Kredyt gotówkowy Bank Millennium – opinie

Kredyt gotówkowy Bank Millennium – opinie

Ocena klientów

3,67

Na podstawie 24 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

16 osób

Negatywne opinie

8 osoby

Kredyt gotówkowy Bank Millennium – najważniejsze informacje

Kredyt Gotówkowy Bank Millennium to coraz bardziej popularny produkt instytucji, z którego mogą skorzystać zarówno Klienci banku, jak i osoby, które z bankiem nie współpracują. Jest to oferta należąca do produktów z grupy kredytów online, pozwalająca zainteresowanym zyskać do 200 000 zł dodatkowej gotówki. Sprawdzamy szczegóły oferty.

Kredyt gotówkowy Bank Millennium - dlaczego warto?

Kredyt gotówkowy oferowany przez Bank Millennium jest ofertą dla osób posiadających dobrą zdolność i historię kredytową. Opisywany produkt z dnia na dzień zyskuje na popularności.

Przedstawiamy zalety produktu wskazywane przez Klientów.

 • kwota kredytu to nawet 200 000 zł
 • częste promocje kredytowe
 • wniosek online
 • możliwe ubezpieczenie kredytu
 • do 40 000 zł z prowizją 0% w ofercie promocyjnej
 • kredyt można rozłożyć nawet na 108 rat

Kredyt gotówkowy Bank Millennium - dlaczego nie warto?

Oferta Banku Millennium, jak każda inna oferta, spotkała się również z niezadowoleniem Klientów. Sprawdź, jakie wady oferty wskazali Klienci.

 • weryfikacja w BIK
 • nie dla zadłużonych

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Kredyt gotówkowy Bank Millennium – opinie

 • Nazwa firmy:

  Bank Millennium

 • Adres:

  ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa

 • Kapitał zakładowy:

  1 213 116 777 zł

 • Numer KRS:

  0000010186

 • Numer NIP:

  5260212931

 • Numer REGON:

  001379728

 • Infolinia:

  801 331 331

Kredyt gotówkowy Bank Millennium - dane podstawowe

ul. Stanisława Żaryna 2A

02-593 Warszawa

Kredyt gotówkowy Bank Millennium - szczegóły

Okres spłaty i kwota kredytu gotówkowego w Banku Millennium

Kredyt gotówkowy w Banku Millennium można rozłożyć nawet na 108 miesięcy. Nie jest to jednak najdłuższy okres spłaty na rynku, ponieważ taki dochodzi nawet do 120 miesięcy. W kredycie gotówkowym Banku Millennium wysoka jest jednak kwota kredytu, która wynosi maksymalnie aż 200 000 zł. Najmniej można pożyczyć 1000 zł na okres 6 miesięcy.

O przyznanej kwocie kredytu decyduje ostatecznie bank, oczywiście w oparciu o zdolność i historię kredytową każdego jednego Klienta, ponieważ każdy wniosek rozpatrywany jest bardzo indywidualnie. Bank weźmie pod uwagi nasze potrzeby i podjęte wybory odnośnie do kredytu, ale mimo wszystko ostateczna decyzja należy do instytucji. Warto wiedzieć, że im lepsza będzie nasza zdolność kredytowa, tym wyższa kwota kredytu może zostać nam przyznana. Sprawdź ranking kredytów gotówkowych.

Jak wziąć kredyt w Banku Millennium?

O opisywany kredyt wnioskuje się przez Internet – bez wychodzenia z domu. Na samym początku musimy na kalkulatorze kredytowym wybrać kwotę oraz okres spłaty pożyczki, a następnie wypełnić wniosek kredytowy. W nim należy podać swoje dane, dane z dokumentu tożsamości oraz informacje o naszych finansach i zatrudnieniu. Pamiętajmy, że kredyt nie jest przeznaczony dla osób zadłużonych czy bezrobotnych. Fragment wniosku wygląda następująco:

Jak widać – na samym początku do wniosku należy wprowadzić całkowicie podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko) oraz dane z dokumentu tożsamości. Kolejnymi danymi są numer telefonu i adres e-mail. Jeżeli we wniosku pojawią się wymagane zgody, należy je oczywiście zaakceptować. Po uzupełnieniu całego formularza, również w następnych krokach, wypełniony formularz należy wysłać do banku

Możliwe jest, ze informację o decyzji kredytowej otrzymamy w wiadomości SMS. Może się również zdarzyć, że bank zadzwoni do Klienta w celu uzupełnienia brakujących danych.

Sprawdź numer infolinii Banku Millennium

Oferta kredytowa Bank Millennium

Należy wiedzieć, że kredyt gotówkowy w Banku Millennium nie jest w żaden sposób kredytem konsolidacyjnym, ale oczywiście Klient może go tak potraktować – we własnym zakresie. Jeżeli Klient zawnioskuje o kwotę pokrywającą jego dotychczasowe długi, spłaci te długi po otrzymaniu kredytu to oczywiście nikt mu pożyczonych pieniędzy w ramach kredytu gotówkowego w Banku Millennium nie będzie kazał zwrócić. Kredyt gotówkowy można wziąć na dowolny cel, którym może być również spłacenie dotychczasowych zobowiązań finansowych. Wówczas na barkach Klienta zostanie jednej kredyt i jedna rata.

Należy mieć jednak świadomość, że takie rozwiązanie dotyczy wyłącznie osób, które spłacają swoje długi na czas, a co za tym idzie, mają czystą historię kredytową. Jeżeli Klient będzie posiadał opóźnienia w spłacie posiadanych zobowiązań, decyzja kredytowa w Banku Millennium może okazać się negatywna. Wówczas trzeba będzie zainteresować się kredytem oddłużeniowym lub kredytem dla zadłużonych.

Jakie bazy sprawdza Bank Millennium?

Bank Millennium, jak każdy bank, który udziela kredytów, sprawdza przyszłego Klienta w bazach dłużników. Bank Millennium weryfikuje następujące bazy:

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej),
 • KRD (Krajowy Rejestr Długów),
 • ZBP (Związek Banków Polskich).

Należy wiedzieć, że weryfikacja w bazach nie oznacza, że wniosek kredytowy Klienta zostanie odrzucony. Jeśli Klient w bazach posiada tylko pozytywne wpisy to nie ma się całkowicie o co martwić. Dopiero negatywne wpisy mogą, i na pewno wpłyną na to, że wniosek zostanie najprawdopodobniej odrzucony. Musimy się więc liczyć z tym, że posiadanie negatywnych wpisów nie jest dla nas w żaden sposób korzystne. Należy spłacać swoje zobowiązania na czas i nie dopuszczać do opóźnień.

Weryfikacja w bazach nie oznacza jednak od razu odmownej decyzji kredytowej. Jeżeli wpisy w bazach na nasz temat będą wyłącznie pozytywne, oczywiście nie zmniejszy to w żaden sposób naszej szansy na kredyt. Wśród baz niesprawdzanych przez Bank Millennium znajdują się natomiast na przykład BIG, ERIF lub CRIF.

Przykład reprezentatywny oferty

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej „Promocja na start edycja II”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 170,28 zł, całkowita kwota do zapłaty: 28 467,22 zł, oprocentowanie stałe 12,13%, całkowity koszt kredytu: 7 296,94 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 7 296,94 zł), 61 miesięcznych rat równych w wysokości 466,68 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia kredytu. Kalkulację wykonaliśmy 21.01.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej „Promocja na start z ubezpieczeniem edycja II”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,72% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 208,84 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 344,16 zł , oprocentowanie stałe 8,80%, całkowity koszt kredytu: 14 125,31 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 8 655,00 zł, usługi dodatkowe: ubezpieczenie: 5 470,32 zł), 70 miesięcznych rat równych w wysokości 561,92 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia kredytu. Kalkulację wykonaliśmy 21.01.2023r. na reprezentatywnym przykładzie.

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej w ofercie standardowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 24,20%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 887,29 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 076,31zł, oprocentowanie stałe: 11,60%, całkowity koszt kredytu: 10 189,02 zł (w tym: prowizja 5,83% (751,33 zł), odsetki: 6 435,83zł, usługi dodatkowe: ubezpieczenie 3 001,86 zł, 71 miesięcznych rat równych w wysokości: 325,02 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulację wykonaliśmy 11.02.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pytania i odpowiedzi

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego Bank Millennium to 200 000 zł.

Niestety nie. Osoby zadłużone ze złą historią kredytową nie otrzymają kredytu w Banku Millennium, ani w żadnym innym banku.

Tak. Przed udzieleniem kredytu gotówkowego Bank Millennium sprawdza potencjalnego Klienta w bazach dłużników. Negatywne wpisy w bazach mogą przekreślić naszą szansę na otrzymanie kredytu.

Maksymalny okres spłaty kredytu gotówkowego to 108 miesięcy.

Tak. Aktualnie bez żadnych obaw można korzystać z pełnej oferty Banku Millennium.

Nie. Instytucja nie ma potrzeby dzwonić do pracodawcy, ponieważ wszelkie potrzebne informacje do podjęcia decyzji kredytowej bank uzyska od Klienta oraz z baz dłużników.

Jeżeli Bank Millennium nie będzie miał żadnych pytań do złożonego przez Klienta wniosku, decyzja kredytowa może zapaść w kilkanaście minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porównaj