Goodie wspiera lokalne biznesy

Goodie wspiera lokalne biznesy

author
Patryk Byczek
29 maja 2020

W najnowszym komunikacie Bank Millennium poinformował, że serwis goodie, partner właścicieli sklepów, punktów gastronomicznych czy usługowych, zaoferował firmom wsparcie polegające na bezpłatnej promocji i dotarci z ofertą do jak największej grupy Klientów. Efektywna komunikacja i dobre relacje z Klientami są obecnie szczególnie ważne, ponieważ przedsiębiorstwa muszą mierzyć się z całkowicie norym rynkowymi realiami, spowodowanymi stanem epidemii.

Aby skorzystać z usługi należy przede wszystkim zgłosić ofertę, przesyłając jej opis na adres e-mail: [email protected], wpisując w temat: „goodie – pomoc dla firm”.

Codziennie pracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą i świetnie rozumiemy stojące przed nimi obecnie ogromne wyzwania. Oferujemy bezpłatne wsparcie i pomagamy im robiąc to, na czym znamy się doskonale, precyzyjnie docierając z prezentacją oferty do potencjalnej grupy klientów firmy.

– mówiła cytowana w komunikacie Beata Krupińska, członek zarządu Millennium Goodie.

W treści wiadomości e-mail nadawca musi przesłać:

  1. Opis oferty.
  2. Adres firmy, żeby goodie mogło promować ofertę wsród pobliskich Użytkowników.
  3. Link do strony internetowej firmy (może być również profil/strona w mediach społecznościowych).
  4. Grafiki w formacie: 1180 x 590 oraz 1180 x 260.

Cała akcja skierowana jest ku niesieciowych i pojedynczych obiektów. Promować można ofertę dostępną teraz oraz vouchery, które Klienci wykorzystają w przyszłości. Należy wiedzieć, że goodie zastrzega sobie prawo do niepromowania oferty, jeżeli zgłaszający nie dostarczy któregoś z wymienionych wyżej załączników lub jeżeli kwestie formalne uniemożliwia publikację.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=goodie-wspiera-lokalny-biznes-oferta-bezp%25C5%2582atnej-promocji-dla-firm-28.05.2020&news_articleId=28664124

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt konsolidacyjny Mikołów
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
15 maja 2017

Kredyt konsolidacyjny Mikołów

Kasa Stefczyka Łęczna
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 października 2020

Kasa Stefczyka Łęczna

Tylko 10% zobowiązanych płaci abonament
Wpisy
author
Aneta Jankowska
07 października 2018

Tylko 10% zobowiązanych płaci abonament

Nowość w Banku Millennium: e-operat
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
24 grudnia 2020

Nowość w Banku Millennium: e-operat

Porównywarka funduszy od Alior Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 lutego 2020

Porównywarka funduszy od Alior Banku

Porównaj