Kongres Consumer Finance 5-6 grudnia 2019

Kongres Consumer Finance 5-6 grudnia 2019

author
Dominika Sobieraj
17 listopada 2019

W dniach 5-6 grudnia 2019 w Warszawie odbędzie się kolejny już Kongres Consumer Finance. Piętnasta edycja wydarzenia może przynieść wiele odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości rynku consumer finance w Polsce i na świecie.

Kongres Consumer Finance 2019

Kongres Consumer Finance jest największym odbywającym się co roku forum dyskusyjnym przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji, które z nimi współpracują. Spotkanie poświęcone jest głównie tematyce perspektyw, problemów i wyzwań, przed którymi każdego dnia staje rynek consumer finance.

Tegoroczne spotkanie w Warszawie to już XV edycja Kongresu Consumer Finance. Tym razem jednak jest to edycja wyjątkowa – odbywa się w momencie, który zdaje się być jednym z trudniejszych dla tej branży. Spotkanie może więc przynieść przedsiębiorcom kluczowe odpowiedzi na pytania nurtujące ich od dłuższego czasu.

“Celem Kongresu jest otwarta debata pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku consumer finance, wymiana informacji nt. najbardziej aktualnych problemów rynku, a także wypracowanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa rynku consumer finance” – informują organizatorzy kongresu na swojej stronie internetowej.

Kongres ma również za zadanie przybliżyć uczestnikom najbardziej skuteczne metody dostosowywania własnej organizacji pracy do zmian, które zachodzą w otoczeniu zewnętrznym i wewnętrznym w ostatnich miesiącach.

Wydarzenie co roku przyciąga setki osób z branży. Kierowane jest głównie do tych, którzy należą do kadr zarządzających najważniejszymi instytucjami pożyczkowymi i ubezpieczeniowymi, bankami oraz firmami zajmującymi się doradztwem i pośrednictwem finansowym.

Program – Kongres Consumer Finance 2019

W spotkaniu wezmą udział najważniejsze osoby z branży consumer finance. Całe wydarzenie swoim wykładem rozpocznie dr hab. Dariusza Fila (prof. UG), który przedstawi prezentację dotyczącą prognoz otoczenia makroekonomicznego sektora finansowego.

Podczas pierwszego dnia wydarzenia ogłoszone będą również wyniki prestiżowego konkursu Verba Veritatis, w którym wybrana zostanie najlepsza praca poruszająca temat etyki biznesu.

Kongres obfitował będzie również w różne debaty specjalistyczne, z których każda poprzedzona będzie wprowadzającą prezentacją tematyczną.

Program na 5 grudnia 2019


Program na 6 grudnia 2019

Kongres Consumer Finance 2019 – mapa dojazdu

Tegoroczny kongres zorganizowany będzie w Centrum Giełdowym, prestiżowym i eleganckim miejscu położonym w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie.

Wydarzenie będzie trwało 2 dni – od piątego do szóstego grudnia (czwartek-piątek).

Kongres Consumer Finance 2019 – rejestracja

Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba najpierw zarejestrować się na stronie internetowej kongresu. Rejestracja odbywa się wyłącznie przez Internet. Do rejestracji wystarczą nam nasze podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko), nazwa firmy, którą reprezentujemy oraz adres e-mail.

W formularzu zgłoszeniowym należy także zaznaczyć, w których dniach konferencji chcemy uczestniczyć (do wyboru mamy każdy z dwu dni pojedynczo albo opcję wyboru uczestnictwa w całym dwudniowym wydarzeniu). Ostatnim krokiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku i zaakceptowanie warunków uczestnictwa.

Zarejestrowanie się jest równoznaczne ze koniecznością uiszczenia opłaty rejestracyjnej. Koszt rejestracji dla pojedynczego uczestnika to 900 zł (+ VAT). Na niższą stawkę liczyć mogą jedynie członkowie Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (w ich przypadku cena ostateczna jest o połowę niższa).

W tej kwocie mieści się już koszt pakietu wszystkich materiałów kongresowych oraz wyżywienie. Opłata rejestracyjna obejmuje również udział we wszystkich wydarzeniach zorganizowanych w ramach Kongresu. W cenę nie jest wliczony koszt dojazdu i zakwaterowania (te trzeba opłacić we własnym zakresie). Czas na uiszczenie opłaty to 7 dni od momentu otrzymania wiadomości e-mail potwierdzającej fakt rejestracji.


Źródło:

https://kcf.projektekf.pl/?utm_source=zadl.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Świdnicy sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 września 2019

Bank Spółdzielczy w Świdnicy sesje przychodzące i wychodzące

Santander Bank Polska w Tyszowcach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
25 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Tyszowcach

PKO BP w Szczebrzeszynie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 października 2019

PKO BP w Szczebrzeszynie

W tym Kościele zapłacisz kartą płatniczą
Wpisy
author
Aneta Jankowska
16 maja 2018

W tym Kościele zapłacisz kartą płatniczą

Jak sprawdzić zadłużenie u komornika sądowego?
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
15 maja 2022

Jak sprawdzić zadłużenie u komornika sądowego?

Który Bank ma najwięcej rachunków ?
Wpisy
autor wpisu
Katarzyna_Meyer
30 marca 2015

Który Bank ma najwięcej rachunków ?

Porównaj