Promocja: „Bonus za aktywność – V edycja/2021” w Getin Banku

Promocja: „Bonus za aktywność – V edycja/2021” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
08 grudnia 2021

Getin Bank przygotował kolejną edycję promocji, w której Klienci mogą zyskać oprocentowanie wynoszące 3% dla kwoty do 10 000 złotych. Wystarczy, że na konto Klienta wpłynie wynagrodzenie. Promocja trwa do 28 lutego 2022 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Getin Bank kieruje swoją promocję do nowych Klientów, czyli zgodnie z regulaminem osób, które od 1 września 2019 roku do 30 listopada 2021 roku nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając powyższe warunki, w następnym kroku należy zawnioskować Konto Proste Zasady oraz wyrazić zgody marketingowe dotyczące przekazywania ofert handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody

Getin Bank informuje, że jeżeli w konkretnym miesiącu kalendarzowym na rachunek Klienta wpłynie wynagrodzenie w kwocie minimum 2000 złotych, to instytucja naliczy odsetki od tej kwoty w wysokości 3% dla kwoty do 10 000 złotych. Regulamin podaje, że:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na konto osobiste z innych banków lub z rachunków firmowych w naszym banku wynosząca łącznie minimum 2 000 PLN

Promocyjne odsetki będą naliczane do piętnastego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków oferty. Bardzo dobrą informacją jest również to, że podwyższone oprocentowanie będzie trwało przez 12 miesięcy.

50 złotych na start

Należy dodać, że korzystając z oferty poleceń można zgarnąć dodatkowe 50 złotych. Wystarczy założyć konto wykorzystując przy tym kod polecający od obecnego Klienta Banku. Jeżeli do “transakcji wiązanej” dojdzie, na premię pieniężną może liczyć zarówno nowy, jak i obecny Klient Getin Banku.

Co można otrzymać?

Biorąc udział w promocji Klient zyskuje oprocentowanie wynoszące 3% w skali roku na okres 12 miesięcy. Maksymalna kwota objęta oprocentowaniem wynosi 10 000 złotych.

W ramach dodatkowej promocji, Klienci spełniając wszystkie warunki zawarte w regulaminie mogą liczyć na 50 złotych premii w ramach założenia konta z wykorzystaniem kodu polecającego.

Przyznanie nagrody

Wyższe oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu, kiedy na konto wpłynie pierwsze wynagrodzenie, natomiast 50 złotych na start Klienci otrzymają do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/19CCA432D6DEBCF565A5675241D097462F4484EB3E4D32DC324E094AEE2AF5D6.


Konto Proste Zasady – koszt

Posiadając Konto Proste Zasady Klient prowadzi je za darmo pod warunkiem, żę raz w miesiącu wykona płatność kartą lub BLIKiem. Bez przeprowadzenia transakcji konto kosztuje 8 złotych miesięcznie. Należy dodać, że osoby poniżej dwudziestego szóstego roku życia nie muszą stosować się do tej zasady, ponieważ są zwolnieni z opłat. Karta debetowa dołączona do konta jest w pełni darmowa – zarówno jej wyrobienie, posiadanie, korzystanie z niej oraz wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: „Wolność na koncie” w PKO BP
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
14 września 2018

Promocja: „Wolność na koncie” w PKO BP

Bank Pekao w Hrubieszowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
08 lipca 2019

Bank Pekao w Hrubieszowie

PKO BP w Olsztynie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 sierpnia 2019

PKO BP w Olsztynie

PKO BP w Ciechanowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
26 sierpnia 2019

PKO BP w Ciechanowie

Mastercard zasili konto WOŚP prawie milionem
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 stycznia 2020

Mastercard zasili konto WOŚP prawie milionem

Porównaj