Goodie wspiera galerie handlowe

Goodie wspiera galerie handlowe

author
Patryk Byczek
09 czerwca 2020

Bank Millennium poinformował w najnowszym komunikacie o przygotowaniu przez goodie specjalnego zestawu dodatkowych, bezpłatnych narzędzi mających na celu wesprzeć sprzedaż. Platforma wyszła na przeciw swoim partnerom handlowym oraz najemcom, którzy mierzą się z rzeczywistością ściśle związaną ze stanem epidemii.

Z badania „Zakupy 2020” wynika, że osoby korzystające z aplikacji goodie bardzo wysoko oceniają przydatność programu pod względem niemal wszystkich funkcjonalności. Na przykład możliwość przystąpienia do rozmaitych programów lojalnościowych galerii handlowych jest uznana jako przydatna przez 77% Użytkowników aplikacji goodie.

Platforma goodie to miejsce, w którym spotykają się klienci i sprzedawcy, pełne korzyści dla każdej z tych stron. Na co dzień wspieramy naszych partnerów handlowych w docieraniu z ofertą do szerokich grup dotychczasowych i potencjalnych klientów, a w obecnej sytuacji wiemy, że to wsparcie staje się jeszcze cenniejsze. Cieszymy się, że możemy pomóc, proponując całkowicie bezpłatny pakiet narzędzi marketingowych, ułatwiających galeriom powrót do działania w nowej rzeczywistości.

– mówiła cytowana w komunikacie Honorata Byczyńska, członek zarządu Millennium Goodie.

Partnerzy goodie będą mieli możliwość skorzystania z:

rozbudowanego pakietu komunikacyjnego do Użytkowników aplikacji goodie, który pozwoli dotrzeć do grupy Klientów określonej galerii handlowej z dobrze dobranym przekazem,

prosprzedażowych akcji, których celem jest nagradzanie Klientów danego centrum handlowego za dokonane w nim zakupy. Nagrodami w takich akcjach będą na przykład: eKarty podarunkowe goodie.

Zespól goodie bardzo aktywnie kontaktuje się ze swoim partnerami. Wszystko dlatego, by jak najlepiej planować wykorzystanie dostępnych narzędzi. Najemcy z galerii współpracujący z goodie są zachęcani do przesyłania ofert promocyjnych na adres [email protected], aby można było je zaprezentować w aplikacji. Dodatkowo centra handlowe, które nie nawiązały jeszcze współpracy z goodie, otrzymają specjalną propozycję wsparcia. Zespół goodie prosi zainteresowanych o kontakt pod adresem [email protected]


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


Goodie

Aplikacja wystartowała jako startup spółki przynależnej do Banku Millennium. Od momentu założenia, czyli od 2016 roku, program został pobrany przez Użytkowników ponad 550 000 razy. Aplikacja pozwala na szybki dostęp do obowiązujacych obecnie zniżek, gazetek oraz kart lojalnościowych. Program jest dostępny za darmo w sklepach internetowych urządzeń z każdym systemem.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=pakiet-wsparcia-goodie-dla-galerii-handlowych-8.06.2020&news_articleId=28717065

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ING Bank Śląski w Grodzisku Mazowieckim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
03 lipca 2019

ING Bank Śląski w Grodzisku Mazowieckim

Promocja: „Polecam Proste Zasady II edycja” w Getin Banku
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
03 listopada 2018

Promocja: „Polecam Proste Zasady II edycja” w Getin Banku

Współpraca FPP i PZPB na rzecz poprawy branży budowlanej
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
06 grudnia 2019

Współpraca FPP i PZPB na rzecz poprawy branży budowlanej

Mikołaj Kopernik na monetach NBP
Wpisy
author
Aneta Jankowska
03 maja 2017

Mikołaj Kopernik na monetach NBP

Wymiana starych kotłów w Nowym Sączu
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
23 października 2019

Wymiana starych kotłów w Nowym Sączu

Kredyt hipoteczny Lubań
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
18 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Lubań

Porównaj