ING Bank Śląski udostępnia Autopay w Moje ING

ING Bank Śląski udostępnia Autopay w Moje ING

author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2020

ING Bank Ślaski poinformował swoich Klientów w komunikacie prasowym o wprowadzeniu usługi Autostrady, która pozwala na korzystanie z Autopay, czyli systemu odpowiedzialnego za przeprowadzanie automatycznych opłat za przejazdy autostradami. Sprawdź szczegóły.

Dołączenie do usługi Autostrady umożliwia Klientom ING Banku Śląskiego wnoszenie opłat za przejazdy autostradami bezpośrednio z ich konta bankowego. Usługa, z której mogą już korzystać Klienci jest dostępna zarówno z poziomu bankowości internetowej, jak i aplikacji mobilnej Moje ING.

W ING wspieramy klientów w zarządzaniu finansami. Aplikacja Moje ING staje się narzędziem, które umożliwia łatwe korzystanie z szerokiej palety produktów także spoza tradycyjnej oferty bankowej. Automatyczne płatności za autostrady z poziomu naszej aplikacji to kolejny krok w dostarczaniu wygodnych form płatności. Wiemy, jak cenny jest czas, a dzięki nowej usłudze pomagamy go zaoszczędzić.

– mówił cytowany w komunikacie Marcin Giżycki, Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

Chcąc korzystać z usługi, Klienci muszą ją najpierw aktywować, przechodząc do zakładki „Autostrady” w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie widniejących tam pól o dane pojazdu.

Dzięki Autopay nie czekamy w kolejce do bramek

Nowo wprowadzona funkcja Autopay pozwala Klientom nie stać w kolejkach do bramek. Kierowcy muszą jedynie zwolnić, w niektórych przypadkach zatrzymać się na przysłowiową „sekundę”, aby system mógł sczytać numery tablicy rejestracyjnej dodanego do usługi pojazdu. Ważne jest to, że podczas przejazdu przez bramkę kierowca nie musi potwierdzać przejazdu w swoim telefonie komórkowym – wszystko działa automatycznie i niemalże natychmiastowo.

Również opłata za przejazd przez bramki pobrana zostanie automatycznie z konta, zaraz po wyjeździe z autostrady. Warto także dodać, że całkowita historia przejazdów oraz faktury kierowcy mają dostępne pod ręką – w aplikacji mobilnej Moje ING.

Automatyczne opłaty dotyczą:

– autostrady A1 – odcinek Toruń – Gdańsk,
– autostrady A4 – odcinek Katowice – Kraków.

Użytkownicy Autopay na autostradzie A1 muszą kierować się do bramek z napisem AmberGO, natomiast na autostradzie A4 do bramek oznaczonych symbolem czarnej kamery na żółtym tle.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/549550/autopay-w-moim-ing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia epidemiolog?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
02 września 2019

Ile zarabia epidemiolog?

Santander Bank Polska w Cieszynie
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 maja 2019

Santander Bank Polska w Cieszynie

Kredyt hipoteczny Oleśnica
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 listopada 2017

Kredyt hipoteczny Oleśnica

Świąteczny konkurs – do wygrania 30 bonów Empik
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
03 grudnia 2018

Świąteczny konkurs – do wygrania 30 bonów Empik

Mapa aktywności kredytowej Polaków
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
30 maja 2019

Mapa aktywności kredytowej Polaków

Credit Agricole w Limanowej
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 lipca 2019

Credit Agricole w Limanowej

Porównaj