Klienci PKO BP posiadający Konto Junior, mają możliwość zamówienia karty debetowej „Junior”. Wszystko odbywa się jednak za pośrednictwem rodziców, aczkolwiek młodzi bankowcy mogą uczyć się zarządzać saldem swojego konta już od najmłodszych lat.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 27.08.2018
Udostępnij:

Rodzic w serwisie iPKO może wyrobić dziecku kartę lub naklejkę, która umożliwia płacenie zbliżeniowe. Karty przeznaczone są dla dzieci poniżej trzynastego roku życia, które zaczynają dopiero stawiać kroki w świecie finansów.


źródło grafiki: PKO BP

Karta PKO Junior

Młodzi posiadający kartę mają wiele udogodnień. Mogą płacić zbliżeniowo, mogą wypłacać pieniądze za darmo w bankomatach PKO oraz doładowywać telefony w bankomatach banku. Warto mieć na uwadze, że oferta skierowana jest do osób poniżej trzynastego roku życia. W związku z tym, rodzic ma pełen wgląd saldo, historię płatności, a także w razie potrzeby może zarządzać limitami na karcie. 

Karty wydawane są jedynie do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim. Otrzymać je mogą jedynie Klienci poniżej trzynastego roku życia, po ówczesnym złożeniu odpowiedniego wniosku przez rodzica. Kartą można płacić jedynie wtedy, gdy rodzic zasili ją jakąkolwiek kwotą pieniędzy. Karta lub naklejka jest ważna dwa lata, a jej wznawianie następuje automatycznie do momentu, w którym dziecko skończy 13 lat. Rodzic ma pełną kontrolę nad kontem, dziecko może jedynie sprawdzić, ile pieniędzy ma do rozdysponowania. 

PKO BP pokazuje, w jaki sposób zamówić kartę debetową Junior:


źródło video: PKO BP
 

Komentarze