Kantor walutowy Alior Banku coraz popularniejszy

Kantor walutowy Alior Banku coraz popularniejszy

author
Patryk Byczek
05 lutego 2019

Od kiedy banki pozwalają swoim Klientom na wymianę walut online, opcja ta staje się coraz bardziej popularna. Użytkownicy tego typu transakcji zaczynają zauważać, że jest to o wiele wygodniejsza i szybsza metoda, niż tradycyjna wymiana walut. Równie dużą popularnością cieszy się Kantor Alior Banku.

Kantor Alior Banku kojarzy się Klientom przede wszystkim z bezpieczeństwem finansowym. W ubiegłym roku Kantor Walutowy Aliora przekroczył liczbę 300 000 Użytkowników, którzy wygenerowali obrót walutami wyższy o 15% względem roku poprzedniego.

Kantor Walutowy Alior Banku

Z Kantora Walutowego Alior Banku Klienci mogą korzystać od 2012 roku. Narzędzie to jest aktualnie liderem wśród platform umożliwiających wymianę walut przez Internet. Klienci mogą kupować lub sprzedawać walutę o każdej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu. Kantor walutowy dostępny jest zarówno w bankowości internetowej, jak i mobilnej.

Kantor Aliora oferuje możliwość zakupu lub sprzedaży aż trzynastu walut obcych po bardzo konkurencyjnych kursach. Alior Bank posiada w swojej ofercie całkowicie darmowe konta walutowe oraz bezpłatne przelewy wymienionych środków. Ponadto do kont prowadzonych w funtach, dolarach, czy euro bank dołącza darmową kartę wielowalutową. Dodatkowo Klienci Kantoru Aliora mogą dodawać swoje karty walutowe do systemu płatności Google Pay oraz ApplePay.

Kantor Walutowy – coraz więcej Klientów

Liczba Klientów Kantoru Walutowego Alior Banku przekroczyła w zeszłym roku 300 000. Ubiegły rok, w porównaniu do 2017 roku, wiązał się również z wygenerowaniem o 15% większych obrotów walutami. Jednocześnie o 10% wzrosły wykonane w Kantorze walutowym transakcje. Wzrost odnotowano również  przy tak zwanych blokadach z transakcją, których wykonano o 25% więcej względem roku poprzedniego.

Osiągnięciem Kantoru Walutowego w roku ubiegłym było także zajęcie pierwszego miejsca w kategorii „Bezpieczeństwo – Najlepsze praktyki: Fintech” w rankingu „Złoty Bankier”. Kantor Walutowy Alior Banku został również najlepszym bankowym kantorem walutowym według portalu najlepszekonto.pl

Kantor Walutowy – promocje Alior Banku

Alior Bank chcąc przyciągać do siebie Klientów oraz spełniać ich wymagania wciąż rozwija Kantor Walutowy i przeprowadza różne promocje. Ponadto Klienci mogą podpisać umowę o Konto Walutowe bez konieczności odwiedzania oddziału banku. Wszystkie wymagane do podpisania dokumenty Klient otrzymuje od kuriera bezpośrednio na adres podany we wniosku o konto.

Dodatkową promocją jest obecnie sytem poleceń. Alior Bank nagradza swoich Klientów kwotą 50 złotych w zamian za każdą rekomendację wśród znajomych. W roku ubiegłym natomiast Klienci w ofertach promocyjnych związanych z Kantorem Walutowym mogli wygrać na przykład:

–  wodoodporny głośnik JBL Flip 4 za jak największą liczbę dokonanych transakcji,
50 złotych za transakcje kartą walutową,
bon do sklepu Decathlon o wartości 200 zł za dokonywanie płatności kartą walutową w sklepach fizycznych i w Internecie.

Alior Bank

Instytucja została założona w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale 2018 roku wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora.


źródło:

Alior Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Aula widowiskowa Centrum Zdrowia Dziecka odnowiona
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
18 listopada 2019

Aula widowiskowa Centrum Zdrowia Dziecka odnowiona

Polacy nie znają zasad bezpieczeństwa danych online
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
22 września 2019

Polacy nie znają zasad bezpieczeństwa danych online

Darmowy kredyt 0% w Credit Agricole
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
14 sierpnia 2019

Darmowy kredyt 0% w Credit Agricole

Bank Pekao w Bochni
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 lipca 2019

Bank Pekao w Bochni

Porównaj