Kasa Stefczyka z nową aplikacją

Kasa Stefczyka z nową aplikacją

author
Patryk Byczek
26 marca 2020

Kasa Stefczyka w oficjalnym komunikacie poinformowała swoich Klientów o uruchomieniu nowej aplikacji mobilnej służącej do bankowania. Instytucja wychodzi na przeciw swoim Klientom i pozwala na wykonywanie najpotrzebniejszych operacji bankowych z poziomu właśnie aplikacji mobilnej.

Kasa Stefczyka informuje, że nos aplikacja działa o wiele lepiej i jest o wiele bardziej dostosowana do potrzeb Klientów. Usługa jest obecnie, co najważniejsze, nowocześniejsza, prostsza w obsłudze oraz bardziej przyjazna wizualnie. Te cechy mają nakłonić Klientów do częstszego sięgania po aplikację mobilną w celu załatwiania zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych operacji. Działając w ten sposób wizyty w placówkach instytucji nie są konieczne, a w dobie rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa jest to niezwykle ważne, by dbać o bezpieczeństwo swoje i innych osób. Klienci Kasy Stefczyka nową wersję aplikacji mogą pobrać na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Kasa Stefczyka dla Klienta

Należy wiedzieć, że Kasa Stefczyka na bieżąco stara się dostosowywać do potrzeb i wymagań, jakie zgłaszają Klienci oraz do panujących obecnie trendów. Instytucja wdrożyła sporo rozwiązań, które pozwolą Klientom na dokonywanie operacji bez wychodzenia z domu. Osoby chcące obecnie cokolwiek załatwić muszą jedynie zadzwonić na numer infolinii Kasy Stefczyka, żeby Konsultant firmy krok po kroku przeprowadził Klienta przez etapy konkretnej operacji. W ten sposób Klienci mogą między innymi:

– założyć usługę bankowości elektronicznej do posiadanego rachunku,
– zamówić kartę płatniczą, by korzystać z płatności w Internecie i płatności bezgotówkowych,
– założyć lokatę, by swobodnie oszczędzać pieniądze.

Ostatnia opcja jest dostępna również z poziomu bankowości elektronicznej.

Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka jest obecnie największa kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce. Instytucja posiada prawie 400 placówek, w których obsługuje łącznie ponad 900 000 Klientów. Kasa Stefczyka działa w oparciu o wyłącznie polski kapitał i jest własnością swoich własnych Klientów. Dzięki wypracowywanemu zyskowi, który pozwala budować bezpieczeństwo zgromadzonego przez Klientów kapitału, w czasie kryzysów finansowych Kasa Stefczyka jest w stanie zachować stabilność finansową. Głównym celem Kasy Stefczyka jest walka z finansowym wykluczeniem Polaków. Misja ta jest realizowana poprzez na przykład różnego rodzaju projekty edukacji finansowej, których odbiorcami są zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa imienia Franciszka Stefczyka działa nieprzerwanie od 1993 roku.


źródła:

https://www.kasastefczyka.pl/aktualnosci/nowa-aplikacja-kasa-stefczyka

https://www.kasastefczyka.pl/aktualnosci/tak-wiele-zalatwisz-bez-wychodzenia-z-domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Mapy Google ostrzegą przed kontrolą prędkości?
Aktualności
author
Patryk Byczek
07 listopada 2018

Mapy Google ostrzegą przed kontrolą prędkości?

Inspektorat ZUS w Gryficach
Oddziały
author
Patryk Byczek
22 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Gryficach

Ile kosztuje chrzest dziecka?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
04 czerwca 2019

Ile kosztuje chrzest dziecka?

Rozwiązania chmurowe w Idea Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 stycznia 2019

Rozwiązania chmurowe w Idea Banku

Inspektorat ZUS w Brodnicy
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Brodnicy

Porównaj