Klienci Banku Millennium mogą korzystać z Planet Cash

Klienci Banku Millennium mogą korzystać z Planet Cash

author
Patryk Byczek
27 kwietnia 2023

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym o nowej marce bankomatów, z których będą mogli od teraz swobodnie korzystać Klienci banku. Mowa o bankomatach i wpłatomatach sieci Planet Cash. Na terenie całej Polski można korzystać z dwóch tysięcy tych urządzeń. Sprawdzamy szczegóły.

Planet Cash dostępne dla Klientów Banku Millennium

Jak poinformował Bank Millennium, Klienci instytucji od 17 kwietnia 2023 roku uzyskali dostęp do około 2000 tysięcy urządzeń Planet Cash. Jest to powtórne rozszerzenie już rozszerzenie usług tego rodzaju, ponieważ pod koniec stycznia bieżącego roku Bank Millennium umożliwił swoim Klientom swobodne korzystanie z ponad 3000 urządzeń sieci Euronet.

Zależy nam na stałym zwiększeniu zasięgu usług Banku Millennium, dlatego cieszymy się z dołączenia kolejnego partnera i sieci wpłatomatów Planet Cash w całym kraju. Większa dostępność urządzeń w prosty sposób przekłada się na wygodę i oszczędność czasu naszych klientów. Wpłatomaty pozwalają na wygodne wykonanie operacji poza placówką banku przez całą dobę, przez wszystkie dni tygodnia

– mówiła cytowana w komunikacie Hanna Tobiańska, odpowiedzialna za kierowaniem Zespołem Bankomatów w Banku Millennium.

Jesteś Klientem Banku Millennium? Sprawdź najważniejsze informacje:

Bank Millennium – sesje przelewów

Bank Millennium – infolinia

Bank Millennium – kod SWIFT

Sieć urządzeń Planet Cash

Urządzenia sieci Planet Cash dostępne są na terenie całej Polski. Operator umieścił urządzenia w galeriach handlowych, na lotniskach, dworcach czy stacjach metra – czyli tam, gdzie może pojawić się najwięcej osób potrzebujących skorzystać z bankomatu lub wpłatomatu. Klienci Banku Millennium zyskali właśnie możliwość wpłacania gotówki w urządzeniach Planet Cash – wystarczy, że dana osoba będzie miała przy sobie kartę debetową lub kredytową.

Opłaty za korzystanie z urządzenia będą adekwatne do kwoty transakcji i zgodę z tabelą opłat i prowizji. Każdy Klient po skorzystaniu z danej usługi może mieć pewność, że wpłacona gotówka będzie natychmiast księgowana na rachunku, z którym powiązana jest karta płatnicza, którą Klient umieścił w urządzeniu Planet Cash. Jeżeli tak się nie stanie, gotówka na pewno znajdzie się na rachunku Klienta jeszcze tego samego dnia roboczego – nie później. Wyjątkiem są oczywiście dni wolne od pracy, kiedy to wpłacona gotówka będzie dostępna na rachunku powiązanym z kartą dopiero w najbliższym dniu roboczym.

Dodatkowa zmiana w Banku Millennium

Również od 17 kwietnia 2023 roku Bank Millennium wprowadził jeszcze jedną, bardzo ważną zmianę, która dotyczy bezpośrednio Klientów posiadających konto firmowe. Od tego dnia każda wpłaty do 10 000 zł miesięcznie będą całkowicie darmowe we wpłatomatach Banku Millennium.

Pytania i odpowiedzi

Tak. Bank Millennium dnia 17 kwietnia 2023 roku udostępnił swoim Klientom taką możliwość.

Tak. Pod koniec stycznia bieżącego roku Bank Millennium rozszerzył zakres usług bankomatowych i Klienci mogą korzystać z urządzeń Euronet.

Klienci posiadający konto firmowe w Banku Millennium mają darmowe wpłaty do kwoty 10 000 miesięcznie. Klienci indywidualni opłacą prowizję zgodą z tabelą opłat i prowizji w Banku Millennium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PZU ubezpiecza pasażerów LOT
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
10 października 2020

PZU ubezpiecza pasażerów LOT

ING promuje swoją nową kartę kredytową Mastercard Corporate Credit
Aktualności
author
Patryk Byczek
07 października 2021

ING promuje swoją nową kartę kredytową Mastercard Corporate Credit

PKO BP w Dusznikach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
05 października 2019

PKO BP w Dusznikach

Bancovo – pośrednik od Aliora
Firmy pożyczkowe
author
Patryk Byczek
15 grudnia 2017

Bancovo – pośrednik od Aliora

Porównaj