Ile kosztuje Google One?

Ile kosztuje Google One?

author
Dominika Byczek
10 stycznia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Google One już w Polsce. Znamy ceny poszczególnych pakietów subskrypcyjnych. Sprawdź, ile kosztuje Google One.

Google One to nowy sposób opłat zastosowany przez giganta. Zmiany taryfowe są zdecydowanie na korzyść użytkownika. Za tę samą ilość danych zapłacimy teraz nawet dwa razy mniej niż przed kilkoma dniami. Usługa jest już dostępna dla większości użytkowników.

Google One to rozszerzona wersja pakietu Dysku Google. Dotychczas dla chmury danych przewidziany był tylko dostęp do Dysku. Google One zapewnia także dostęp do dodatkowych usług. W ramach wykupionego pakietu danych w chmurze można przechowywać nie tylko pliki z Dysku Google, ale także dane Gmail oraz obrazy ze Zdjęć Google w oryginalnej jakości.

SUBSKRYPCJE GOOGLE ONE – RODZAJE

W ramach darmowego pakietu Google oferuje chmurę o pojemności 15 GB. Najniższy płatny pakiet ma 100 GB i przyjdzie nam za niego zapłacić 8,99 zł miesięcznie. Cena może być obniżona o prawie 20 zł, jeżeli zdecydujemy się od razu na wykupienie subskrypcji rocznej.

Ponadto wraz z pierwszym płatnym pakietem otrzymujemy dostęp do dodatkowych bonusów oferowanych przez Google. Pierwszym jest bezpłatna pomoc od ekspertów produktów firmy Google. Kolejnym gratisem jest możliwość włączenia opcji rodzinnej (więcej o tym poniżej).

Nieco wyższa, ale jeszcze znośna dla budżetu przeciętnego Polaka, może być druga płatna opcja oferowana przez Google: 200 GB za 13,99 zł miesięcznie. Przy wykupieniu pakietu rocznego można zaoszczędzić już prawie 30 zł.

Kolejna pojemność wirtualnej chmury oferowana przez Google to aż 2 TB. Nie ma żadnego pakietu pomiędzy. Koszt takiej subskrypcji to 46,99 zł miesięcznie. Przy płatności rocznej otrzymujemy dwa miesiące korzystania za darmo. Dodatkowe usługi są w przypadku obu tych pakietów takie same, jak przy pierwszym płatnym pakiecie.

Jeszcze większe pakiety oferują 10 i 20 TB pojemności chmury Google. Ceny takich subskrypcji sięgają odpowiednio 469,99 zł i 939,99 zł miesięcznie. Dla największych pojemności nie przewidziano żadnych zniżek wynikających z płatności z góry za 12 miesięcy. Dostępne są natomiast wszystkie dodatkowe usługi.

Największą oferowaną przez Google One pojemnością jest 30 TB. Koszt takiego pakietu to aż 1399,99 zł miesięcznie. To opcja dla najzamożniejszych Polaków. Przy niej także nie przewidziano zniżek za płatność z góry.

GOOGLE ONE – PAKIET DLA RODZINY 

Przy wszystkich płatnych subskrypcjach Google zapewnia “opcję dodania rodziny”. Polega ona na możliwości dodania do pakietu do pięciu spokrewnionych osób.


Źródło cen i grafik:

https://one.google.com/about

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile kosztuje operacja zaćmy?

Niestety, leczenie operacyjne zaćmy jest konieczne. Jest to jedyny sposób naprawy  zmętniałej soczewki. Możliwością polepszenia jakości widzenia i jedyną możliwością zastopowania dalszej choroby jest wykonanie zabiegu. Sprawdzamy, ile kosztuje operacja zaćmy.

author
Sandra Tessmer
15 maja 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Santander Consumer Bank Brodnica

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Brodnicy – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
17 czerwca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Ile zarabia detektyw?

Detektyw to dla wielu zawód, który kojarzy się ze spełnieniem dziecięcych marzeń. Sprawdziliśmy jednak, jak w rzeczywistości wygląda bycie detektywem i ile zarabia się na tym stanowisku

author
Sandra Tessmer
21 sierpnia 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Spoofing — czym jest?

Spoofing, czyli jedna z popularniejszych w ostatnim czasie form oszustwa, polegająca na generowaniu fałszywych połączeń, wysyłaniu nieprawdziwych wiadomości, alertów, smsów, e-maili. Obecnie szczególnie niebezpieczna, ze względu na dużą rolę, jaką odgrywają w naszej codzienności, urządzenia, m.in. smartfony. Jak działają spoofingowcy? Jak się przed nimi chronić? Oto odpowiedź. 

author
Katarzyna Wasiłowska
03 października 2023
Ekspertka finansowa, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, nauczycielka i redaktorka na zadluzenia.com. Specjalizuje się w klarownym tłumaczeniu finansów, łącząc doświadczenie pedagogiczne z praktyczną wiedzą z branży.

PKO BP w Jelczu-Laskowicach

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Jelczu-Laskowicach – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
15 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

ING Bank Śląski w Rybniku

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Rybniku – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
11 czerwca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj