Bank Millennium kontakt

Bank Millennium kontakt

author
Dominika Byczek
22 lutego 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Potrzebujesz skontaktować się z Bankiem Millennium? Sprawdzamy numery infolinii oraz ich godziny pracy. Bank Millenium umożliwia również kontakt za pomocą dedykowanego czata, przez formularz kontaktowy, a także przez e-mail i zwykłą pocztę. Zobacz najszybsze formy kontaktu z Bankiem Millennium.

Bank Millennium - kontakt, infolinia, numer telefonu

Bank Millennium to jeden najszybciej rozwijających się banków w Polsce. Ten bank oferuje swoim Klientom osobną infolinią dla Klientów indywidualnych, Prestige, bankowości prywatnej oraz biznesu i przedsiębiorstw.

Dla Klientów indywidualnych

 • 22 598 40 40
 • 519 284 040
 • 801 331 331

Infolinia czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 • 22 598 40 45 – infolinia w języku ukraińskim lub rosyjskim

Infolinia czynna w dni robocze w godzinach 8:00 – 20:00.

Dla Klientów Prestige

 • 22 598 41 33
 • 801 127 000

Dla Klientów Bankowości prywatnej

 • 22 598 40 41
 • 801 115 115

Dla biznesu i przedsiębiorstw

 • 22 598 41 61
 • 801 313 131

Infolinia czynna w dni robocze w godzinach 8:00 – 19:00.

Oprócz infolinii, Bank Millennium oferuje również inne formy kontaktu:

 • kontakt e-mail na adres [email protected],
 • formularz kontaktowy,
 • czat,
 • kontakt pocztowy na adres Bank Millennium SA, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie do tych metod kontaktu.

Spis treści:

 1. Bank Millennium - kontakt, infolinia, numer telefonu
 2. Połączenie z infolinią Bankiem Millennium
 3. Bank Millennium - kontakt e-mail
 4. Bank Millennium - formularz
 5. Bank Millennium - kontakt pocztowy
 6. Najczęstsze pytania i odpowiedzi
Zwiń spis treści

Połączenie z infolinią Bankiem Millennium

Po skontaktowaniu się z infolinią Banku Millennium, na klawiaturze telefonu należy wcisnąć odpowiednią cyfrę:

0 – konsultant

1 –  zastrzeganie i aktywacja karty

2 – zaloguj się (opcja dla Klientów banku)

3 – język angielski angielski

W przypadku braku wyboru po dwukrotnym powtórzeniu komunikatu cyfrowego infolinia automatycznie połączy nas z konsultantem.

Czas oczekiwania na połączenie z infolinią w Banku Millennium

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Banku Millennium? W naszym przypadku zajęło to 3 minuty.

Bank Millennium - kontakt e-mail

Zarówno Klienci jak i osoby niezwiązane z bankiem mogą kierować swoje sprawy, problemy czy wątpliwości na pocztę elektroniczną Banku Millennium, na adres [email protected]. Nie mamy jednak pewności, że bank odbierze korespondencję wysłaną w ten sposób.

Bank Millennium - formularz

Bardzo prostą metodą kontaktu jest wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego. Należy podać w nim swoje imię, adres e-mail, zaznaczyć czy interesuje nas bankowość indywidualna czy firmowa i następnie uzupełnić treść wiadomości. Możemy również zaznaczyć zgodę na telefoniczny kontakt ze strony Banku Millennium.

Bank Millennium - kontakt pocztowy

Do Banku Millennium można również napisać zwykły, tradycyjny list i wysłać go Pocztą Polską. Wszelką korespondencję do Banku Millennium trzeba adresować następująco: Bank Millennium SA, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa.

Warto również rozważyć wybranie przesyłki poleconej ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że przesyłka została odebrana przez bank, ponieważ otrzymamy informację o tym.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Należy dołączyć do czatu online lub zadzwonić na infolinię pod numer np. 22 598 40 40. Warto zaznaczyć, że Klienci indywidualni z reguły łączą się najwolniej z konsultantem. Warto mieć pod ręką również aplikację mobilną banku.

Tak. Infolinia jest czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jest to numer infolinii Banku Millennium przeznaczony do kontaktu dla Klientów indywidualnych.

Tak. Dzwoniąc na infolinię można np. założyć konto czy wziąć pożyczkę/kredyt.

Osoby posiadające ofertę z nielimitowanymi lub darmowymi połączeniami nie zapłacą za połączenie. W przypadku innych pakietów koszt połączenia jest zgody z ofertą danego operatora sieci komórkowej.

Tak. Klient w dowolnej placówce banku otrzyma pomoc w każdej finansowej sprawie, związanej oczywiście z Bankiem Millennium.

Na infolinię Millennium można dzwonić z telefonów stacjonarnych oraz telefonów komórkowych. Warto mieć również aplikację mobilną.

Adres korespondencyjny Banku Millennium to:

Bank Millennium SA

ul. Stanisława Żaryna 2A

02-593 Warszawa

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

eugeniusz-
eugeniusz-
2023-08-07 18:50:59

banda nieudacznikow , nic sie nie mozna dodzwonic ani dowiedziec

mamdosyć.
mamdosyć.
2023-05-15 12:42:43

mój komentarz nie został opublikowany zrobiłam na szczęście zdięcie telefonem,bo trzeba do załatwic wymazują komentarze tv tym się zajmie,zobaczymy jak się będą tlumzczyć.

Yuka
Yuka
2023-05-13 14:49:09

Bank nie chroni klienta i jego pieniędzy. Żenada w braku znajomości prawa bankowego i cywilnego oraz narażanie klienta na stres i sytuację utraty zdrowia. Działalność millenium niezgodne z prawem i koniec w poniedziałek korzystania z usług tak nieodpowiedzialnego banku. Infolinia czynna lecz bezużyteczna.To samo czat z konsultantem. Placówka nie godna zaufania, polecenia. Zdecydowanie odradzę każdemu kto chciałby założyć konto w naszym banku.

DOMAD
DOMAD
2023-03-13 15:48:42

Po moich komentarzach dodzwoniłam się do MILENIUM zaskoczenie bo zgłosił się miły pan z którym załatwiłam to co chciałam ,ale po co te inne panie tam siedzą ? nie musiałam żadnych kodów podawać,a pan był bardzo uprzejmy i wszystko mi wyjaśnił -więc premia dla tego pana gwarantowana--- [do zwierzchników]

Podobne artykuły

Santander Bank Polska Kłodzko

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Kłodzku – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
24 lipca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Kasa Stefczyka Kęty

Potrzebujesz danych na temat placówek Kasy Stefczyka w Kętach? Odnajdziesz je tutaj, w jednym miejscu. Sprawdź placówkę Kasy Stefczyka w Kętach – adres, numer telefonu, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Julia Wierciło
07 marca 2024
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Promocja: „Mobi/Direct Konto z premią” w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski wystartował z ofertą, dzięki której w zamian za założenie Konta Robi lub Direct Klienci zgarnąć mogą 160 złotych premii. Sprawdzamy szczegóły.

author
Patryk Byczek
01 stycznia 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

BNP Paribas oddziały w Namysłowie

Potrzebujesz informacji o oddziale BNP Paribas w Twoim mieście? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące placówki banku w Namysłowie.

author
Patryk Byczek
21 kwietnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Czy komornik może zająć zasiłek pogrzebowy?

W kwestii tego, co może zająć komornik, istnieje wiele wątpliwości. Sprawy te w większości nie są jasno wytłumaczone w obowiązujących ustawach. Dotarliśmy do przepisów, które definiują, czy komornik może zająć zasiłek pogrzebowy.

author
Dominika Byczek
11 lutego 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Wakacyjne zwyczaje Polaków – badanie

Wakacje powoli dobiegają końca, więc przyszedł czas na podsumowania. Badanie “Wakacyjne zwyczaje Polaków” sprawdziło, w jaki sposób wypoczywamy w trakcie urlopów.

author
Aneta Jankowska
20 sierpnia 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Porównaj