Ranking kredytów gotówkowych – marzec 2023

Ranking kredytów gotówkowych – marzec 2023

author
Dominika Sobieraj
14 lutego 2023

Ranking kredytów gotówkowych to doskonałe narzędzie pomagające wybrać najlepszy kredyt gotówkowy. W naszym rankingu kredytów gotówkowych znajdziesz porównanie wszystkich najkorzystniejszych ofert kredytów online. Z nami wybierzesz ofertę kredytu gotówkowego dostosowaną do Twoich potrzeb.

Ranking kredytów gotówkowych – marzec 2023

Spis treści:

 1. Ranking kredytów gotówkowych – marzec 2023
 2. W czym pomaga ranking kredytów gotówkowych?
 3. Jakie oferty znajdę w rankingu kredytów gotówkowych?
 4. Jak wybrać kredyt gotówkowy krok po kroku?
 5. Czym charakteryzuje się najtańszy kredyt gotówkowy w 2023 roku?
 6. Najczęstsze pytania i odpowiedzi
Zwiń spis treści

Jak tworzony jest ranking kredytów gotówkowych?

Nasz ranking kredytów gotówkowych tworzony jest przez specjalistów. W rankingu przedstawione są tylko rzetelne, bezpieczne i warte uwagi oferty kredytów gotówkowych. Ranking przedstawia wiele parametrów dostępnych kredytów, dzięki czemu w jednym miejscu możemy zapoznać się ze wszystkimi kluczowymi aspektami tych propozycji. Każda z prezentowanych u nas ofert ma pod nazwą zamieszczone logo, ponieważ wiemy, że nie wszyscy Klienci mają pamięć do nazw. Niektórzy kojarzą oferty banku np.: z reklam i rozpoznają go po logo.

Poza tym w przygotowanym dla państwa rankingu kredytów gotówkowych zaprezentowaliśmy także dane na temat tego, ile dokładnie osób poprzez naszą stronę wybrało daną ofertę kredytu gotówkowego. Dane rzetelnie aktualizujemy pod koniec każdego miesiąca. Wskazujemy również realną opinię Klientów wobec danego produktu finansowego.

Bezpośrednio z rankingu kredytów gotówkowych możesz również przejść do podstrony z opiniami o danym produkcie, szczegółowym opisem oferty oraz realnymi komentarzami naszych użytkowników. Wystarczy, że klikniesz słowo “opinie”, widniejące przy gwiazdkach przy logo wybranej oferty kredytu gotówkowego.

Poza tym, tworząc ranking kredytów gotówkowych, zebraliśmy także dane na temat:

 • oferowanej kwoty kredytu gotówkowego – wskazaliśmy przedział od kwoty minimalnej do kwoty maksymalnej,
 • dostępnego czasu spłaty – tu również wskazaliśmy minimalny i maksymalny okres kredytowania,
 • oprocentowania kredytu gotówkowego – w tym miejscu podaliśmy parametr RRSO właściwy dla przykładu reprezentatywnego danej oferty kredytu gotówkowego (pełny zapis przykładów reprezentatywnych znajdziesz natomiast na samym końcu poniższego artykułu),
 • dostępność wniosku przez internet – jeżeli wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć w 100% online, napisaliśmy “TAK” – w przypadku kredytu gotówkowego z naszego rankingu wszystkie oferty to kredyty online.

Wszystkie te parametry zebraliśmy dodatkowo na podsumowującej grafice, którą zamieszczamy poniżej.

ranking kredytów gotówkowych

Przy tworzeniu rankingu zwracamy uwagę na oprocentowanie kredytu gotówkowego

W naszym rankingu przy każdym kredycie gotówkowym prezentuje parametr RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. To ona pokazuje, jaki jest całkowity koszt kredytu gotówkowego, dlatego jest tak istotnym parametrem przy wyborze najlepszego kredytu gotówkowego z rankingu. Całkowity koszt kredytu gotówkowego wraz z kwotą kredytu to innymi słowy łączna kwota do spłaty.

Jeżeli chcemy znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy online, to właśnie RRSO powinno interesować nas najbardziej. Kwota do spłaty będzie tym niższa, im niższe będzie RRSO. Warto pamiętać jednak, że RRSO podawane w naszym rankingu i RRSO podawane na stronie internetowej danego kredytodawcy, zawsze dotyczy przykładu reprezentatywnego, a niekoniecznie musi odnosić się do kwoty kredytu gotówkowego, którą chcemy uzyskać. Jeżeli więc chcemy zaciągnąć kredyt gotówkowy online, warto sprawdzić RRSO dla kwoty, o którą chcemy wnioskować. W obliczeniu RRSO może pomóc nam kalkulator kredytu gotówkowego. On pokaże nam także maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego.

Oferowana kwota kredytu a miejsce w rankingu kredytów gotówkowych

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego prezentowana przez nasz ranking kredytów gotówkowych wynosi az 4 000 000 zł. Tak wysoki kredyt gotówkowy online jest jednak dostępny tylko w BNP Paribas. Inne popularne kredyty gotówkowe udzielane są najczęściej na kwotę do 200 000 zł. Zawsze maksymalna kwota kredytu gotówkowego zależy jednak od naszej indywidualnej zdolności kredytowej.

Dostępne kwoty kredytu w ofertach z naszego rankingu:

 • Kasa Stefczyka: 500 – 150 000 zł
 • Smartney: 3000 – 60 000 zł
 • Alior Bank: 500 – 200 000 zł
 • Bancovo: 1000 – 200 000 zł
 • Santander Consumer Bank: 10 000 – 100 000 zł
 • PKO BP: 1500 – 200 000 zł
 • SKOK Chmielewskiego: 1000 – 180 000 zł
 • Pekao SA: 1000 – 200 000 zł.

Nawet jeżeli dany bank oferuje kredyt gotówkowy na kwotę 200 000 zł, to nie oznacza, że każda osoba, która uzyska pozytywną decyzję kredytową, dostanie od razu kwotę maksymalną. Przeciwnie – może być wręcz tak, że decyzja kredytowa będzie od razu wskazywała maksymalną kwotę kredytu gotówkowego dla nas. Pamiętaj także, że zawsze możliwa jest nadpłata kredytu gotówkowego.

W rankingu podajemy również oferowany czas spłaty zadłużenia

Kredyt gotówkowy udzielany jest zawsze na konkretny czas. Nasz ranking kredytów gotówkowych prezentuje oferty kredytów gotówkowych mających okres kredytowania:

 • do 96 miesięcy,
 • do 120 miesięcy,
 • do 360 miesięcy.

Z reguły im dłuższy jest okres kredytowania, tym niższa jest miesięczna rata kredytu gotówkowego, dlatego wiele osób w rankingach kredytów gotówkowych zwraca uwagę na ten parametr.

ranking kredytów gotówkowych kwota

W czym pomaga ranking kredytów gotówkowych?

Ranking kredytów gotówkowych pomaga przede wszystkim wybrać najlepszy kredyt gotówkowy – niezależnie od tego, czy najlepszy to dla nas najtańszy kredyt gotówkowy, czy na przykład ten, w którym dostępna jest największa kwota kredytu gotówkowego. Ranking kredytów gotówkowych ma też ten atut, że prezentuje tylko sprawdzone i bezpieczne oferty.

Jakie oferty znajdę w rankingu kredytów gotówkowych?

Nasz aktualny ranking kredytów gotówkowych prezentuje następujące oferty kredytów gotówkowych:

 • Kasa Stefczyka kredyt gotówkowy,
 • Smartney kredyt gotówkowy online,
 • Alior Bank pożyczka gotówkowa,
 • Bancovo kredyty i pożyczki gotówkowe,
 • Santander Consumer Bank kredyt gotówkowy,
 • PKO BP pożyczka gotówkowa,
 • SKOK Chmielewskiego kredyt gotówkowy,
 • Bank Pekao pożyczka gotówkowa,
 • Citi Handlowy kredyt gotówkowy,
 • BNP Paribas kredyt gotówkowy,
 • Banki Spółdzielcze kredyt gotówkowy,
 • Credit Agricole kredyt gotówkowy online.

Wszystkie kredyty gotówkowe i pożyczki gotówkowe z naszego rankingu dostępne są w 100% online. Jeżeli interesuje Cię kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, sprawdź nasz ranking kredytów bez zaświadczeń.

Jak wybrać kredyt gotówkowy krok po kroku?

Aby wybrać najlepszy kredyt gotówkowy online, powinniśmy:

 • przejrzeć dostępne rankingi kredytów gotówkowych,
 • określić jasno, jaka kwota kredytu i okres kredytowania nas interesują,
 • oszacować, na jaką wysokość raty miesięcznie będzie nas stać.

Następnie trzeba porównać dostępne oferty – albo samodzielnie, albo korzystając z porównywarki kredytów gotówkowych. Aby otrzymać kredyt gotówkowy, wystarczy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online i uzupełnić go o wszystkie nasze dane osobowe i kontaktowe. Możemy także zdecydować, czy potrzebne nam będzie ubezpieczenie kredytu gotówkowego (niekiedy jego wykupienie może być wręcz obowiązkowe).

Warto pamiętać, że kredytem gotówkowym możemy również spłacić nasze inne zobowiązania, np.: chwilówki lub raty pożyczki gotówkowej, którą zaciągnęliśmy kiedyś. Wtedy kredyt gotówkowy pełni taką samą rolę jak kredyt konsolidacyjny, tylko konsolidacji dokonujemy wtedy na własną rękę.

ranking kredytów gotówkowych

Najlepiej skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych

Nasza strona internetowa świadczy usługę porównywarki kredytów gotówkowych oraz ofert pożyczkowych. Nasza porównywarka kredytów gotówkowych prezentuje najlepsze kredyty gotówkowe, które możesz porównać nie tylko w przygotowanym przez nas gotowym rankingu, ale także samodzielnie. Wystarczy, że klikniesz w napis “dodaj do porównania” (znajdziesz je tuż pod czerwonym przyciskiem z napisem “złóż wniosek”). Dodaj co najmniej dwie oferty kredytu gotówkowego do porównania i przejdź do przygotowanej przez nas porównywarki kredytów gotówkowych.

W wyborze pomoże także kalkulator kredytu gotówkowego

Kalkulator kredytu gotówkowego pomoże nam nie tyle dostać kredyt gotówkowy, co ocenić jego realne koszty. W kalkulatorze szybko sprawdzimy prognozowaną ratę kredytu gotówkowego, dzięki czemu będziemy mogli oszacować, czy będzie nas stać na jego spłatę.

Żeby skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego, wystarczy wprowadzić do niego oczekiwaną kwotę kredytu i okres kredytowania. Kalkulator samodzielnie wyliczy nam, jaka będzie nasza rata kredytu gotówkowego, jaki będzie jego koszt oraz zaprezentuje inne dane na temat tej propozycji kredytowej. Kalkulatory kredytów gotówkowych udostępniane są obecnie praktycznie przez wszystkie banki, więc warto korzystać z tej opcji i przed zaciągnięciem zobowiązania wprowadzić te same parametry w kalkulatorach wszystkich banków. Dzięki temu sprawdzimy, gdzie rzeczywiście można liczyć na najtańszy kredyt gotówkowy przez internet i zobaczymy realne koszty kredytu gotówkowego.

Czym charakteryzuje się najtańszy kredyt gotówkowy w 2023 roku?

Najtańszy kredyt gotówkowy to ten, w którym całkowity koszt kredytu gotówkowego jest najniższy. Tani kredyt gotówkowy online znajdziemy zwracając uwagę na oprocentowanie kredytu gotówkowego oraz kwestię dodatkowych opłat. Na rzeczywisty koszt kredytu gotówkowego ma bowiem wpływ nie tylko samo oprocentowanie nominalne, ale także prowizja banku oraz dodatkowe opłaty związane z udzieleniem kredytu gotówkowego.

Badanie zdolności kredytowej przy kredytach z rankingu

Udzielenie kredytu gotówkowego jest zawsze zależne od naszej zdolności kredytowej. Im wyższa zdolność kredytowa, tym wyższa kwota kredytu gotówkowego będzie nam przyznana. Wszystkie banki zebrane w naszym rankingu badają zdolność kredytową. Szczególnie wpływa na nią wynik z analizy naszej historii kredytowej i informacji z baz dłużników. Jeżeli masz za słabą zdolność kredytową, sprawdź nasz poradnik, w którym tłumaczymy krok po kroku, jak zwiększyć zdolność kredytową.

Kredyt gotówkowy a pożyczka gotówkowa

Kredyt gotówkowy online różni się od pożyczki gotówkowej głównie kwotą. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego jest z reguły o wiele wyższa niż kwota pożyczki gotówkowej. Pożyczka gotówkowa może być też udzielana przez banki i firmy pożyczkowe, a kredyt gotówkowy tylko przez banki. Pożyczki gotówkowe cieszą się zatem zainteresowaniem szczególnie tych osób, którym zależy na uniknięciu wszystkich formalności związanych ze zobowiązaniem finansowym zaciąganym w banku.

Pożyczkę gotówkową uzyskamy z reguły o wiele łatwiej niż popularne kredyty gotówkowe. Oprocentowanie pożyczki gotówkowej może być jednak wyższe niż oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego, więc przy wyborze konkretnej oferty powinniśmy zwracać uwagę na wysokość oprocentowania.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jeżeli szukamy najtańszego kredytu, musimy zwrócić uwagę na oprocentowanie kredytu gotówkowego. Im niższe, tym tańszy jest dany kredyt. Pamiętajmy, że RRSO jest wyznaczane dla konkretnej oferty finansowej, co oznacza, że może być inne dla kwoty 2000 zł, a inne dla kwoty 20 000 zł – nawet w tym samym banku lub w tej samej firmie pożyczkowej. Dlaczego tak jest? Ponieważ każdy podmiot finansowy ma możliwość uzależniać koszty kredytu w zależności od jego kwoty i okresu spłaty. Żeby porównać dostępne kredyty i znaleźć najtańszy z nich, musimy najpierw określić jasno, jaka kwota kredytu jest nam potrzebna i w jakim czasie będziemy w stanie spłacić ten kredyt. W wyszukaniu najtańszego kredytu może pomóc nam także kalkulator kredytu gotówkowego, który automatycznie znajdzie najkorzystniejsze finansowo opcje, jak tylko podamy mu, ile pieniędzy chcemy pożyczyć i na jaki okres.

Żeby skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych, trzeba dokładnie przejrzeć zaprezentowane w nich oferty kredytów gotówkowych i zwrócić szczególną uwagę na parametry, które można w tych ofertach porównać. Na samym początku powinniśmy zainteresować nas okres kredytowania oraz dostępna kwota kredytu, ponieważ one wyznaczają, które kredyty w ogóle możemy rozważać. Nawet najlepszy kredyt gotówkowy, jeżeli nie będzie spełniał naszych wymagań pod kątem kwoty kredytu czy okresu spłaty, na nic nam się przecież nie przyda. Jeżeli już ustalimy więc, które oferty kredytów gotówkowych są dla nas dogodne, możemy przystąpić do rozpatrywania pozostałych parametrów ofert. Warto zwrócić uwagę na ilość formalności oraz oferowane oprocentowanie kredytu gotówkowego.

Banki udzielające kredytów gotówkowych na prostych zasadach to między innymi:

 • Alior Bank (kredyt gotówkowy),
 • Santander Consumer Bank,
 • PKO Bank Polski,
 • Pekao BP,
 • Citi Handlowy (kredyt gotówkowy),
 • BNP Paribas,
 • Credit Agricole.

We wszystkich wskazanych tutaj bankach kredyt gotówkowy uzyskamy stosunkowo łatwo – w całości przez Internet. Formalności są niewielkie, liczba dokumentów do dostarczenia do banku również nie jest duża, a w dodatku każdy z banków pilnuje, by możliwie szybko wypłacić kredyt gotówkowy na rachunek bankowy Klienta.

Najbardziej opłacalny jest taki kredyt gotówkowy, który jest najtańszy. Najtańszy kredyt gotówkowy ma zaś najniższe oprocentowanie, więc powinniśmy szukać oferty, w której RRSO będzie bliskie zeru. W kredytach gotówkowych rzadko jest opcja uzyskania RRSO 0% (to dostępne jest na przykład w przypadku darmowych pożyczek na nieduże kwoty), ale zdarzają się oferty kredytów gotówkowych z oprocentowaniem w wysokości kilku procent. Tani kredyt gotówkowy ma zawsze niskie RRSO, więc po wysokości tego parametru powinniśmy wnioskować o opłacalności danego kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy najlepiej wziąć w popularnym i sprawdzonym banku, np.: Alior Bank, Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, PKO Bank Polski, Pekao BP, Citi Handlowy, BNP Paribas. Szczegóły oferty banku zobaczysz po kliknięciu “złóż wniosek” w naszym rankingu kredytów gotówkowych. W innych rankingach możesz natomiast znaleźć pole “zapytaj o kredyt” lub “złóż wniosek o kredyt gotówkowy”.

