zadluzenia.com
zamknij

Wakacyjny konkurs hapipożyczki

Do końca sierpnia trwa wakacyjny konkurs hapipożyczki. Może wziąć w nim udział każdy, kto posiada pożyczkę w tej firmie. Do wygrania jest niemal 100 nagród, między innymi rower i leżaki. Sprawdź, jak wziąć udział w konkursie.
 Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy spłacić sierpniową ratę swojej pożyczki i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

 

"Jakie jest Twoje wakacyjne hapimiejsce? Dlaczego właśnie to ?"

 

Odpowiedź na pytanie należy zamieścić w fomularzu dostępnym tutaj i przesłać ją wraz z informacjami o sobie (imię, nazwisko, telefon, e-mail). Należy spełnić oba warunki, by zgłoszenie konkursowe było uznane za ważne. Kto może wziąć udział?

W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która posiada wziętą na siebie pożyczkę w hapipożyczki. Osoba ta musi ponadto mieszkać na terenie Polski i nie może być pracownikiem lub współpracownikiem firmy hapipożyczki, członkiem organów zarządzających firmą, a także nie może być członkiem rodziny którejkolwiek z tych osób.  

Co można wygrać?

- 3 rowery Plumbike (wartość 2500 zł brutto każdy),
- 50 zestawów skarpetek (o wartości 20,41 zł brutto każdy)
- 25 ręczników z logo hapipożyczki (o wartości 65 zł brutto każdy),
- 10 leżaków z logo hapipożyczki (o wartości 88,56 zł brutto każdy),
- 10 puf z logo hapipożyczki (o wartości 183,27 zł brutto każda).Kto ma szanse na wygraną?

Zgłoszone w konkursie odpowiedzi na pytanie będą oceniane przez trzyosobowe jury. Pod uwagę nie będą brane odpowiedzi niezwiązane z pytaniem konkursowym albo takie, które naruszają prawa albo dobra osób trzecich. Kryteriami oceny poziomu atrakcyjności odpowiedzi konkursowych będą głównie pomysłowość i oryginalność

Rozstrzygnięcie konkursu

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu. Następnie w ciągu dni od ogłoszenia wyników konkursu, każdy zwycięzca zostanie o tym fakcie powiadomiony bezpośrednio poprzez adres e-mail podany w formularzu konkursowym. Regulamin konkursu
 

Pełny regulamin konkursu hapiwakacje dostępny jest pod adresem https://wnioski.hapipozyczki.pl/konkurs/regulamin.pdf

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY