Getin Bank wyróżniony za wysokiej jakości zdalną obsługę Klienta

Getin Bank wyróżniony za wysokiej jakości zdalną obsługę Klienta

author
Patryk Byczek
30 czerwca 2021

Getting Bank poinformował w komunikacie prasowym, że portal mojebankowanie.pl kolejny raz przyznał instytucji tytuł lidera jakości obsługi w kanałach zdalnych uzyskując wynik powyżej 80%. Pierwsza fala tegorocznej edycji badania Instytucja Roku oceniała jak obsługiwani są Klienci, którzy interesują się kredytem gotówkowym. Sprawdzamy szczegóły.

Badanie w ramach konkursu przeprowadzone zostało w tradycyjnej formule, a ocenie podlegały trzy etapy:
– dostępne formy kontaktu,
– kontakt telefoniczny,
– kontakt wybranymi pozostałymi kanałami kontaktu (czat, wideo, e-mail/formularz kontaktowy).
Esperci oceniający podmioty w konkursie wykonali łącznie 320 kontaktów telefonicznych, e-mailowych, czat oraz wideo. Tegoroczna edycja konkursu jest już siódmą od początku wydarzenia Instytucja Roku, w ramach którego w pierwszym kwartale 2022 roku zostaną wybrani zwycięzcy w kategorii najlepsza jakość obsługi klienta w kanałach zdalnych. Tytuł Instytucja Roku powędruje do tych banków, których średni wynik z czterech fal badania wyniesie przynajmniej 80%.

Nieprzerwanie udowadniamy, że – niezależnie od okoliczności – zawsze najważniejszy jest klient oraz rozpoznanie i zaspokojenie jego potrzeb. Spełnienie tych warunków przekłada się na to, co w naszej pracy jest najważniejsze – najwyższą jakość obsługi. Dbamy o wszystkie kanały kontaktu klienta z bankiem, a naszą ofertę dostosowujemy zarówno do wymogów klientów, jak i do wyzwań stawianych przez nowoczesne technologie –

– mówiła cytowana w komunikacie  Żaneta Zugaj, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Jakości w Getin Noble Banku.

Bank ciągłych udoskonaleń

Getin Bank wciąż skupia się na wdrażaniu do swojej oferty nowych rozwiązań, które znacznie wspierają korzystanie z Bankowości Elektronicznej. Dla przykładu, w ciągu ostatnich sześciu miesiącu instytucja poszerzyła usługę Google Pay, dzięki czemu Klienci Getin Banku mogą tam dodawać karty Visa. Dodatkowo, Getin był jednym z pierwszych banków, który do swojej oferty wprowadził bezpieczną i wygodną metodę płatności zbliżeniowych SwatchPAY!, natomiast aplikacje banku zostały zintegrowane z Huawei Mobile Services.
Od wielu lat jakość obsługi w Getin Banku jest wysoko oceniana i doceniana przez ekspertów niezależnych. Potwierdzają to nagrody oraz wyróżnienia, które bank zdobywa w prestiżowych rankingach – na przykład przyznany dwa lata pod rząd tytuł Zloty Bankier czy nagroda Przyjazny Bank Newsweeka. Profesjonalna obsługa oraz oferta, która jest dostosowywana do oczekiwań Klientów jest niezmiennym priorytetem Getin Banku. Dodatkowo należy zaznaczyć, że instytucja wciąż przystosowuje swoją działalność do zmieniających się oczekiwań Klientów, a także dba o to, aby czuli się oni komfortowo i bezpiecznie.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.


źródło: https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/biuro-prasowe/getin-bank-po-raz-kolejny-wyrozniony-za-wysoka-jakosc-obslugi-klienta-w-kanalach-zdalnych.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Innovation Hub pod lupą KPF i UKNF – ankieta krok po kroku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
03 września 2019

Innovation Hub pod lupą KPF i UKNF – ankieta krok po kroku

Bank Spółdzielczy w Trzebielu – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
02 października 2019

Bank Spółdzielczy w Trzebielu – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN

100 zł to najpopularniejszy banknot w Polsce
Wpisy
author
Aneta Jankowska
06 września 2018

100 zł to najpopularniejszy banknot w Polsce

Kiedy rodzic nie musi płacić alimentów?
Ekonomia
author
Halszka Gronek
23 sierpnia 2018

Kiedy rodzic nie musi płacić alimentów?

10 darmowych pożyczek na Święta
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
05 grudnia 2016

10 darmowych pożyczek na Święta

Kredyt we frankach – co to jest?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
16 marca 2019

Kredyt we frankach – co to jest?

Porównaj