Getin Noble Bank zwycięzcą rankingu najlepszych banków

Getin Noble Bank zwycięzcą rankingu najlepszych banków

author
Patryk Byczek
09 stycznia 2020

Już siódmy raz z rzędu Getin Noble Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych banków, który przygotował Polski Związek Firm Deweloperskich. Wyniki zestawienia są przygotowywane przez samych Klientów, czyli deweloperów należących do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W oficjalnym komunikacie Getin Noble Bank nazywa kolejne zwycięstwo tradycją.

Zarówno w poprzednich latach, tak jak i w tym roku, podczas przygotowywania rankingu zwracano szczególną uwagę na elementy współpracy z instytucjami bankowymi, które bezpośrednio wpływają na jakość obsługi inwestycji deweloperskich. W ostatnim zestawieniu Getin Noble Bank odznaczył się elastycznością współpracy i bardzo wysokim standardem usług.

Ranking Polskiego Związku Firm Deweloperskich – czym jest?

Ranking Banków przygotowywany przez PZFD jest regularną inicjatywą zajmującą się wybieraniem najlepszych banków podejmujących współpracę z deweloperami opartą o jak najlepsze warunki współpracy. Szczególnie mowa o warunkach obejmujących finansowanie i obsługę inwestycji mieszkaniowych. Ranking przygotowuje się  korzystając z wysłanych wcześniej do członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich ankiet. W pracach tych oceniane są między innymi:

szybkość podejmowania decyzji kredytowej,
zgodność wstępnych deklaracji banku z faktycznymi ustaleniami,
elastyczność współpracy.

Getin Bank uzyskując najwyższe oceny kolejny raz potwierdził swoją pozycję na rynku finansowym. Tym samym ugruntował swoje kompetencje dotyczące obsługi zarówno dużych, jak i niestandardowych projektów.

Fakt, że ponownie jesteśmy najlepsi w rankingu PZFD potwierdza, że nasze codzienne starania przekładają się na realne zadowolenie Klientów. Dla nas to  najważniejsza opinia, ponieważ wysoka jakość usług oraz obsługi to priorytety, nad którymi każdego dnia pracuje mnóstwo osób. Przede wszystkim indywidualnie i elastycznie podchodzimy do każdego Klienta, staramy się go zrozumieć i jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Wiele cennych wskazówek co roku otrzymujemy właśnie z wyników badań prowadzonych przez PZFD na potrzeby Rankingu Banków. Traktujemy je bardzo poważnie i wdrażamy w życie, żeby później móc dowiedzieć się, że ponownie jesteśmy liderem wg naszych Klientów

mówił dyrektor Departamentu Finansowania Deweloperów w Getin Noble Banku, Piotr Sztembartt.

Flagowy produkt Getin Noble Banku

Jednym z najważniejszych produktów będących w ofercie Getin Noble Banku jest linia kredytowa przeznaczona dla Klientów firmowych na finansowanie wielocelowe. Bank kieruje tę ofertę do największych podmiotów finansujących się pod bilansem.

Stali Klienci reprezentujący branżę deweloperską Getin Noble Banku mogą korzystać z kredytowania na każdym innym etapie inwestycji. Mowa również o etapie pre-dewelopmentu. Warto również wiedzieć, że instytucja kieruje swoją ofertę także do deweloperów finansujących się ze środków nabywców niekorzystających z kredytów udzielanych przez Getin Noble Bank oraz własnych środków.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.


źródło: Getin Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Artur
Artur
2020-01-14 10:06:23

Brawo, zasłużone zwycięstwo

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Łódź
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
25 lipca 2021

Santander Consumer Bank Łódź

Kredyt hipoteczny Ostrowiec Świętokrzyski
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
16 listopada 2017

Kredyt hipoteczny Ostrowiec Świętokrzyski

Wskaźnik LTV – na czym polega?
Ekonomia
author
Halszka Gronek
10 sierpnia 2018

Wskaźnik LTV – na czym polega?

Skąd wziąć pieniądze na wakacje
Porady
author
Patryk Byczek
01 marca 2023

Skąd wziąć pieniądze na wakacje

Porównaj