Statystycznie kredyt gotówkowy jest wypłacany w tym samym dniu lub w następnym dniu roboczym po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Wypłata kredytu gotówkowego jest więc z reguły dość szybka, ale wpływ na jej tempo ma kilka rzeczy. Przede wszystkim warto mieć na uwadze, że najszybciej wypłata kredytu gotówkowego dojdzie do nas wtedy, kiedy zaciągnięcie kredytu gotówkowego będzie miało miejsce w banku, w którym sami posiadamy konto bankowe. Przelewy wewnątrzbankowe są bowiem natychmiastowe, nie muszą czekać na sesje Elixir. Jeżeli jednak chcemy zawnioskować o kredyt gotówkowy w banku, w którym nie mamy konta lub w innej instytucji, powinniśmy zwrócić uwagę na następujące rzeczy:

 • czy dana instytucja wysyła kredyty gotówkowe przelewem natychmiastowym,
 • w jakim banku konta prowadzi dana instytucja finansowa.

Tylko te dwie opcje mogą zapewnić nam dotarcie przelewu maksymalnie szybko. W przeciwnym razie, jeżeli przelew z kwotą kredytu gotówkowego będzie musiał przejść z banku do banku, na wypłatę możemy czekać nawet dwa dni robocze.

Wniosek o kredyt gotówkowy online wypełnimy bardzo prosto zarówno z poziomu komputera, jak i z poziomu smartfona lub tabletu. Im większy ekran, tym łatwiej może nam być uzupełnić wszystkie wymagane we wniosku pola. Z reguły wniosek o kredyt gotówkowy wymaga podania:

 • imienia i nazwiska oraz daty urodzenia,
 • danych z dowodu osobistego (numer dowodu, data ważności),
 • danych kontaktowych (e-mail, numer telefonui),
 • danych o naszym zatrudnieniu (wysokosć dochodów, dane pracodawcy).

Te wszystkie dane są potrzebne kredytodawcy do ustalenia naszej zdolności kredytowej oraz sprawdzenia historii kredytowej. One natomiast wpływają bezpośrednio na decyzję kredytową. Jeżeli będzie pozytywna – kredyt gotówkowy będzie niezwłocznie wypłacony.

Przykłady reprezentatywne wybranych ofert z rankingu kredytów gotówkowych

Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,20%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 24 771,42 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 636,87 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 21 865,45 zł (w tym: prowizja 3 520,02 zł, odsetki 18 345,43 zł), 77 miesięcznych równych rat po 597,59 zł, ostatnia rata wyrównująca 622,44 zł. Kalkulacja na dzień 14.12.2022 r.

Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 9,04%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 28 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 35 331,18 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt pożyczki: 7231,18 zł, w tymprowizja: 0 zł (0%), odsetki: 7231,18 zł; 65 miesięcznych rat, w tym 64 równe raty w wysokości 543,56 zł, ostatnia rata: 543,34 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 12.01.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 18 800 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 17,49%, całkowity koszt kredytu 8 625,37 zł obejmuje: prowizję: 1 058,99zł, odsetki: 6 203,11 zł, ubezpieczenie 1 352,28 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 29,88%, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 27 425,37 zł; wysokość 35 miesięcznych równych rat 761,82 zł ostatnia rata w wysokości 761,67 zł. Propozycja dotyczy Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 10 000 zł do 100 000 zł oraz niższym oprocentowaniem za zawarcie umowy ubezpieczenia. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. Od 16.01.2023 r. do 15.03.2023 r. obowiązuje wydłużony do 30 dni okres odstąpienia, liczony od daty zawarcia umowy o kredyt gotówkowy – zasady dostępne są w regulaminie na stronie WWW oraz w oddziałach.

