, jednak każdy kolejny kosztuje 9 złotych. Getin oferuje jednak w pełni darmowe przelewy z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

2019-06-06 21:43:06

YSEF47 Kod polecenia z 6.06.2019r

Krzysztof
Krzysztof
2019-05-15 05:44:22

Gdyby ktoś chciał zgarnąć 50 zł za kod polecający Getin Bank w programie Polecam Proste Zasady - Mój kod polecenia to EED9M6. Polecam Wszystkim.

Podobne artykuły

Wyniki Banku Pocztowego w II kwartale 2018
Wpisy
author
Patryk Byczek
01 października 2018

Wyniki Banku Pocztowego w II kwartale 2018

Dobry Start w PKO BP
Aktualności
author
Patryk Byczek
03 lipca 2018

Dobry Start w PKO BP

Dzień Doceniania z BNP Paribas i Plotek.pl
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 marca 2020

Dzień Doceniania z BNP Paribas i Plotek.pl

Kredyt samochodowy Żyrardów
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
22 listopada 2017

Kredyt samochodowy Żyrardów

W Katowicach dron walczy ze smogiem
Wpisy
author
Patryk Byczek
29 stycznia 2018

W Katowicach dron walczy ze smogiem

Porównaj