iPKO biznes z nowymi funkcjami
PKO BP i jego bankowość elektroniczna dla biznesu jest tworzona w taki sposób, żeby wprowadzone i ciągle wprowadzane rozwiązania pomagały Klientom w bezpiecznym zarządzaniu finansami online, bez konieczności odwiedzania placówki Banku. Klienci biznesowi, dzięki serwisowi iPKO biznes czy podpisowi kwalifikowanemu Szafir, drogą internetową mogą załatwić wiele spraw związanych z posiadanymi w PKO produktami.
Nowo wprowadzonym udogodnieniem dla Klientów iPKO biznes jest możliwość składania wniosków dotyczących:
– gotówki,
– rozliczeń,
– rachunków,
– kart,
– kredytów.
Tak rozszerzona obsługa dokumentów online nie wymaga już bezpośredniego kontaktu z doradcami PKO BP, a wnioski są podpisywane kodem z tokena iPKO biznes. Dzięki nowym funkcjom Klienci mogą załatwić sprawy w zakresie:
– gotówki – zarządzanie danymi Klienta przy aktywacji usługi przy wpłatach online, wskazywanie osób realizujących wpłaty i wypłaty, składanie dyspozycji,
– rozliczeń – robienie raportów dotyczących wypłat masowych, rachunków wirtualnych oraz innych niestandardowych raportów,
– rachunków – robienie wypłat pieniędzy z mieszkaniowego rachunku powierniczego; zmienianie danych firmy, sposobu dostarczania wyciągów,
– kart – złożenie wniosku o kartę kredytową, obciążeniową oraz składanie innych wniosków, które dotyczą kart,
– kredytów – złożenie dyspozycji uruchomienia; wypłaty i spłaty kredytu oraz inne dokumenty związane z kredytem.
Najważniejsze informacje dla Klientów:
Warto również wiedzieć, że w iPKO biznes od kilku miesięcy Klienci mogą: otwierać i zamykać rachunki pomocnicze, zamawiać karty debetowe w walutach, aktywować kantor internetowy dla firm iPKO dealer oraz obsługiwać produkty finansowania handlu z poziomu aplikacji TradeService. Podpis kwalifikowany mSzafir pozwala na podpisywanie dokumentów dotyczących:
– rachunków,
– kredytów,
– kart korporacyjnych,
– produktów gotówkowych,
– rozliczeniowych,
– produktów finansowania handlu, na przykład: umów, aneksów, wypowiedzeń, pełnomocnictw, zmiany danych adresowych jak i indywidualnych warunków naliczania i pobierania opłat i prowizji.
PKO BP
PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 230 000 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała aktywa na poziomie ponad 342 000 000 000 złotych. Na koniec trzeciego kwartału 2019 roku mobilna aplikacja IKO była aktywna na ponad 4 000 000 urządzeń. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.
źródło: https://media.pkobp.pl/96530-nowe-funkcje-ipko-biznes
Dodaj komentarz