Banki Spółdzielcze

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank Pekao

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) mieszkaniowego kredytu hipotecznego wypłaconego jednorazowo wynosi 10,38% i wyliczona została przy założeniach: całkowita kwota kredytu 300 126 złotych (zł) (nieobejmujących kredytowanych kosztów), kredyt zaciągnięty na 25 lata, 300 miesięcznych rat do spłaty, wniesiony wkład własny klienta: 27% całkowitego kosztu kredytowanej inwestycji (m.in. koszt dokumentacji, wartość działki gruntu oraz wszystkie nakłady dotyczące robót budowlano-inwestycyjnych), zmienne oprocentowanie kredytu 9,52% w stosunku rocznym, równa rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości 2 677,99 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 811 547,91 zł, całkowity koszt kredytu 511 421,91 zł przy uwzględnieniu następujących kosztów: odsetki 497 369,88 zł oraz koszty z tytułu: ubezpieczenia kredytobiorców kredytów mieszkaniowych udzielanych przez Bank Pekao Spółka Akcyjna 5 899,28 zł (za 4 lata), ubezpieczenia nieruchomości (innego przedmiotu) obciążonej hipoteką od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 miesięcy wg oferty proponowanej przez Bank Polska Kasa Opieki S.A. w imieniu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A. 306,03 zł, opłaty miesięcznej za kartę debetową MasterCard Debit FX wydaną do rachunku 4 zł, opłaty za sporządzenie operatu szacunkowego nieruchomości (innego przedmiotu) 479 zł, podatku od czynności cywilnoprawnych od ustanowienia hipoteki 19 zł. Kalkulacja dokonana na dzień 19 grudnia 2022 r., na reprezentatywnym przykładzie.

Credit Agricole

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,14%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10700 zł, całkowita kwota do zapłaty 12989,93 zł, oprocentowanie stałe 11,5%, całkowity koszt kredytu 2289,93 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2289,93 zł), 40 miesięcznych równych rat w wysokości 316,83 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 316,73 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 10.01.2023 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Elza
Elza
2018-09-09 16:08:04

tutaj akurat wymienione są bank. Ja nie moge korzystać z produktów bankowych ze względu na złą historię. I nie dostanę pożyczki mimo iż mam dobra pracę i bez problemu stać mnie na spłatę. Co d takich szybkich pożyczek, to ja pożyczyłam w extraportfel. jasne warunki pożyczania i przede wszystkim coś co jest zapewnione to bezpieczeństwo ;)

Tiger
Tiger
2017-09-19 14:37:09

Najważniejsze by produkt był z pewnego źródła, nie popieram wypowiedzi poprzedników z prostej przyczyny - pozyczki są droższe. Kredyt gotówkowy to też bezpieczeństwo. Tutaj nie chodzi tylko spokojny sen, ale też o koszty. poczytajcie sobie, np. https://gotowkowe.net/wiedza/rrso-kredytu-gotowkowego/ co to takiego jest rrso, jak wpływa okres spłaty na wysokość zobowiązania i nie dajcie się wkręcić w duże problemy

Karol
Karol
2017-06-26 20:22:06

dla mnie extraporfel jest bardzo w porzadku , korzystałem z tej firmy i mogę szczerze polecić . Rzeczywiście minimum formalności , po złożeniu wniosku czeka się tylko na smsa z weryfikacją a potem juz tylkona pieniadze , które sa wysyłane na konto

kamil
kamil
2016-08-08 07:20:52

Ostatnio potrzebowałam mniejszej kwoty, wtedy lepsza jest pożyczka od kredytu, mniej formalności, praktycznie tylko dowód i bardzo szybko. W tym temacie mogę polecić Kasa Tak, najlepsza firma!

Podobne artykuły

Profi Credit w Myślenicach
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
01 czerwca 2019

Profi Credit w Myślenicach

OLX ostrzega przed oszustami
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 marca 2019

OLX ostrzega przed oszustami

Inspektorat ZUS w Puławach
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Puławach

Mieszkanie Plus z nadzorem premiera
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
25 stycznia 2018

Mieszkanie Plus z nadzorem premiera

Nagroda dla Idea Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
24 czerwca 2019

Nagroda dla Idea Banku

Bank Pekao w Zgierzu
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2019

Bank Pekao w Zgierzu

Porównaj