Artystyczna wizja technologii jutra – konkurs PKO BP

Artystyczna wizja technologii jutra – konkurs PKO BP

author
20 września 2021

PKO Bank Polski poinformował w komunikacie prasowym o nowym konkursie, w którym Uczestnicy muszą pokazać swoją wizję artystyczną technologii jutra. Konkurs jest prowadzony na Instagramie. Konkurs trwa do 26 września 2021 roku.  Sprawdzamy szczegóły.

Kto może wziąć udział

PKO BP podał, że w konkursie udział mogą wziąć wszystkie osoby będące miłośnikami piękna, technologii i fotografii, a także wielbiciele talentu Stanisława Lema. Rocznica setnych urodzin pisarza i futurysty jest wielkim świętem w świecie nauki i literatury, a sam konkurs „Piękno technologii” jest częścią obchodów Roku Lema.
Bank świętuje 100. rocznicę urodzin autora wspierając także Bombę Megabitową – poświęcony Lemowi festiwal przyszłości. Organizatorami wydarzenia są Miasto Kraków, KBF i Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. Warto wiedzieć, że podczas festiwalu odbędzie się między innymi wręczenie nagród zwycięzcom hackathonu #Hack4Lem, który odbył się w czerwcu. Wydarzenie było poświęcone rozwojowi bankowości oraz przeciwdziałaniu cyberprzemocy.

Nasz nowy konkurs na Instagramie to część obchodów Roku Lema i próba spojrzenia na nowoczesne technologie od nieco innej strony. Wiele mówi się o blaskach i cieniach nowych technologii, możliwych zastosowaniach i zagrożeniach. W naszym konkursie chcemy jednak pokazać technologię od innej, pięknej strony. Liczymy na artystyczną interpretację takich pojęć jak sztuczna inteligencja, blockchain czy robotyka

– mówiła cytowana w komunikacie Magdalena Lejman z Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PKO Banku Polskiego.

[szara-logo]
Najważniejsze informacje dla Klientów:
PKO BP przelewy przychodzące
PKO BP kod IBAN
PKO BP infolinia
[/sekcja-szara-logo]

Udział i nagrody konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie „Piękno technologii” wystarczy opublikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które przedstawia piękno technologii. Do zdjęcia należy dodać hasztag “#TechnologiaJutra” oraz oznaczyć oficjalny profil “@pkobp”.
Nagrodami w konkursie są:
– trzy projektory WANBO Youpin T2 Mini,
– dwadzieścia kodów podarunkowych do wykorzystania na stronie Gandalf.com.pl

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu oraz wszelkie szczegóły są dostępne na stronie: https://bankomania.pkobp.pl/media_files/6ac993a4-ca71-4cd4-bdf7-d02c92e79d4f.pdf


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 230 000 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała aktywa na poziomie ponad 342 000 000 000 złotych. Na koniec trzeciego kwartału 2019 roku mobilna aplikacja IKO była aktywna na ponad 4 000 000 urządzeń. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło:
https://media.pkobp.pl/155729-rok-lema-i-piekno-technologii-nowy-konkurs-pko-banku-polskiego-na-instagramie
https://bankomania.pkobp.pl/wydarzenia/konkursy/nowy-konkurs-na-instagramie-wezcie-udzial-w-obchodach-roku-lema/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Certyfikaty z gwarancją kapitału w Biurze Maklerskim Pekao
Bez kategorii
author
21 lipca 2021

Certyfikaty z gwarancją kapitału w Biurze Maklerskim Pekao

Darmowe porady prawne dla wszystkich Polaków?
Ekonomia
author
25 czerwca 2018

Darmowe porady prawne dla wszystkich Polaków?

Biuro paszportowe w Radomiu
Biura paszportowe
author
27 lipca 2022

Biuro paszportowe w Radomiu

Wysokie opłaty bankowe z dezaprobatą Rzecznika Finansowego
Bez kategorii
author
13 lutego 2020

Wysokie opłaty bankowe z dezaprobatą Rzecznika Finansowego

Kredyt konsolidacyjny Gdynia
Kredyty miasta
author
19 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Gdynia