Ile kosztuje Empik Premium?

Ile kosztuje Empik Premium?

author
Dominika Sobieraj
13 lipca 2020

Usługa Empik Premium przynosi wiele korzyści i benefitów, a przy tym kosztuje niewiele. Sprawdzamy, ile trzeba zapłacić za korzystanie z dogodności oferowanych przez pakiet w Empik Premium.

Empik Premium – cennik

Pakiet Empik Premium kosztuje od 9,99 zł miesięcznie do nawet 6,67 zł miesięcznie (przy wykupie usługi od razu na 12 miesięcy). Empik oferuje również bezpłatne skorzystanie z okresu próbnego, który obecnie trwa aż 60 dni.

Empik Premium – bezpłatny okres próbny

Empik oferuje usługę Premium w opcji darmowej w ramach 60 dni okresu próbnego. Długość okresu próbnego zmienia się na przestrzeni czasu – nieraz wynosi 30 dni, a nieraz 60.

Przez czas okresu próbnego możemy sprawdzić, czy rzeczywiście warto płacić nawet 9,99 zł za opcję Premium, czy jednak wolimy korzystać z zakupów w Empiku bez tej opcji.

Okres próbny w Empik Premium jest bezpłatny i trwa (obecnie) 60 dni.

Jak wypróbować bezpłatny okres w Empik Premium?

Aby bezpłatnie korzystać z pakietu Premium, wystarczy wejść na stronę główną sklepu Empik w zakładkę Premium (https://www.empik.com/premium) i zalogować się do swojego konta (o ile juz takie mamy) lub zarejestrować nowe konto.

Po wejściu na swoje konto w rozwijamy pasek znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu i wybieramy opcję “Empik Premium”.

Następnie klikamy baner “poznaj pełną ofertę”.

Teraz wystarczy już kliknąć żółty baner podobny do tego, który prezentujemy poniżej i aktywować premium za darmo.

Potwierdzenie aktywacji pojawi się na samym dole ekranu. Jeżeli wszystko poszło pomyślnie, powinien nam wyskoczyć komunikat “Twój Empik Premium jest aktywny”.

Co wchodzi w skład pakietu Empik Premium?

Główna korzyść posiadania Empik Premium to tańsze zakupy w salonach Empik. Za praktycznie wszystkie artykuły kupowane w Empiku z pakietem Empik Premium zapłacimy o 15% mniej. Dotyczy to w szczególności książek, muzyki, filmów, zabawek, artykułów papierniczych, kreatywnych, a także kolekcji Empik.

Skoro w opcji najdroższej – jednomiesięcznej – pakiet kosztuje 9,99 zł – to oznacza, że już przy zrobieniu zakupów za co najmniej 67 zł w miesiącu wychodzimy po tym rabacie “na zero”. Jeżeli kupujemy coś za więcej niż 67 zł w ciągu tego samego miesiąca, każde 15% kwoty jest już dla nas czystą oszczędnością.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Z Empik Premium uzyskujemy także specjalne promocje przy zakupach online – regularnie Empik wybiera aż 250 produktów, które można kupić w specjalnej cenie. Zniżki sięgają nawet 20%, a korzystanie z nich jest bardzo opłacalne, ponieważ za dostawę produktu kurierem lub do punktów odbioru z opcją Empik Premium nic nie płacimy (dotyczy przesyłek na kwotę powyżej 40 zł).

Dodatkowo w ramach Empik Premium możemy uzyskać nawet 600 zł w ramach oferty cashback – kupując w salonach i online do 3% kwoty zakupów otrzymujemy w formie zwrotu na konto empik.com.

Pakiet Empik Premium daje nam także 60 dni dostępu do milionów utworów w aplikacji Empik Music oraz bogaty pakiet kulturalny. Z Empik Premium możemy również uzyskać zniżki na Empik Foto oraz na pakiet odbitek na start.


Źródło informacji i zrzutów ekranu:

https://www.empik.com/premium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak płacić przez Przelewy24 na Amazon?
Poradnik
author
Halszka Gronek
04 lipca 2018

Jak płacić przez Przelewy24 na Amazon?

Alior Bank z nagrodami w konkursie „Instytucja Roku”
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 marca 2021

Alior Bank z nagrodami w konkursie „Instytucja Roku”

Rzecznik Finansowy ostrzega przed inwestycjami „w weksle”
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
19 września 2019

Rzecznik Finansowy ostrzega przed inwestycjami „w weksle”

Plus Bank kontakt infolinia
Banki
author
Dominika Sobieraj
24 lutego 2023

Plus Bank kontakt infolinia

Porównaj